2019 m. liepos 24 d. 06:28 val., trečiadienis

Metų klaipėdiečiai

"Metų klaipėdiečių" šventei - Padėkos dienos titulas

(2)

"Metų klaipėdiečių" šventei - Padėkos dienos titulas nuotrauka, foto

NYKŠTUKAI. Tampa tradicija, kad "Metų klaipėdiečio" renginys tarsi paskelbia kalėdinių renginių pradžią. Tai simbolizavo ir Klaipėdos sportinių šokių klubo mažųjų sportininkų nuotaikingas pasirodymas.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Gausiai į iškilmingą "Metų klaipėdiečio" apdovanojimo šventę susirinkę svečiai akcentavo, jog jiems tai labai prasminga diena, kai kasdienybės šurmuly galima sustoti ir padėkoti tiems, kurie savo darbais garsina Klaipėdos vardą ir padeda šalia esantiems.

Klaipėdos miesto vicemeras Artūras Šulcas dėkojo dienraščiui, kad kartą metuose visi gali įsijungti į "Didįjį žaidimą".

"Nors mėgstama akcentuoti, kad tai tik žaidimas, bet, mano nuomone, tai labai rimtas žaidimas. Jis leidžia pamatyti šalia mūsų esančius žmones, kurių kartais deramai neįvertiname. Smagu, kad šie rinkimai suteikia galimybę padėkoti jiems. Gera, kad čia susirinkęs inteligentijos žiedas ateina ne pramogauti, o palaikyti šią gražią idėją bei tuos žmones, kuriuos pastebėjo ir iškėlė patys miestiečiai", - kalbėjo A. Šulcas.

Tradiciškai "Metų klaipėdiečius" skelbia ir apdovanojimus teikia įmonių, kurios palaiko šią iniciatyvą, atstovai. Daugelis jų taip pat džiaugėsi, kad ši graži tradicija skatina klaipėdiečius būti bendruomeniškus.

SVEIKINIMAI. Vicemeras Artūras Šulcas džiaugėsi galėdamas įteikti gėlių Jaunojo talento Gilberto Umbražūno mamai Beatai Umbražūnienei. Šalia stovi Adomas Zubė.

Reklama

Pirmąjį nominantą "Už metų nuopelnus" pakviestas paskelbti didžiojo renginio rėmėjo, "Kamineros grupės" valdybos pirmininkas Arūnas Tuma linkėjo ir ateityje visiems prisidėti prie šios gražios šventės, kad ji būtų dar įsimintinesnė nominantams.

"Kaip jaučiatės, girdėdami tiek daug jums skirtų aplodismentų? Tikriausiai gatvėje sutikti žmonės jums neploja?" - šmaikščiai į šios nominacijos laimėtojus, Kelių policijos tarnybos pareigūnus Fajetą Rušinskytę ir Nerijų Butkų, kreipėsi renginio vedėjas Remigijus Ambrulaitis.

"Retai ploja", - šmaikštavo ir F. Rušinskytė.

Pareigūnai pasakojo, kad, gelbėdami galimai širdies smūgį ištikusį vyrą, jie tikrai negalvojo, kad gali būti už tai apdovanoti.

"Tiesiog dirbome savo darbą. Bet tikrai labai malonu, kad žmonės jį įvertino ir balsavo už mus", - kalbėjo N. Butkus.

Reklama

ILGAAMŽIŠKUMAS. "Tikiu, kad ir po 500 metų klaipėdiečiai taip pat rinksis ir dėkos vieni kitiems", - vylėsi darbų saugos konsultavimo įmonės "Sabelija" vadovas Tadas Šatkauskas.

Generalinio renginio rėmėjo, darbų saugos konsultavimo įmonės "Sabelija" vadovas Tadas Šatkauskas "Metų klaipėdiečio" rinkimams suteikė amerikietiškos Padėkos dienos titulą.

"Padėkos diena Jungtinėse Amerikos valstijose yra tokia, kai nutyla visi miestai, gatvės ir visi susirenka prie stalų padėkoti vieni kitiems už tai, ką turi, už tai, kas įvyko per metus. Ar ne simboliška, kad ir Klaipėdoje jau 23 metus, kiekvieną rudenį, ir mes, klaipėdiečiai, turime tokią Padėkos dieną, kai "Vakarų ekspresas" mus sukviečia, kad tartume ačiū tiems žmonėms, kurie yra svarbūs mūsų miestui. Tikiu, kad ir po 500 metų klaipėdiečiai taip pat rinksis ir dėkos vieni kitiems. Man didelė garbė gyventi mieste, kuriame mes gebame pasakyti ačiū vieni kitiems", - kalbėjo T. Šatkauskas.

