2019 m. liepos 20 d. 00:34 val., šeštadienis

Komentarai

2010-01-25, 12:00

Užrašė Jurga PETRONYTĖ

to klaipediete

2010-05-02   07:41

nemanau,kad Jusu minetas sisioniskis nezinotu,kad Jono baznycia stovejo ne "Neptuno" vietoje,o prie Jono kalnelio.Neptuno vietoje buvo Jokubo baznycia.Gaila,kad "klaipediete" taip prastai informuota :-)

Nebekompleksuokime

2010-05-02   07:41

Džiugiai prisijungsiu prie AK ir "ar ?? 2010-01-25 12:16" komentarų. Nebesvaičiokime apie Klaipėdą - Wagnerio miestą, atsidursime aklavietėje. Vertinkime tai ką išties turime patys. Atsimerkti, pamatyti, įvertinti - žinoma - pastangų reikalaujantis dalykas, be to, ak, tai šiuo metu taip "nelietuviška"... Trumpai tariant, gana kompleksuoti, Klaipėda!

viskas po senovei

2010-05-02   07:41

20 metų turėjom kompleksuotą kult.skyriaus viršininkę,ta nieko aplink nematė,meldėsi visiems atvykėliams .Niekas nepasikeitė.Labai abejoju ar naujoji kultūros skyriaus vedėja pažįsta Klaipėdos kultūros darbuotojus.Atrodo,kad ir toliau kurpsim visokias vizijas,o kultūra dar palauks.

klaipedisiui

2010-05-02   07:41

Butent, kad esi atsilikes nuo Vakaru Europos reiskiniu. Vokietijos miestuose atstatomos ivairiais laikais sugriautos pilys, bus atstatyta ir Klaipedoje. Ir neprimetinek savo lietuvisku valdovu rumu intrigu, cia jusu stliaus darbo vaisius.

paaiškinkit

2010-05-02   07:41

paaiškinkit kas nors " Tabako fabriko" logiką.Sugriuvo dramteatris,griūva muzikinis,apleisti Žvejai,o savivaldybė puolasi pritaikyt kultūrai Tabakinę.

klaipėdietė

2010-05-02   07:41

"ne pamatai yra svarbiausia, o šios bažnyčios vardas, jos dvasia" - taip, apie šv. Jonų bažnyčios atstatymo būtinumą nuolat girdėdavau iš seno "šyšioniškio", kuris dar prisimena ją. Ji buvo ten, kur buvo "Neptūno" restoranas, dabar kavinė, kirpykla. Žinia, bažnyčios buvo statomos ne bet kokioje vietoje. Vieta parenkama pagal požeminių energetinių meridianų vibraciją ir pan. Šiandieną mažai bėra specialistų, išmanančių šį mokslą. Senolis teigdavo, kad nevalia išniekinti šventos vietos. O išniekinimu jis laikė būtent šį restoraną, kurį vadino "nepadoria" vieta, maždaug paleistuvystės namais, pakeitusiais moralės kalvę. Jis sakydavo, kad tai buvo didžiausia sovietmečio šventvagystė. Bažnyčios vietoje neturi būti jokia kitokia įstaiga, tik dvasinis centras. Apie jo šiuolaikiškumą, variantus - galima diskutuoti, tačiau tai, kad būtina atkurti bažnyčią - vienareikšmiškai - "reikia".

Kitoks paaiškinimas?

2010-05-02   07:41

Abu griūvantys teatrai - ne Klaipėdos savivaldybės žinioje, bet LR kultūros ministerijos. Gal todėl ir p. Kšanienė nelabai nori kalbėti apie Dramos teatrą ir Muzikinį tik tiek "pagarbina", kad, neva, Vagnerio nebepajėgus pagroti...

Wagner

2010-05-02   07:41

Ar kokioje nors kur nors publikuotoje Vagnerio biografijoje yra kaip nors minima Klaipėda? Taigi, NĖRA. Teisingai čia buvo parašyta: nesvaičiokime, žiūrėkime ir matykime gyvą, realią kultūrą. Nėra taip, kad jos nebūtų.

AK

2010-05-02   07:41

Išties, vizijos - gerai, tačiau kai šiandienis kultūrinis gyvenimas verčiasi itin kukliai, iki Zalcburgo kelias labai tolimas. Mes net nesame tame pačiame kultūriniame klode, kuris kadaise dėl istorijos vingių užsukdavo čia - galima gerbti ar garbinti negausius reiškinio likučius, tačiau ant jų statyti kažką įspūdingo - klystkelis.

Kaip ir siūloma kitų, vertėtų pasidairyti kuo esame ir galime būti stipresni, įdomesni patys, ne tolimos praeities išmirę, išsikėlę žmonės.

Maskva

2010-05-02   07:41

Buvau Maskvoj,pirmą vakarą nuvedė į Operetę,antrąjį į koncertą,trečią į kažkokį teatrą rūsyje.Viskas buvo įdomu.Pas mus turistus iš Klaipėdos išveža,arba nuveda į Maximą.Dirba kultūra išsijuosus.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėdos TOP-10

Daugiau nei pusę metų trukusios "Vakarų ekspreso" inicijuotos geriausiai Klaipėdą reprezentuojančių istorinių,...

Klaipėdos TOP-10: turistai matytų kitaip nuotrauka, foto

Prezidento mama tėtį sužavėjo įspūdingais plaukais nuotrauka, foto

Žmonės, Klaipėdoje gyvenantis Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos tėvas Antanas Nausėda rugpjūčio 21-ąją švęs...

Šeštadienį Klaipėdoje tuokiasi nuotrauka, foto

Klaipėda, Šeštadienį, liepos 20 d., uostamiesčio santuokų rūmų didžiojoje salėje tuoksis:

Atnaujins buvusią odos ir venerinių ligų polikliniką nuotrauka, foto

Klaipėda, Verslininko Martino Gusiatino šeimos valdoma bendrovė „Stemma group“ už 572 tūkst. eurų įsigijo...

Eglė Tamulytė-Shaltmira: "Pasaulio užkariauti nereikia, užtenka su juo susidraugauti" nuotrauka, foto

Parodos, Ekscentriškoji menininkė Eglė Tamulytė-Shaltmira savo darbų parodą, sudarytą iš dviejų dalių, kuriose...

Žmonės, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...