Pasieniečiai sulaikė baltarusį, mėginusį po agurkais paslėpti nedidelį kiekį kontrabandinių cigarečių....
ve > Žinios > Kriminalai
Kriminalai
Imuniteto netekusiam P. Gražuliui STT pareiškė įtarimus dėl piktnaudžiavimo
Reklama
Teisinės neliečiamybės netekusiam Seimo nariui Petrui Gražuliui pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, antradienį pranešė Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT).
Anot STT, ikiteisminio tyrimo duomenys leidžia pagrįstai įtarti, kad P. Gražulis nuo 2015 metų gegužės iki 2017 metų vasario iš įmonės „Judex“ siekė gauti ir gaudavo turtinę naudą, neteisėtai veikdamas šios bendrovės interesais ir siekdamas, kad bendrovei dėl nustatytų pažeidimų nebūtų uždrausta eksportuoti produkciją į užsienį.
„Manoma, kad tokiais savo veiksmais Seimo narys sistemingai, ilgą laiką naudojosi savo, kaip aukščiausios valdžios atstovo, statusu ir įtaka, menkino užimamų pareigų prestižą, Lietuvos Respublikos Seimo bei Seimo nario autoritetą, pažeidė Konstitucijoje įtvirtintus principus ir sulaužė Seimo nario priesaiką – dėl to valstybė patyrė didelę neturtinę žalą,“ – teigiama STT pranešime.
Pasak tarnybos, Kauno apylinkės teismas pernai gegužę atleido nuo baudžiamosios atsakomybės tuometinį bendrovės vadovą Rimantą Kičą, jam pripažinus savo kaltę.
Ikiteisminį tyrimą byloje atlieka STT Centrinės tyrimų valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliuoja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras.
Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.
Komentarai
Tavo komentaras
Šiandien VE.lt skaitykite
Kriminalai
Vilniaus apygardos teismas penktadienį tęs politinės korupcijos bylos nagrinėjimą, parodymus joje...
Bankrutuojančios Šiauliuose veikusios baldų įmonės vadovas kaltinamas nesumokėjęs per 170 tūkst....
Šilalės rajone antradienį per gaisrą žuvo senyvo amžiaus moteris.
Lietuva, Paskelbta prieš 44 min.
Žmonės, Paskelbta prieš 1 val.
Sveikata, Paskelbta prieš 1 val.
Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.
Naujienos

Senamiesčio šaligatvių ypatumai: elektra kratomi keturkojai (2)

Kasiulevičius: karantino ribojimai būtini bent iki balandžio... (3)

Partijų lyderiai nemato galimybės L. Matjošaitytei toliau...

COVID-19 sirgęs ir į parduotuvę be kaukės... (5)
Spektras
Savaitės lankomiausi
Daugiausiai komentuoti
- Norvegijoje užfiksuotos 23 mirtys po vakcinacijos nuo... (9)
- Koronavirusas pasiglemžė dar vieną Klaipėdos mediką (4)
- Ligita Girskienė „Senojo turgaus“ klausimą iškėlė visai... (23)
- Merūnas Vitulskis kreipėsi į Nataliją Bunkę dėl... (1)
- Saulius Budinas: Kam rūpi senjorai Klaipėdoje? (16)
- V.Puodžiūnas: "Nė vienas "Klaipėdos" redakcijoje nebedirba"... (Papildyta) (6)
- Ligita Girskienė „Senojo turgaus“ klausimą iškėlė visai... (23)
- Saulius Budinas: Kam rūpi senjorai Klaipėdoje? (16)
- Arvydas Vaitkus sveikina su Klaipėdos krašto prijungimo...
- Klaipėdos psichiatrijos patriarchas pralaimėjo kovą su koronavirusu (9)
- Norvegijoje užfiksuotos 23 mirtys po vakcinacijos nuo... (9)
- Santaros klinikose COVID-19 serga 79 medikai, paskiepyti... (9)
Įdomu
2021-01-12 14:51
IP: 185.11.26.161
Norėtume , kad SST ištirtų kaip žemės sklypus Vilniaus centre įsigijo už vieną eurą , tai čia tikrai būtų įdomiau ?
To Tiesa
2021-01-12 13:45
IP: 185.11.26.161
Tu čia rimtai?
Tiesa
2021-01-12 13:00
IP: 185.11.26.161
Konservatorių užsakymas , kad Gražulis netrugdytų priėminėti sau parankius įstatymus