2021 m. sausio 15 d. 23:45 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Kriminalai

Kriminalai

Gimnazijos direktorius neteisėtai rinko pinigus iš moksleivių

(23)

Reklama

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba nubaudė uostamiesčio gimnazijos direktorių, kuris kartu su pavaduotoju ūkio reikalams neteisėtai rinko pinigus iš mokinių už automobilių stovėjimo aikštelę šalia gimnazijos. 

Patikrinimas atliktas gavus anoniminį pranešimą, kad Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje galimai daromi pažeidimai dėl pajamų už automobilių statymą neapskaitymo. Įvertinus patikrinimo metu paimtus raštiškus paaiškinimus bei išanalizavus ranka darytus užrašus nustatyta, kad jau penktus mokslo metus iš Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinių iš tiesų neteisėtai renkamas mokestis už automobilių parkavimą – iki šių mokslo metų buvo renkamas 30 Eur metinis mokestis, o pernai rugsėjį jis padidintas iki 50 Eur. Paskaičiuota, kad tokiu neteisėtu būdu gimnazija iš moksleivių surinktų pinigų „praturtėjo“ 3 600 eurų. Gautos lėšos esą naudotos aikštelės priežiūrai. 

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai nurodė, kad savivaldybės taryba nėra nustačiusi rinkliavos mokesčio ir jo surinkimo tvarkos už automobilius, statomus gimnazijai priklausančioje aikštelėje. Gimnazijos vadovas savivaldybės neinformavo, kad imamas mokestis už automobilių statymą iš minėtos gimnazijos moksleivių. Savivaldybė taip pat nebuvo suteikusi leidimo įrengti aikštelėje užtvarą. 

Atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, už nustatytus nusižengimus surašyti du administracinio nusižengimo protokolai: direktoriaus pavaduotojui ūkio ir bendriesiems reikalams – už buhalterinės apskaitos reikalavimų pažeidimą, direktoriui – už neteisėtą vertimąsi komercine veikla. Direktorius nubaustas 195 eurų bauda, jo pavaduotojui skirtas įspėjimas.

Gimnazijos vadovai kaltę pripažino. Patikrinimo metu surinkta informacija taip pat perduota vertinti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai. 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

nemokamas mokslas

2020-04-12   18:52

IP: 172.69.190.76

tikrai u.ž()kniso daugelis mokęsčių mokyklose, kai mokslamas nemokamas turi nupirti ir fanierą ir turėt officą (tos tonacijos, kur mokykloje naudoja) OK ką tik sutvarkė. ir mokytojų "sužverėjimas" užduodant namų darbus, tipo mokytojui ruoštis nebereikia svarbu užduoti namų darbus, dabar vaikas ir žaidžia ir tipo namų darbus ruošia prie kompo prisėda 7,30 ir 21,30 (nuvaromas), kontroliuokite kas vyksta?

2020-04-04   13:34

IP: 86.100.120.30

Sauliukas ir Stasiukas krovė į Jūsų mylimų mokytojų ir Jūsų tėvelių kišenes.
Gal matematikos mokytojas ir nebuvo Jūsų mylimas, bet čia visiškai viskas paprasta. Reikia pasidomėti 1val. stovėjimo įkainiu toje zonoje ir padauginti iš dienų skaičiaus kai statydavote savo automobilį ir padauginti iš valandų kurias praleidote savo mylimoje gimnazijoje. Tikriausiai Jums pasiseks... Tikiuosi, kad suprasite , kad krovė jie į kišenes visiems ir dalinosi su visais. Taigi mes bendrininkai , o gal gal gimnazijos bendruomenė. Tas kas buvo surinkta , tas viskas ir buvo atiduota bendruomenei, o kartais ir daugiau, bet su meilę ir pagarba....

100 metu atgal

2020-04-03   23:08

IP: 162.158.166.103

Antrųjų Stargorodo socialinio aprūpinimo namų ūkvedys buvo drovus vagis. Visa jo esybė protestavo prieš vogimą, bet nevogti jis negalėjo. Jis vogė, ir jam buvo gėda. Vogė jis visuomet, todėl jo lygiai skusti veideliai nuolat raudonavo iš gėdos, iš drovumo ir sarmatos.
Jis buvo ne tik ūkvedys, bet ir visos įstaigos galva. Buvusį prieš jį vedėją pašalino už šiurkštų elgesį su auklėtinėmis ir paskyrė simfoninio orkestro kapelmeisteriu. Alchenas niekuo nebuvo panašus į savo neišauklėtą viršininką. Suglaudinęs savo darbotvarkę, jis paėmė visą namų valdžią ir su auklėtinėmis elgėsi nepaprastai mandagiai, įvesdamas reikšmingų reformų ir naujovių.
— Vienas mano pažįstamas, — tarė rimtai Ostapas, — taip pat pardavinėjo valstybinius baldus. Dabar jis išėjo į vienuolius, sėdi areštinėje.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kriminalai

Baltarusis nelegaliai gabeno po agurkais paslėptų cigarečių, lašinių paltį ir alkoholio nuotrauka, foto

Pasieniečiai sulaikė baltarusį, mėginusį po agurkais paslėpti nedidelį kiekį kontrabandinių cigarečių....

Vilniaus apygardos teismas penktadienį tęs politinės korupcijos bylos nagrinėjimą, parodymus joje...

Teismas toliau tęs „MG Baltic“ korupcijos bylos nagrinėjimą nuotrauka, foto

Bankrutuojančios Šiauliuose veikusios baldų įmonės vadovas kaltinamas nesumokėjęs per 170 tūkst....

Šiaulių baldų gamybos įmonės vadovas kaltinamas nesumokėjęs 170 tūkst. eurų mokesčių nuotrauka, foto

Šilalės rajone antradienį per gaisrą žuvo senyvo amžiaus moteris.

Šilalės rajone per gaisrą žuvo senolė nuotrauka, foto

Virš Baltijos jūros formuojasi ypatingas reiškinys nuotrauka, foto

Lietuva, Jei šiuo metu įsijungtumėte palydovinius vaizdus, pamatytumėte, kad virš mūsų Baltijos...

Ne vien druska kalta, kad žvėrys bėga į kelią nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuvoje padažnėjus atvejų, kai tamsiuoju paros metu laukiniai gyvūnai iššoka...

Sausio 15-ąją – Kretingoje iškilmingai pradedami Jurgio Pabrėžos metai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, 2021 m. sausio 15 d. Kretingoje įvyks mokslininko, botaniko, pedagogo, lietuvių...

Gražulis paaiškino, kodėl pasiimdavo savo padėjėjos atlyginimą: moteris turėjo silpnybę greitai išleisti pinigus nuotrauka, foto

Lietuva, Prieš Petrą Gražulį buvo pradėta byla dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. Buvusi jo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...