2019 m. liepos 21 d. 17:44 val., sekmadienis

Mylimiausi mokytojai

Rinkimų lyderė - pradinukų mokytoja

(2)

2009-09-22, 12:00

"Vakarų ekspreso" inf.

Rinkimų lyderė - pradinukų mokytoja nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" mylimiausio mokytojo rinkimams jau pasiūlyti 34 kandidatai. Rinkimuose šiuo metu lyderiauja Janina Jeselskienė, uostamiesčio "Gilijos" pradinės mokyklos mokytoja.

Internetu skaitytojai už šią mokytoją jau atidavė per 1 100 balsų. Antroje vietoje pagal internetiniu balsavimu surinktų balsų skaičių yra "Ąžuolyno" gimnazijos ekonomikos mokytojas Edmundas Kvederis ( 814 balsų), trečioje - "Vyturio" pagrindinės mokyklos geografijos mokytoja Zita Laureckienė (713 balsų).

Primename, kad kandidatus siūlyti ir balsuoti už, Jūsų nuomone, mylimiausią mokytoją, galite iki spalio 2 d. 12 val. el.paštu konkursas@ve.lt (rinkimai "Mylimiausias mokytojas"). Prašome nurodyti kandidato vardą, pavardę, mokyklą, kurioje dirba, kodėl siūlomas šis kandidatas bei, esant galimybei, pateikti nuotrauką.

Savo balsą galite atiduoti ne tik internetinėje svetainėje www.ve.lt, bet ir siųsdami SMS žinutes Nr. 1395 (žinutės kaina 1 Lt). Žinutėje rašyti KU (tarpas) kandidato vardas, pavardė (tarpas) kandidato Nr.

Balsuojantieji SMS žinutėmis neturėtų nerimauti, kad už mylimiausią kandidatą atiduoti balsai kažkur "dingsta": visi balsai registruojami ir bus priskaičiuoti balsavimo pabaigoje.

Į mylimiausio mokytojo titulą pretenduojančių kandidatų sąrašas

01. Vitalijus JAKOBČIUKAS, "Žaliakalnio" gimnazijos direktorius, nuostabus mokytojas, draugas.

02. Daiva UOSIENĖ, Klaipėdos Prano Mašioto pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja. Už tai, kad savo klasės vaikus ji "myli kaip dūšią, krečia kaip grūšią".

03. Svetlana BARSUKOVA, L. Stulpino pagr. m-klos mokytoja. Yra be galo supratinga, kartais dėl vaikų aukoja savo savaitgalius.

04. Rolandas NORVAIŠAS, "Ąžuolyno" gimnazijos, S. Dacho pagr. m-klos geografijos mokytojas. Moka pateikti dalyką tarsi tai būtų šokolado plytelė.

05. Vaidas PAMPARAS, Vytauto Didžiojo gimnazijos istorijos mokytojas. Jis priverčia mokinius istoriją ne "iškalti", o suprasti.

06. Judita BUKAUSKIENĖ, H. Zudermano mokyklos technologijų mokytoja. Ji kiekvieną mokinį išmoko rankdarbių ir gaminti skanius valgius.

07. Ramunė GALDIKIENĖ, "Aukuro" gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja. Moksleivius moko ne tik savo dėstomo dalyko, bet ir gyvenimiškųjų tiesų.

08. Giedrė JARMALAVIČIENĖ, "Aukuro" vid. m-kla. Jos dėstomose istorijos pamokose dažnai aidi juokas, o moksleivių rezultatai - patys aukščiausi!

09. Jonas GINEIKA, Klaipėdos "Baltijos" gimnazijos istorijos mokytojas. Jis įdomiai ir aiškiai išdėsto pamoką, yra griežtas, bet teisingas. Moka pajuokauti laiku ir vietoje.

10. Zita LAURECKIENĖ, "Vyturio" pagr. m-klos geografijos mokytoja. Ne tik puikiai dėsto, bet mokiniams yra puiki draugė bei pašnekovė.

11. Robertas UŽGALIS, J. Karoso muzikos mokykla. Už atsidavimą ir pagarbą kiekvienam vaikui. Už pamokas be įtampos. Už profesionalų paruošimą tarptautiniams konkursams.

12. Vanda BUBLIAUSKIENĖ, "Gilijos" pradinės mokyklos 3 F klasės mokytoja. Labai gera ir šiuolaikiška pedagogė.

13. Violeta BENIULIENĖ, "Varpo" gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja. Moka tobulai perteikti savo žinias, kupina šilumos, atsidavimo pasirinktai profesijai.

14. Janina JESELSKIENĖ, "Gilijos" pradinės mokyklos mokytoja. Reikli ir vaikų labai mylima, tėvų gerbiama mokytoja.

15. Dalė BAMBALIENĖ, M. Mažvydo pagr. m-klos pradinių klasių bei kūno kultūros mokytoja. Iš jos visada sklinda šiluma, pasitikėjimas ir užtikrintumas tuo, ką daro.

16. Vilija PUČINSKIENĖ, Vytauto Didžiojo gimnazijos fizikos mokytoja. Jos pamokos kupinos geros nuotaikos ir profesionalumo.

