Praėjusią savaitę pareigūnai aptiko 90 tūkst. litrų, manoma, falsifikuotų alkoholio produktų,...
ve > Žinios > Kriminalai
Kriminalai
Plėšimu kaltinami asmenys stos prieš teismą
Reklama
Kauno apylinkės prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją byloje, kurioje 3 asmenys kaltinami apiplėšimu veikiant organizuotoje grupėje bei neteisėtu disponavimu nešaunamuoju ginklu.
Vieną praėjusių metų gruodžio vakarą kaltinamieji, įsibrovė į kaunietei priklausantį butą. Grasindami ir mušdami, vyriškiai iš moters pagrobė įvairių aukso dirbinių bei grynųjų pinigų. Bendra pagrobto turto vertė siekia apie 90 tūkstančių eurų.
Ikiteisminio tyrimo duomenimis, moteris dvejus metus prekiavo aukso papuošalais savo namuose. Sulaukusi pirkėjo prisistačiusio vyriškio, skambučio ji susitarė dėl susitikimo. Kaunietei atidarius duris, trys vyrai jėga įsiveržė į butą. Užpuolė moterį, ir grasindami į ginklą panašiu daiktu, pareikalavo jiems atiduoti turimus vertingus daiktus.
Kaltinamiesiems gresia laisvės atėmimo bausmė iki dešimties metų.
Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismui.
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Kriminalai
1965 m. gimęs Rišardas Virginijus Kazlauskas už grotų praleido beveik 40 metų....
Kelmės rajone, Pakėvio kaime, esančiame prūde nuskendo į eketę šokęs vyras.
Trisdešimties teistumų šleifas, muštynės dėl įžeistos garbės, kitų kalinių susidorojimas – tokios...
Kriminalai, Paskelbta prieš 12 min.
Lietuva, Paskelbta prieš 16 min.
Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 41 min.
Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.
Naujienos

Paukščių gripas braunasi į Pamarį, miške -...

Lietuvių ramybės oaze laikyta vietovė pajūryje virsta...

Savaitės citatos, kurias pastebėjo "Vakarų ekspresas" (1)

Klaipėdiečio laimikis - net 15 kg lašiša (2)
Spektras
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Ligita Girskienė „Senojo turgaus“ klausimą iškėlė visai... (26)
- Saulius Budinas: Kam rūpi senjorai Klaipėdoje? (16)
- Arvydas Vaitkus sveikina su Klaipėdos krašto prijungimo...
- Senasis turgus - kaip lagaminas be rankenos?... (11)
- Norvegijoje užfiksuotos 23 mirtys po vakcinacijos nuo... (9)
- Santaros klinikose COVID-19 serga 79 medikai, paskiepyti... (9)