2019 m. liepos 23 d. 05:34 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Kriminalai

Kriminalai

Eugenijui Ostapenko - mįslingas Henriko Daktaro laiškas

(6)

2016-11-29, 19:22

Virginija Spurytė, delfi.lt

Eugenijui Ostapenko - mįslingas Henriko Daktaro laiškas nuotrauka, foto

E. Ostapenko gavo H. Daktaro laišką.

© "Facebook" nuotr.

Reklama

Atlikėjas Eugenijus Ostapenko, šiuo metu teismuose kovojantis, kad nereikėtų areštinėje praleisti 12 parų, sulaukė palaikymo iš nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro, kuris yra nuteistas kalėti iki gyvos galvos ir laiką leidžia Lukiškių kalėjime.

„Henrikai, ačiū tau už laišką“, – socialiniame tinkle „Facebook“ savo paskyroje paskelbė E. Ostapenko ir įdėjo voko, kuriame buvo H. Daktaro laiškas, nuotrauką. Ant voko parašyta, jog siuntėjas yra Henrikas Daktaras, o laiškas išsiųstas iš Vilniaus, Lukiškių g. 6, Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo.

Atlikėjo gerbėjai iškart ėmė smalsauti, kas parašyta laiške, tačiau E. Ostapenko nebuvo atviras. „Galiu tik vieną pasakyti, kad Henrikas parašė, jog dėkoja man už dainą apie jį, kad teisingi dainos žodžiai, kad jis iš tikrųjų nubaustas be kaltės ir įrodymų, padėkojo man už drąsą ir parašė, kad gerbia mane. Šitą info galima atskleisti, o kitos info negaliu atskleisti“, – rašė E. Ostapenko.

Jis prieš mėnesį sukūrė ir namuose įrašė dainą „Prisiminkime Henriką Daktarą“. Įrašą E. Ostapenko išplatino „youtube“ platformoje ir socialiniuose tinkluose.

Dainoje jis dėsto, kad H. Daktaras yra nekaltas, kad jis pats tikriausias Lietuvos patriotas, o Lietuvos teisėsaugos „latrai“ jį uždarė į mažą narvelį, iš kurio jis išskristi negali.

Reklama

E. Ostapenko įsitikinęs, jog dėl šios dainos dabar turi kovoti teismuose, kad nereikėtų 12-os parų praleisti areštinėje. „Aš daug metų kovoju su supuvusia Lietuvos teisėsauga, ir, matyt, jiems atsibodo, todėl jie nusprendė padaryti taip, kad sėsčiau į areštinę, o areštinėje jie dar ką nors sugalvos. Daugiausiai jie pasiuto po to, kai padainavau politinę dainą, kurioje negailestingai kritikavau visą Lietuvos teisėsaugą, sistemą ir vadinau visus teisėsaugininkus visokiais epitetais“, – savo socialiniame tinkle aiškino E. Ostapenko.

Klaipėdos miesto apylinkės teismas prieš porą savaičių nusprendė, kad visiems žinomos dainos „Dviratukas“ atlikėjas yra kaltas dėl smulkiojo svetinimo turto pagrobimo ir nedidelio chuliganizmo. Už tokius administracinius pažeidimus teismas atlikėjui skyrė 86 eurų baudą ir dvylika parų nuobaudą atlikti areštinėje.

E. Ostapenko nubaustas už tai, kad vienoje Klaipėdos picerijoje nesusimokėjo 10 eurų už penkis išgertus alaus bokalus, kai buvo paprašytas tai padaryti, necenzūriniais žodžiais išplūdo padavėją, picerijos klientus, daužė bokalus, kumščiu trankė stalą. Į piceriją buvo iškviesti policijos pareigūnai, Jie E. Ostapenkai nustatė 2,16 promilės girtumą. Kitą dieną, lydimas mamos, E. Ostapenko į kavinę atnešė 10 eurų, kuriuos buvo skolingas.

Nepaisant to, administracinė bylą dėl smulkiojo svetimo turto pagrobimo ir nedidelio chuliganizmo pasiekė teismą, kuris E. Ostapenko pripažino kaltu.

Atlikėjas po teismo tikino, kad tokią nutartį skųs, nes jis yra nekaltas. Nutartis dar nėra įsiteisėjusi, nes apskundimo terminas nepasibaigęs.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

Robis

2016-12-02   19:03

IP: 85.232.133.124

Daunai jūs esate. Pažiūrėkite į visas antspaudas uždėtas ant voko. Pažiūrėkite į antspaudą iš kur išsiųstas laiškas. Koks antspaudas ? "Lukiškių TI-K Išsiųsta Nr. 2" Antspaudas akivaizdžiai byloja apie tai, kad laiškas išsiųstas iš Lukiškių tardymo izoliatoriaus kalėjimo. Pažiūrėkite į antspaudą kokią dieną išsiųstas laiškas ? Antspaudas byloja apie tai, kad laiškas išsiųstas 2016-11-18 d. Pažiūrėkite į Lietuvos pašto antspaudą kokią dieną gautas laiškas ir kokiame mieste ? Antspaudas byloja apie tai, kad laiškas gautas Klaipėdos pašto skyriuje 2016-11-23 d. Ir galu gale pažiūrėkite į tai, kad laišką parašė Henrikas Daktaras. Ar jūs akli, ar visai durniai, jei nematote nieko.

Dre

2016-11-30   14:11

IP: 86.100.175.222

Ot melagis koks sako prodiuseris ji i bara pasikviete :DDD neblogas is manes prodiuseris tada iseitu :DDD

uzkniso juodai

2016-11-30   12:31

IP: 89.116.134.115

ar ne laikas Ostapenkai kreiptis i medikus ,zmogus akivaizdus ligonis ,turintis galvos bedu

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Kriminalai

Lombarde siautėjo nepatenkintas klientas nuotrauka, foto

Šeštadienio naktį viename Klaipėdos lombardų įsisiautėjo klientas.

Klaipėdos rajone esančio žvyro karjero savininką naktį pažadino žinia apie nuostolius.

Nuo vagių nukentėjo žvyro karjero savininkas nuotrauka, foto

Šeštadienį vidury dienos nuo vandalų nukentėjo prokuratūra.

Dažais aprašinėjo prokuratūros duris nuotrauka, foto

Klaipėdoje - dar vienas sukčiavimo atvejis butų nuomos srityje.

Sukčiai "nuomoja" butus nuotrauka, foto

Mirė „Naisių vasaroje“ vaidinęs aktorius A. Vaišnys nuotrauka, foto

In Memoriam, Mirė aktorius Almantas Vaišnys. Skaudžią žinią 15min patvirtino aktoriaus žmona Jolita Skukauskaitė....

Klaipėdiečio pergalės Čekijoje nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdietis Benediktas Mickus dalyvavo Taboro (Čekija) didžiojo prizo ir inž. Jano Pano...

Skandalingo žaidimo kūrėjai pasižymėjo ne pirmą kartą: pradėtas tyrimas nuotrauka, foto

Kriminalai, Vieno žaidimo kūrėjams teks aiškintis, kodėl savo žaidimą reklamavo nuotraukomis, kuriose pavaizduoti...

Klaipėdoje pora nuolat mylėjosi šalia vaikų nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos teisme išnagrinėta reta byla – sugyventinių pora nuteista už tai, kad...

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 10 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...