17. Viktorija ŠAMRINA, "Žemynos" gimnazijos matematikos mokytoja. Yra kantri, rūpestinga, altruistiška klasės auklėtoja.

18. Zina MACKEVIČIENĖ, S. Dacho pagr. m-klos pradinių klasių mokytoja. Per 4 metus sugeba išauklėti savimi pasitikintį, turintį reikiamą žinių bagažą mokinį.

19. Ramunė GULBINSKIENĖ, m/d. "Šaltinėlis" pradinių klasių mokytoja. Reikli, myli vaikus, dėl jų aukoja savo laisvalaikį. Vaikai ją labai myli.

20. Margarita VIZGAUDIENĖ, E. Balsio menų gimnazijos fortepijono mokytoja. Labai geros sielos, mylinti vaikus. Jos mokiniai - respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai.

21. Daiva IVAŠKEVIČIŪTĖ, Klaipėdos "Vėtrungės" gimnazijos anglų ir italų kalbų mokytoja. Puikiai paruošia egzaminams, bet gali pašnekėti ir apie futbolą, orą, pasidalinti receptais.

22. Liudas KALNAITIS, Vėžaičių pagr. m-kla. Geriausias matematikos mokytojas.

23. Edmundas KVEDARIS, "Ąžuolyno" gimnazijos ekonomikos mokytojas ekspertas. Vaikščiojanti ekonomikos žinių enciklopedija, linksmas, "neapkerpėjęs" mokytojas.

24. Aušra LITVINIENĖ, "Žemynos" gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja. Puiki specialistė, be galo linksma, nuoširdi mokytoja ir nuostabiausia pasaulyje auklėtoja.

25. Gailutė PUTRIENĖ, "Žemynos" gimnazijos geografijos mokytoja. Labai rūpestinga auklėtoja, mokytoja. Gera dėstytoja, malonus žmogus.

26. Brigita POCIUVIENĖ, H. Zudermano gimnazijos pradinių klasių mokytoja. Kiekvieną vaiką paguos, paglostys, pamyluos.

27. Rasa URMONIENĖ, Klaipėdos r. Ketvergių pagr. m-kla. Ši mokytoja tikrai verta pirmosios vietos, nes ji turi auksinę širdį.

28. Virginija LUKIENĖ, L. Stulpino pagr. m-klos pradinių klasių mokytoja. Mokinius myli kaip mama.

29. Giedrė GUNTARSKYTĖ, Vytauto Didžiojo gimnazijos biologijos mokytoja. Mokytoja, kuri geba paaiškinti dalyką visiems suprantama kalba.

30. Irena MICEVIČIENĖ, P. Mašioto pagr. m-klos pradinių klasių mokytoja. Ji niekada nepaliks nė vieno vaiko nuošaly. Tai antroji mūsų vaikų mama.

31. Daiva DRAGANOVA, m/d "Saulutė" pradinių klasių mokytoja. Pati nuostabiausia, su ja mokiniai jaučiasi patys geriausi ir mylimiausi.

32. Vilija ŠILEIKIENĖ, "Ąžuolyno" gimnazijos matematikos mokytoja. Tobula mokytoja - geba suderinti griežtumą su draugiškumu.

33. Danutė OŽELIENĖ, "Smeltės" pagr. m-klos lietuvių kalbos mokytoja. Ji nepaprasta, joje yra kažkas, ko neturi kitos mokytojos.

34. Jolita GUDELIŪNIENĖ, m/d. "Saulutė". Gera ir supratinga mokytoja, su vaikais turinti bendrų interesų, labai rūpestinga.

"Vakarų ekspreso" inf.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

____________________

2011-03-26   15:42

IP: 78.61.26.39

Ramunė GALDIKIENĖ nu nu , gyvenimu groveja .

viktorija

2010-10-06   01:25

IP: 78.61.17.199

Gerbiami redaktoriai,
praeitais metais 'Aukuro' vidurinė tapo 'Aukuro' gimnazija! Būkit mieli ir ištaisykit šitą faktinę klaidą. Dėkui :)

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Mylimiausi mokytojai

Šiandien minima Mokytojų diena Vydūno vidurinės mokyklos fizikos ir matematikos mokytojai Romai...

Mylimiausiai mokytojai auklėtiniai plojo atsistoję nuotrauka, foto

Nemokamų vizų į Karaliaučių tikrovė nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Ilgos eilės vykstantiems į Karaliaučių – ne vienintelis iššūkis, su kuriuo teks...

Maisto kuponai galėtų atsirasti kitąmet nuotrauka, foto

Lietuva, Vyriausybei planuojant įvesti maisto kuponus, jiems nebereikia Europos Komisijos leidimo, sako Žemės...

Salantų pašte pažymėjo karo pradžią nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Rapolas Veržbolauskas (1895-1985 m.), apie kurio likimą ir jo šeimą rašyta straipsnyje...

Taršos mokestis - traktoriams ar automobiliams? nuotrauka, foto

Automobiliai, Šią savaitę užsiminęs apie ketinimus apmokestinti taršius automobilius, premjeras Saulius Skvernelis sako,...

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 21 min.

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Automobiliai, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...