2019 m. balandžio 18 d. 19:28 val., ketvirtadienis

Metų klaipėdiečiai

"Noriu prisidėti prie geresnės Klaipėdos ir Lietuvos kūrimo"

(11)

"Noriu prisidėti prie geresnės Klaipėdos ir Lietuvos kūrimo" nuotrauka, foto

STAIGMENA. Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė nustebo, kai savo pavardę išvydo "Metų klaipėdiečio" rinkimuose.

© "Klaipėdos naftos" nuotr.

Po dešimties metų pertraukos į Klaipėdą sugrįžusi, atsakingą poziciją akcinėje bendrovėje "Klaipėdos nafta" užėmusi ir puikius rezultatus pademonstravusi Jurgita Šilinskaitė-Venslovienė sulaukė didelio miestiečių palaikymo "Metų klaipėdiečio" rinkimuose.

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) Paslaugų skyriaus vadovė pateko į finalą tarp trijų kandidatų nominacijoje "Už metų nuopelnus". Klaipėdietė nominuojama už profesionalumą ir aktyvumą kuriant bei efektyvinant SGD tiekimo grandinę Baltijos jūros regione, aktyvų įsitraukimą į kitų organizacijų veiklą.

Moteris patikino, kad vien pretendavimas į apdovanojimą ir klaipėdiečių balsai jai yra didžiausias įvertinimas.

Ar Jus nustebino žinia, kad esate nominuojama "Metų klaipėdiečio" rinkimuose?

Tikrai taip. Apie tai, jog esu nominuota, sužinojau iš mamos, kuri vartydama dienraštį "Vakarų ekspresas" pastebėjo mano nuotrauką ir nufotografavusi atsiuntė telefonu. Man tai buvo didžiulė staigmena. Tačiau dar didesnė staigmena buvo ypatingas draugų, bičiulių, pažįstamų ir artimųjų dėmesys, palaikančios žinutės, skambučiai ir žodžiai.

Kiek laiko dirbate SGD Paslaugų skyriaus vadove? Kokie didžiausi iššūkiai darbe?

"Klaipėdos naftoje" dirbu daugiau nei dvejus metus, tačiau SGD Paslaugų skyriaus vadove esu kiek daugiau nei vienerius metus.

Per metus sugebėjome užimti 5 procentus egzistuojančios rinkos. Daugybę pastangų dedame į šios industrijos plėtrą Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse. Šių metų pabaigoje laukiame iš laivų statyklos Korėjoje atvykstant mažos apimties SGD transportavimo laivo, kuris mums leis optimaliai valdyti SGD tiekimo grandinę.

Didžiausia vertybė, kad dirbu su aukščiausios kompetencijos savo sričių profesionalais. Labai džiaugiuosi, jog bendrovė, kurioje dirbu, vertina mano kompetencijas ir patirtį ir suteikia atsakomybes labai svarbiose bendrovės veiklose.

Ar apie tokį darbą svajojote nuo mažens? O galbūt turėjote kitų svajonių ir ateityje sieksite jas įgyvendinti?

Mane žavi galimybės kurti naują kokybę. Pokyčių inicijavimas, naujų neapibrėžtų situacijų struktūrizavimas ir sprendimas yra tai, kas ypač motyvuoja. Būtent tokį darbą dirbu dabar. Be to, matyt, neatsitiktinai ši aistra mane taip pat įtraukė į Klaipėdos miesto 2030 Mėlynojo proveržio strategijos rengimą. Buvau deleguota į darbo grupę nuo Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Taip pat esu gimtojo Klaipėdos universiteto tarybos narė. Miesto proveržis neįmanomas be stipraus universiteto, galinčio sutelkti aukščiausios kompetencijos mokslininkus ir ruošti specialistus, kurie dirbs 4.0 pramonės revoliucijos su daiktų internetu ir dirbtiniu intelektu, "blockchain'o" ir kitų globalių reiškinių valdomame pasaulyje.

Ar pavyksta darbą suderinti su šeima? Ar artimieji nepasigenda Jūsų dėmesio?

Mano vaikai dar maži (3 ir 5 metai), tad mamos dėmesys ir artumas yra labai svarbus. Esu labai dėkinga savo vyrui, kuris, būdamas Karinių jūrų pajėgų karininku, preciziškai derina tarnybos ir šeimos įsipareigojimus. Ir tikra Dievo dovana yra tai, jog mano tėveliai yra Klaipėdoje, tad ekstremaliais atvejais visada žinome, jog sulauksime pagalbos, o vaikams laikas su jais - tai didžiausias džiaugsmas.