Iš "Sabelijos" vadovo rankų apdovanojimą gavo "Jaunojo talento" nominaciją laimėjusio Gilberto Umbražūno artimieji. Kadangi vaikinas studijuoja Kembridžo universitete, garbingą apdovanojimą atvyko atsiimti jo mama Beata Umbražūnienė. Nors Umbražūnų šeimoje jau įprasta, kad Gilbertas laimi prizus įvairiose olimpiadose, tačiau šis laimėjimas jam išskirtinis.

"Tai buvo pirmas konkursas Gilbertui, į kurį jis pats nepretendavo, bet buvo pasiūlytas. Visi esame labai laimingi", - kalbėjo B. Umbražūnienė ir užsiminė, kad šį šeštadienį Gilbertas jau bus grįžęs į Klaipėdą, tad galės pats pasidžiaugti dovanomis. O jų į "Jaunojo talento" titulą pretendavusiems jaunuoliams bei kitiems nominantams tą vakarą netrūko, mat renginio rėmėjai įsteigė ne vieną papildomą prizą.

"Labai džiaugiamės, kad klaipėdiečiai patys išrenka kūrybiškus žmones ir mes visi turime progą jiems padėkoti. Gal ne taip svarbu, kuris laimi, daug svarbiau, kad visi nominantai buvo pastebėti", - kalbėjo "Meniškos sielos" nominaciją pristačiusi renginio globėjo, "Švyturio" alaus daryklos, alaus kokybės ir vystymo vadovė Džuljeta Armonienė.

Reklama

Meniška siela šiemet tituluotas skulptorius Klaudijus Pūdymas neslėpė džiaugsmo sulaukęs miestiečių įvertinimo. "Gera jaustis esant savo uoste", - džiaugėsi dažnai ir užsienio šalyse savo kūrybą eksponuojantis menininkas.

"Tikiuosi, kad ši tradicija turės dar labai ilgą istoriją. Nors Klaipėda nėra didelis miestas, bet šiandien jis yra didžiausias pasaulyje, nes jame yra didis žmogus - garbės klaipėdietis. Tad visų klaipėdiečių vardu prašome ir toliau jus būti mūsų miesto švyturiu", - šitaip į "Garbės klaipėdiečio" nominantus kreipėsi renginio mecenato, logistikos kompanijos "Vlantana", l. e. p. generalinis direktorius Algimantas Šniepis.

Kadangi daugiausiai balsų šioje nominacijoje surinkęs treneris Bronislavas Vyšniauskas buvo išvykęs į varžybas užsienyje, garbingo apdovanojimo atėjo atsiimti jo žmona Dalia ir anūkas Ąžuolas.

"Atskleisiu paslaptį, kad Bronislavą Vyšniauską nuo artimiausio nominanto skyrė tik 41 balsas. Čia, kaip ir sporte, kiekvienas balsas, kiekvienas metras yra labai svarbus", - pabrėžė renginio vedėjas.

Visgi D. Vyšniauskienė akcentavo, kad jos vyras labiausiai džiaugėsi tuo, kad turėjo garbės šioje nominacijoje būti šalia tokių iškilių asmenybių - teatro legendos Vytauto Paukštės ir lietuvininkų metraštininko Bernardo Aleknavičiaus.

"Vakarų ekspreso" vyriausiasis redaktorius Gintaras Tomkus, dėkodamas asmenybėms, kurios nuoširdžiai ir intensyviai dirba Klaipėdos ir miestiečių labui, tarė ačiū ir vakaro organizatoriams, rėmėjams bei visiems susirinkusiesiems, kad palaiko ir skatina prieš 23 metus "Vakarų eksprese" užgimusią iniciatyvą.

Reklama

"Prisimenu pačią pirmąją kuklią "Metų klaipėdiečio" apdovanojimų ceremoniją, kuri vyko dienraščio redakcijoje. Tuomet tikrai nesitikėjome, kad ji išaugs iki tokio didžiulio gražaus renginio. Labai gera būti šį vakarą su bičiuliais ir bendraminčiais. Tik jūsų dėka mes esame ir kasmet galime pagerbti iškiliausius klaipėdiečius", - sveikinimo kalboje sakė G. Tomkus ir pabrėžė, kad visi iš širdies daromi darbai yra geri.

Reklama

Nuotraukų galerija

 

Įmonės "Vlantana" žmogiškųjų išteklių direktorius Stanislovas Stončius su žmona Vaidiga.

Įmonės "Vlantana" žmogiškųjų išteklių direktorius Stanislovas Stončius su žmona Vaidiga.

