2020 m. birželio 5 d. 19:04 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Kriminalai

Kriminalai

Gimnazijos direktorius neteisėtai rinko pinigus iš moksleivių

(23)

Reklama

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba nubaudė uostamiesčio gimnazijos direktorių, kuris kartu su pavaduotoju ūkio reikalams neteisėtai rinko pinigus iš mokinių už automobilių stovėjimo aikštelę šalia gimnazijos. 

Patikrinimas atliktas gavus anoniminį pranešimą, kad Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje galimai daromi pažeidimai dėl pajamų už automobilių statymą neapskaitymo. Įvertinus patikrinimo metu paimtus raštiškus paaiškinimus bei išanalizavus ranka darytus užrašus nustatyta, kad jau penktus mokslo metus iš Vytauto Didžiojo gimnazijos mokinių iš tiesų neteisėtai renkamas mokestis už automobilių parkavimą – iki šių mokslo metų buvo renkamas 30 Eur metinis mokestis, o pernai rugsėjį jis padidintas iki 50 Eur. Paskaičiuota, kad tokiu neteisėtu būdu gimnazija iš moksleivių surinktų pinigų „praturtėjo“ 3 600 eurų. Gautos lėšos esą naudotos aikštelės priežiūrai. 

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai nurodė, kad savivaldybės taryba nėra nustačiusi rinkliavos mokesčio ir jo surinkimo tvarkos už automobilius, statomus gimnazijai priklausančioje aikštelėje. Gimnazijos vadovas savivaldybės neinformavo, kad imamas mokestis už automobilių statymą iš minėtos gimnazijos moksleivių. Savivaldybė taip pat nebuvo suteikusi leidimo įrengti aikštelėje užtvarą. 

Atsižvelgiant į nurodytas aplinkybes, už nustatytus nusižengimus surašyti du administracinio nusižengimo protokolai: direktoriaus pavaduotojui ūkio ir bendriesiems reikalams – už buhalterinės apskaitos reikalavimų pažeidimą, direktoriui – už neteisėtą vertimąsi komercine veikla. Direktorius nubaustas 195 eurų bauda, jo pavaduotojui skirtas įspėjimas.

Gimnazijos vadovai kaltę pripažino. Patikrinimo metu surinkta informacija taip pat perduota vertinti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai. 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

nemokamas mokslas

2020-04-12   18:52

IP: 172.69.190.76

tikrai u.ž()kniso daugelis mokęsčių mokyklose, kai mokslamas nemokamas turi nupirti ir fanierą ir turėt officą (tos tonacijos, kur mokykloje naudoja) OK ką tik sutvarkė. ir mokytojų "sužverėjimas" užduodant namų darbus, tipo mokytojui ruoštis nebereikia svarbu užduoti namų darbus, dabar vaikas ir žaidžia ir tipo namų darbus ruošia prie kompo prisėda 7,30 ir 21,30 (nuvaromas), kontroliuokite kas vyksta?

2020-04-04   13:34

IP: 86.100.120.30

Sauliukas ir Stasiukas krovė į Jūsų mylimų mokytojų ir Jūsų tėvelių kišenes.
Gal matematikos mokytojas ir nebuvo Jūsų mylimas, bet čia visiškai viskas paprasta. Reikia pasidomėti 1val. stovėjimo įkainiu toje zonoje ir padauginti iš dienų skaičiaus kai statydavote savo automobilį ir padauginti iš valandų kurias praleidote savo mylimoje gimnazijoje. Tikriausiai Jums pasiseks... Tikiuosi, kad suprasite , kad krovė jie į kišenes visiems ir dalinosi su visais. Taigi mes bendrininkai , o gal gal gimnazijos bendruomenė. Tas kas buvo surinkta , tas viskas ir buvo atiduota bendruomenei, o kartais ir daugiau, bet su meilę ir pagarba....

100 metu atgal

2020-04-03   23:08

IP: 162.158.166.103

Antrųjų Stargorodo socialinio aprūpinimo namų ūkvedys buvo drovus vagis. Visa jo esybė protestavo prieš vogimą, bet nevogti jis negalėjo. Jis vogė, ir jam buvo gėda. Vogė jis visuomet, todėl jo lygiai skusti veideliai nuolat raudonavo iš gėdos, iš drovumo ir sarmatos.
Jis buvo ne tik ūkvedys, bet ir visos įstaigos galva. Buvusį prieš jį vedėją pašalino už šiurkštų elgesį su auklėtinėmis ir paskyrė simfoninio orkestro kapelmeisteriu. Alchenas niekuo nebuvo panašus į savo neišauklėtą viršininką. Suglaudinęs savo darbotvarkę, jis paėmė visą namų valdžią ir su auklėtinėmis elgėsi nepaprastai mandagiai, įvesdamas reikšmingų reformų ir naujovių.
— Vienas mano pažįstamas, — tarė rimtai Ostapas, — taip pat pardavinėjo valstybinius baldus. Dabar jis išėjo į vienuolius, sėdi areštinėje.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kriminalai

Iš vergijos Ispanijoje išlaisvinti aštuoni lietuviai, suimti du juos išnaudoję tautiečiai nuotrauka, foto

Iš vergijos Ispanijoje išlaisvinti aštuoni lietuviai, vietos policija sulaikė du juos išnaudojus...

Penktadienį sutrikus technologiniams procesams kilo gaisro pavojus „Orion Global Pet“ gamykloje Klaipėdoje,...

Dėl gaisro pavojaus iš PET granulių gamyklos Klaipėdoje evakuojami darbuotojai nuotrauka, foto

Š. m. gegužės 12 d. Kretingos r. PK Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai...

Kretingos rajono patruliai pavogtus daiktus surado anksčiau, nei jų pasigedo savininkas nuotrauka, foto

Gegužės 21 d. rytą buvo gauta informacija iš Lietuvos kelių policijos ...

Greičio mėgėjui surašė 47 protokolus ir skyrė beveik 6 tūkst. eurų baudą nuotrauka, foto

Eisenos, smerkiančios rasizmą, dalyviai: svarbu kalbėti net gyvenant už Atlanto nuotrauka, foto

Lietuva, Jungtinėse Amerikos Valstijose nesibaigiant protestų dėl juodaodžių teisių bangai, Vilniuje penktadienį suorganizuota...

Saulius Skvernelis kandidatuos į Seimą nuotrauka, foto

Lietuva, Premjeras Saulius Skvernelis dalyvaus spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose Lietuvos valstiečių ir...

Įžūlus vyras šlapinosi viešoje vietoje nuotrauka, foto

Klaipėda, Penktadienio rytą Klaipėdoje, ties Mažvydo alėja, įžūlus vyras šlapinosi ant pastato sienos...

KU inžinerijos krypties studijoms – prestižinis kokybės ženklas nuotrauka, foto

Klaipėda, KU inžinerijos krypties studijoms – prestižinis kokybės ženklas

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...