2020 m. rugpjūčio 6 d. 10:30 val., ketvirtadienis

Metų klaipėdiečiai

Socialiai atsakingas verslas: ryškūs darbai ir ilgametės tradicijos

(3)

2019-11-13, 09:01

"Vakarų ekspreso" inf.

Socialiai atsakingas verslas: ryškūs darbai ir ilgametės tradicijos nuotrauka, foto

Reklama

25-ąjį kartą rengiami "Metų klaipėdiečio" rinkimai persirito į antrąją pusę. Vakar prasidėjo balsavimas už finalininkus, o šiandien pristatome nominacijos "Socialiai atsakingas verslas" kandidatus.

Socialiai atsakingu verslu yra laikomas toks, kuris ne tik siekia pagrindinio savo tikslo - pelno maksimizavimo, tačiau taip pat didelį dėmesį skiria visuomenės bei darbuotojų poreikiams ir aplinkosaugai. Šiai nominacijai pasiūlymų dar laukiame iki lapkričio 14 d. el. paštu [email protected] arba įprastu paštu: "Vakarų ekspreso" redakcija, M. Mažvydo al. 3, Klaipėda.

Įmonę nugalėtoją išrinks kompetentinga komisija. Nominantus vertins Klaipėdos pramonininkų asociacijos, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai.

Įmonė bus pagerbta "Metų klaipėdiečio" rinkimus vainikuosiančiame apdovanojimo vakare, kuris vyks lapkričio 19 d.

Nominuotos įmonės:

UAB Klaipėdos jūrų krovinių kompanija „BEGA“ - už nuoseklias ilgalaikes socialines iniciatyvas bei kuriamas tvirtas socialinės atsakomybės tradicijas tiek įmonės viduje, tiek Klaipėdos mieste bei už jo ribų.

UAB "Fortum Klaipėda" remia iniciatyvas, susijusias su vaikais ir bendruomenėmis: autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų, krepšinio klubo "Fortūna", Sąmoningo tėvystės centro, Šeimos gerovės centro veiklas.

UAB Friedricho pasažas kasmet finansiškai remia Klaipėdos vaikų ligoninę, darželius bei pagal galimybes stengiasi paremti ir rūpintis savo miesto bendruomenės gerove.

UAB "Švyturys-Utenos alus" - už "Švyturio Klaipėdos kilmės fondo" steigimą, savo krašto garsinimą, aplinkos tausojimą, už socialiai atsakingo darbdavio statuso plėtojimą, už paramą įvairiems labdaros ir paramos projektams.

UAB "Vlantana" - už socialiai atsakingą verslo plėtrą, kuri nekenktų ateities kartų gyvenimo kokybei, už paramą autizmo spektro sutrikimą turinčių vaikų stovyklėlei, prisidėjimą organizuojant didžiuosius Klaipėdos miesto renginius.

"Atranka 360" - už "Psichologijos mokyklos 360" įkūrimą ir visuomenės edukavimą.
AB "Klaipėdos baldai" - įmonė, kurios šūkis yra "Miestui ir pasauliui", viena didžiausių darbdavių Klaipėdos mieste ir aktyvi miesto gyvenimo dalyvė, ilgametė festivalio "Klaipėda Jazz" rėmėja, remia vaikų globos namus "Rytas", aktyviai dalyvauja "Darom", kopų tvirtinimo akcijose. 

AB Klaipėdos nafta – už vadovavimasi tvaraus verslo plėtros principais, kurie apima socialinę atsakomybę ir aplinkosaugines iniciatyvas. Bendrovė ne tik investuoja į įvairią papildomą veiklą, didinančią ekonominę grąžą investuotojams, bet ir orientuojasi į aplinką tausojančias technologijas, remia įvairiausius socialinius, sporto, kultūrinius, sveikatinimo projektus.

Reklama

UAB „SDG“ -už kartu su VšĮ Saugi pradžia jau daugelį metų vykdomus socialinius projektus, tokius, kaip, „Saugok save darbe!“, „Apsaugokime mūsų ateitį!“, „Kalėdinės vaikų svajonės“. Aktyviai bendradarbiauja su Lietuvos mokslo institucijomis. Rūpinasi savo darbuotojų gerovės gerinimu . Tai inovatyvi, atvira ir aktyvi įmonė.

Klaipėdos licėjus - už ilgametes mokyklos bendruomenės labdaros paramos tradicijas, kiekvienais metais pasirenkant vis kitą problemą.

UAB "Seafishtrade" daug metų mecenuoja įvairius projektus, pvz., "Vaikų kino teatras", "Finansinis vaikų raštingumas", kurį organizuoja asociacija "Mano miestas Klaipėda", remia jaunimo renginius, Šviesų festivalį, Klaipėdos samariečių bendriją.

