2020 m. birželio 5 d. 22:11 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Koronavirusas  >  COVID-19

COVID-19

Viena iš KUL profesinių sąjungų prašo nušalinti V. Janušonį

(9)

Viena iš KUL profesinių sąjungų prašo nušalinti V. Janušonį nuotrauka, foto

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga prašo nušalinti KUL vyriausiąjį gydytoją Vincą Janušonį, praneša profsąjungos pirmininkas Dainius Burdulis.

„Klaipėdos universitetinės ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga Klaipėdos savivaldybės tarybos narių, mero, Klaipėdos universitetinės ligoninės stebėtojų tarybos prašo kuo skubiau priimti sprendimą nušalinti nuo pareigų Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovą, vyriausiąjį gydytoją Vincą Janušonį nuo įstaigos vadovo pareigų, COVID-19 epidemijos metu neužtikrinusį visiems darbuotojams saugių darbo sąlygų, o pacientams – kokybiškų ir prieinamų sveikatos priežiūros paslaugų, darbuotojams, pacientams ir tuo pačiu kiekvienam iš mūsų sukėlus pavojų gyvybei ir sveikatai“, – kreipiasi D. Burdulis.

KUL medicinos fiziko pareigas einantis D. Burdulis teigia nuo karantino paskelbimo gavęs vos du FFP2 respiratorius, kurių efektyvumas, pasak profsąjungos pirmininko, – 4-6 valandos.

„Nuo karantino paskelbimo aš asmeniškai gavau du FFP2 respiratorius įstaigoje, kuri galimai yra tapusi židiniu. (...) Mes bijome dėl savęs, dėl savo artimųjų, dėl savo šeimos, bijome dėl to, kad mes patys galimai esame užkrato nešiotojai. Reikia dabar visiems maksimalių apsaugų, nereikia šiuo metu vadovautis tik rekomendacijomis“, – žurnalistams teigė profsąjungos pirmininkas.

D. Budrulio teigimu, KUL profesinei sąjungai priklauso per 300 narių. Bendrai KUL dirba apie 1,5 tūkstančio darbuotojų.

„Manau, kad su mumis solidarizuojasi daug daugiau žmonių, tiesiog kiti neišdrįsta kalbėti, nes tai yra mūsų visų interesas, visų mūsų reikalas, nes, jeigu kris medikai, kas teiks sveikatos priežiūros paslaugas“, – kalbėjo D. Burdulis.

„Mums yra būtinas vadovas, turintis gerų vadybos įgūdžių, kuris galėtų sutelkti tiek fizinius, tiek juridinius asmenis kovoti su virusu ir spręsti susidariusias problemas“, – pridūrė jis.

Ligoninė savo interneto svetainėje nurodo, kad darbuotojams atstovauja šios profesinės sąjungos:

1. Jungtinė profesinių sąjungų atstovybė: Lietuvos gydytojų sąjungos skyrius ligoninėje, 130 narių,pirmininkas gydytojas Vytautas Grykšas;

2. Klaipėdos universitetinės ligoninės slaugos ir jiems prilygintų specialistų profesinė sąjunga, 572 nariai, pirmininkas slaugytoja Vida Šereikienė.

3. Klaipėdos universitetinės ligoninės sveikatos apsaugos darbuotojų profesinė sąjunga, 8 nariai, pirmininkas Dainius Burdulis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2020-04-06   10:18

IP: 172.69.190.72

Svarbiausia kad SAM komisija tai tyria ir ji priims atatinkamus sprendimus.
Ar tai teisybė ar ne, tai dabar visa apimtim sunku spręsti kas kaltas ir kas prisiims visą atskomybę dėl netvarkos toje laivų flotilėje t.y. ar (Klaipėdos miesto savivaldybės merijos kabinetai ar administracijos kabinetai, ar vienas iš diviziono laivų KUL (Klaipėdos universitetinėje ligoninė) laivo vadas. Karo laivų flotilės vadas, Komandoras su savo pavaldiniais tiesiog nekontroliavo savo flotilės grandžių veiksmus ir nuo to laivų mūšyje prasidėjo nesklandumai. Vienas iš diviziono (KUL) laivų vadas nepasiruošiąs laivų mūšio veiksmams negalėjo padėti kitiems flotilės laivams saugiai be nuostolių atlikti užduotį. Dėl tokių to KUL diviziono laivo vado veiksmų kiti diviziono laivų vadai pasipyktino ir parašė RAPORTĄ dėl KUL laivo vado nušalinimo nuo tolimesnių laivų mūšio veiksmų. Taip kad ne manau t.y. kad Komandoras karinių laivų mūšyje paaukodamas vieną iš diviziono laivų KUL laivo vadą pats liks sausas lyg nieko nebuvo atsitikę. Negana to tada Komandoras stosis ant BAČKOS ir su savo gražbiliavimu pradės suokiančiai neva girti ir labinti netinkamai pasirodusiam laivų mūšyje diviziono KUL laivo vadą.

Česis

2020-04-06   10:14

IP: 172.69.190.62

Tai ką siūlote? Maivotės čia kaip juokdariai nuo scenos, o reikalas tai šnypšt! Duokite kandidatus į direktoriaus vietą, nes jei sakote kad reikia keisti tai į ką keisite?

Ir dar...

2020-04-06   09:53

IP: 172.69.190.62

Daugtaškis ... turi būti prieš pirmąjį žodį.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

COVID-19

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) birželio 5 d. duomenimis:

Nuo koronaviruso pasveiko dar 29 žmonės nuotrauka, foto

Iš trijų per praėjusią parą patvirtintų koronaviruso atvejų du yra įvežtiniai,...

Klaipėdos apskrityje - įvežtinis atvejis iš Nigerijos nuotrauka, foto

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) birželio 4 d. duomenimis:

Nuo koronaviruso pasveiko dar 13 žmonių nuotrauka, foto

Per praėjusią parą patvirtinus du naujus koronaviruso atvejus, užsikrėtimas šia infekcine liga...

Vienas iš naujų koronaviruso atvejų - medikas Klaipėdoje nuotrauka, foto

"Tylios šventovės" jau kviečia žiūrovus nuotrauka, foto

SE, Šiuo metu Klaipėdoje pristatomas unikalus multimedijos menininkų Augustino Našlėno ir Viliaus Jokubaičio...

"Savaitės eksprese" - kaip senolė Angelina pirmą kartą skrido nuotrauka, foto

Klaipėda, "Sportas man atvėrė daug kelių - esu išmaišęs turbūt pusę Europos šalių,...

Olava Strikulienė: "STT užkabino ne tuos" nuotrauka, foto

Nuomonės, Sekant Valdo Sutkaus ir Manto Zalatoriaus suėmimo istoriją įdomiausia stebėti, ...

Menininkas iš Palangos stebina savo kūryba nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Palangos menininkas Vytautas Kusas ir vėl stebina Lietuvą. Nagingomis rankomis išgarsėjęs vyras...

SE, Paskelbta prieš 49 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...