Intensyvesnė dienotvarkė labiau disciplinuoja laiko planavimą su šeima ir atveria galimybes ne užsisklęsti, o bendrauti su tėvais, seserimis ir broliais, tetomis ir kitais artimaisiais. Be to, Klaipėda yra tobulas miestas šeimai. Maži atstumai, puiki logistika, kokybiška švietimo sistema, inovatyvus kultūrinis gyvenimas ir jūra.

Ar pergalė "Metų klaipėdiečio" rinkimuose Jums būtų svarbi?

Jau vien tai, kad esu "Metų klaipėdiečio" rinkimuose "Už metų nuopelnus" finale yra didžiulė pergalė. Gausybė žmonių atidavė savo balsą išreikšdami palaikymą veikloms, kuriose dalyvauju. Šią nominaciją vertinu kaip pripažinimą. Grįžusi į Klaipėdą nenutuokiau, kur link pasuks mano keliai. Žinojau tik tai, jog noriu prisidėti prie kitokios, dar geresnės Klaipėdos ir Lietuvos kūrimo.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

O

2018-11-28   09:48

IP: 78.57.220.137

Kas tas žmogus?

Miestietis

2018-11-27   19:22

IP: 188.69.211.217

Ha ha, jos sąžinė tokia skaidri ir švari, kad net jos nesimato :D masiulininkė iš to pačio sektantų klano, kurie dedasi skaidriausi, o iš tikro mala šūdą, kainos dujų kitais metais lietuviams brangs 30 proc., nu nieko, hėbrai nedaug liko, pradės jūsų bajerius kapstyt ir su dujų laivų ir su IAE uždarymu ir su kitais dalykais, kai bus išrinktas prezidentas, nepaliks jūsų Karbauskis, oi atsakysite, čia jau prokurorai ts...va tada galėsite savo skaidruma ir švaruma į subinę susikišti nes belangėje to nereikės.

Jurgita

2018-11-27   19:05

IP: 90.131.38.148

Jurgita labai novatoriška ir orientuota į miesto klestėjimą-štai kur jos nuopelnas Klaipėdai. Tai tikrai atsakinga ir veržli asmenybė, su kuria garbė dirbti ir plėtoti idėjas dėl miesto ateities. Tu Šaunuolė!!! P. S. ir ignoruok tuos, kurie net menkiausio supratimo neturi apie tai, ką Tu darai

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Metų klaipėdiečiai

Artėjant gražiausioms metų šventėms Klaipėda tradiciškai nusilenkia žmonėms, kurie gražiais ir prasmingais...

Išrinkti Metų klaipėdiečiai nuotrauka, foto

Vakar vidurdienį į "Metų klaipėdiečių" rinkimų balsadėžes krito paskutiniai kuponai. Miestiečiai iki...

Baigėsi „Metų klaipėdiečio“ rinkimai - skaičiuojami balsai nuotrauka, foto

"Danilas yra itin atsakingas ir pareigingas sportininkas. Po treniruotės iš baseino jis...

„Į varžybas vyksta su knygomis rankose“ nuotrauka, foto

Fotografė Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė "Metų klaipėdiečio" rinkimuose nominuota "Meniškos sielos" nominacijai už miestiečius...

Fotografė, pravėrusi duris į nuostabius paralelinius pasaulius nuotrauka, foto

Klaipėdietės neatsilaikė prieš LSU nuotrauka, foto

Sportas, Rungtynėmis Kaune tarp Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Klaipėdos universiteto (KU) prasidėjo...

Šokančios Baltijos rankos - Eduardo Balsio gimnazijoje nuotrauka, foto

Renginiai, Finišavo Trečiasis Tarptautinis fortepijoninės muzikos festivalis. Drąsiai jį galime vadinti kultūriniu reiškiniu...

„Nenoriu ugdyti paklusnių vergų“ nuotrauka, foto

Švietimas, Praėjusią savaitę kultūros srityje labiausiai nusipelniusiems pedagogams buvo įteikti Karalienės Luizės medaliai....

Lietuvos ledo ritulio rinktinė įveikė estus nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos ledo ritulio rinktinė kontrolinėse rungtynėse ir antrą kartą įveikė Estijos ledo...

Sportas, Paskelbta prieš 27 min.

Švietimas, Paskelbta prieš 2 val.

Sportas, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...