UAB "Voltas" kiekvienais metais skiria paramą ir labdarą įvairioms paramos organizacijoms, sportui, mokslui, vaikams. Ilgametė M. K. Čiurlionio labdaros ir paramos fondo, "SOS vaikų kaimų" Lietuvoje draugijos, Labdaros ir paramos fondo "Rugutė", sporto klubo "Klaipėdos dviratukas" rėmėja, glaudžiai bendradarbiaujanti su Klaipėdos universitetu.

UAB Birių krovinių terminalas - tai įmonė, kuri pirmiausia rūpinasi joje dirbančiais darbuotojais, yra ilgalaikė daugelio kultūrinių ir socialinių iniciatyvų rėmėja.

UAB "Arijus" remia ir dalyvauja socialiniuose, švietimo, sporto, kultūriniuose projektuose, Lietuvos jūrų muziejaus delfinariumo, labdaros ir paramos fondo "Golfas iš širdies" rėmėja, profesinės savanorystės projekto "Kam to reikia?!", projekto "Darom" dalyviai, "Vilties bėgimo" rėmėja ir dalyvė, neatlygintinos kraujo donorystės akcijų dalyvė.

Reklama

UAB "Vakarų medienos grupė" - už veiklą, orientuotą į mus supančios aplinkos būklės gerinimą, taršos aplinkai prevenciją.

UAB "Clinicus Klaipėda" - už Klaipėdos miesto istorinio paveldo išsaugojimą bei pritaikymą visuomenės reikmėms.

IĮ S. Jokužio leidykla-spaustuvė prisideda prie aklųjų ir silpnaregių meninės stovyklos organizavimo, remia delfinų terapiją, knygų neregiams leidybą.

UAB Klaipėdos autobusų parkas - už indėlį į švarų miesto orą, už aukščiausią paslaugų kokybę ir komfortiškiausius autobusus.

UAB "Gatvių apšvietimas" - už inovatyvius sprendimus renovuojant miesto gatvių apšvietimo tinklus bei apšviečiant miestą šventiniu laikotarpiu.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2019-11-18   13:23

IP: 185.11.26.161

Kaip Vlantana gali būti socialiai atsakingas verslas, kai jų dukterinė įmonė Norvegijoje slepia mokesčius? Darbuotojai įdarbinti 50% dienos, o turi dirbti visą dieną

Ramus

2019-11-13   19:03

IP: 88.119.39.109

Kaip pvz. Fortumas gali buti socialiai atsakinga imone , jei ji miestieciams dioksinus leidzia ant galvos arba Vlantana - ten is vis dirba koholai, bulbasai, rumunai, nes nuo jo socialumo lietuviai neisgyvena ir issilakste..... Absurdas kazkoks.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Metų klaipėdiečiai

"Mes dalyvaujame artimo meilės liudijime", - šie aktorės Virginijos Kochanskytės ištarti žodžiai,...

Apdovanojimai, kuriais didžiuojasi ir prezidentai, ir pasaulinio lygio žvaigždės nuotrauka, foto

Antradienio vakarą iškilmingos ceremonijos metu Klaipėdos dramos teatre jau 25-ąjį kartą buvo...

25-ąjį kartą apdovanoti Metų klaipėdiečiai nuotrauka, foto

"Niekada nebuvo minčių visko mesti, nes darbas yra ir mano pomėgis, ir...

Laura Geraščenko: "Mano tikslas - pasiekti žiūrovo širdį" nuotrauka, foto

Muzikos studijos "Grock" vadovas Linas Švirinas daugelį metų nuosekliai dirba propaguodamas muziką...

Linas Švirinas: "Apleidome muziką kaip bendravimo priemonę" nuotrauka, foto

Karklėje naktimis iš vandentiekio tinklų siurbiamas vanduo nuotrauka, foto

Kriminalai, AB „Klaipėdos vanduo“ pradeda neplaninius patikrinimus Karklėje. Turima įtarimų, kad naktimis yra...

Policija: siūlymus lengvai praturtėti vertinkite kritiškai nuotrauka, foto

Kriminalai, Šių metų rugpjūčio 5 d. į Klaipėdos apskr. VPK kreipėsi 1952 m....

Mokslo metai prasidės rugsėjo 1 dieną mokyklose nuotrauka, foto

Švietimas, Mokslo metai prasidės rugsėjo 1 dieną mokyklose, ketvirtadienį paskelbė švietimo, mokslo...

Mirė poetas ir vertėjas Aleksas Dabulskis nuotrauka, foto

In Memoriam, Eidamas 87-uosius metus rugpjūčio 5 d. po sunkios ligos mirė poetas, satyrikas,...

Švietimas, Paskelbta prieš 33 min.

In Memoriam, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...