© Egidijus Jankauskas

Egidijus Jankauskas

Įmonės "Vlantana" žmogiškųjų išteklių direktorius Stanislovas Stončius su žmona Vaidiga.

Egidijus Jankauskas

Jūrų krovinių kompanijos "Bega" valdybos pirmininkas Aloyzas Kuzmarskis su žmona Regina.

Egidijus Jankauskas

Klaipėdos jūrininkų ligoninės vyriausiasis gydytojas Jonas Sąlyga su žmona medike Jolanta.

Egidijus Jankauskas

"Vakarų ekspreso" vyriausiasis redaktorius Gintaras Tomkus su žmona Sonata.

Egidijus Jankauskas

MK laivyba savininkas Mindaugas Karalius su žmona Lina.

Egidijus Jankauskas

"Hidrostatybos" valdybos pirmininkas Jonas Dumašius su žmona Rita.

Egidijus Jankauskas

Saulius ir Birutė Jokužiai į šventę atsivedė anūkėlę Onutę.

Egidijus Jankauskas

Verslininkai Daina ir Antanas Bosai.

Egidijus Jankauskas

Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Romaldas Sakalauskas su žmona Rasa.

Egidijus Jankauskas

Klaipėdos "Akropolio" valdytojas Ovidijus Zibalis su žmona Kristina, bendrovės "Regseda" vadove.

Egidijus Jankauskas

Birutė ir Kazimieras Vaišvilos.

Egidijus Jankauskas

Bendrovės "Augma" vadovas Audrius Statkevičius su žmona Renata.

Egidijus Jankauskas

"Kamineros grupės" valdybos pirmininkas Arūnas Tuma su žmona Jolanta.

Egidijus Jankauskas

Verslininkai Kristina ir Tomas Kesminai.

Egidijus Jankauskas

Friedricho pasažo savininkai Daina ir Aidas Kaveckiai.

Egidijus Jankauskas

"Atranka360" direktorė Gintė Žilinskienė su vyru Mindaugu.

Egidijus Jankauskas

"Klaipėdos baldų" vadovas Vidas Mišeikis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

jo

2017-12-06   18:15

IP: 86.100.21.199

gerb.Vyšniauskas , prisiminkime, žmones gydė šlapimu. Tada tokio vardo nepelnė...Geriau vėliau negu niekad.

baba

2017-12-02   15:25

IP: 85.232.128.56

balsavo savi.Nesakau,kad Vyšnia blogas žmogus,geras treneris,o tokių daug,o gerbiamas Paukštė vienas.Tik jis šiandien metų ŽMOGUS.K ai balsuoja savi,o organizatoriai nevykėliai.Gaunasi kaip visada.GĖDA ORGANIZATORIAMS.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Metų klaipėdiečiai

Artėjant gražiausioms metų šventėms Klaipėda tradiciškai nusilenkia žmonėms, kurie gražiais ir prasmingais...

Išrinkti Metų klaipėdiečiai nuotrauka, foto

Vakar vidurdienį į "Metų klaipėdiečių" rinkimų balsadėžes krito paskutiniai kuponai. Miestiečiai iki...

Baigėsi „Metų klaipėdiečio“ rinkimai - skaičiuojami balsai nuotrauka, foto

"Danilas yra itin atsakingas ir pareigingas sportininkas. Po treniruotės iš baseino jis...

„Į varžybas vyksta su knygomis rankose“ nuotrauka, foto

Fotografė Viktorija Vaišvilaitė-Skirutienė "Metų klaipėdiečio" rinkimuose nominuota "Meniškos sielos" nominacijai už miestiečius...

Fotografė, pravėrusi duris į nuostabius paralelinius pasaulius nuotrauka, foto

Apie Seimo narius žinome ne viską nuotrauka, foto

Lietuva, Visoje visuomenėje yra be galo išsimokslinusių žmonių ir yra vos baigusių vidurinę...

Vasaros dienos - nemokamoje sporto stovykloje nuotrauka, foto

Sportas, Būrys jaunųjų Klaipėdos "Viesulo" sporto centro sunkiaatlečių vidurvasario dienas leido mokomojoje sporto...

Viešasis transportas Jūros šventės metu nuotrauka, foto

Klaipėda, Bendroji taisyklė

Klaipėdai įteikta „Europiados“ vėliava nuotrauka, foto

Klaipėda, 2020 metų rugpjūčio 5–9 dienomis Klaipėda priims didžiausią tarptautinį Europos folkloro kultūros...

Lietuva, Paskelbta prieš 49 min.

Sportas, Paskelbta prieš 10 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 11 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 12 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...