2019 m. liepos 20 d. 00:25 val., šeštadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Vyrai moterų pliaže - ne problema?

(8)

2015-08-18, 19:30

Rūta KAZLAUSKAITĖ, Rūta ŽUKĖ

Vyrai moterų pliaže - ne problema? nuotrauka, foto

NE PROBLEMA. VĮ "Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki moterims, į kurias praeidami pro šalį spokso ar netgi iš jų juokiasi vyrai, pataria tiesiog nusisukti.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Moterys ir vėl sujudo. Smiltynės moterų pliažu nuolat migruoja vyrai, o kai kurie jų vedasi ir mažamečius savo vaikus. Tačiau policijos pareigūnai ir gelbėtojai moterims siūlo vienintelę išeitį - būti abejingoms.

"Vakarų ekspresas" sulaukė pasipiktinusios klaipėdietės skambučio: "Į Smiltynės moterų paplūdimį pasideginti atvykome kartu su mama, tačiau visai netrukus pastebėjome, kad čia nuolat vaikščioja vyrai. Supykusi priėjau prie vieno jų ir paklausiau, ar šis nemoka skaityti. Juk moterų pliažas, kaip ir visi kiti pliažai, yra paženklinti lentelėmis. O praeivis ironiškai atsakė: "Tikra tiesa, skaityti nemoku."

Vaikščiojo ir su mažamečiais

Maža to, kai kurie vyrai kartu su savimi vedėsi ir mažamečius arba paauglius vaikus, kurie praeidami pro nuogas moteris iš jų juokėsi.

Mergina pasakojo, kad situacijos nevaldė ir gelbėtojos, kurios, užuot stebėjusios poilsiautojas, neva kaip ir kitos moterys džiaugėsi puikiu oru ir deginosi.

Paklaustos, kodėl šios nereaguoja į migruojančius vyrus, viena jų atsakė: "Jie ir praėjusiais metais čia vaikščiojo. Na, ir kas?" ir pasiūlė eiti į kitą moterų pliažą, kurio, žinia, Smiltynėje nėra.

"Tai juk viešosios tvarkos pažeidimas. Nejaugi vyrams negalima skirti jokios nuobaudos?" - mąstė mergina.

Skundų sulaukia nedaug

VĮ "Klaipėdos paplūdimiai" direktoriaus pavaduotojas Aleksandras Siakki sakė, kad ši situacija vyrauja jau daug metų ne tik Smiltynėje, bet ir Melnragėje. Gelbėtojai į tai tiesiog nekreipia dėmesio.

"Dažniausiai vyrai nori pasiekti bendruosius paplūdimius kultūringai - greitai eidami moterų pliažu palei vandenį ir nukreipdami žvilgsnį sau po kojomis arba jūros pusėn. Esant karštiems orams labai daug vyrų vaikšto moterų paplūdimiu. Šią migraciją sustabdyti būtų tiesiog neįmanoma. Mano manymu, daug didesnė problema yra ekshibicionistai, gąsdinantys poilsiautojas", - sakė A. Siakki.

Paklaustas, ką moterims daryti, jei praeiviai iš jų juokiasi, "Klaipėdos paplūdimių" atstovas patarė tiesiog nusisukti: "Deja, tai - žmonių kultūros problema."

Kaip dažnai gelbėtojai sulaukia skundų dėl nepageidaujamų svečių moterų pliažuose? "Turbūt kiekvienam klaipėdiečiui teko eiti per moterų pliažą, tačiau skundų dėl to girdėjome nedaug", - teigė A. Siakki.

Baudos skiriamos tik ekshibicionistams

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus vyriausioji specialistė Aurelija Studencova teigė, jog baudos, kurios siekia 28-86 eurus, yra rašomos tik ekshibicionistams - už menką chuliganizmą.

Anot specialistės, nėra nei higienos, nei sanitarijos taisyklių, draudžiančių vyrams eiti per moterų pliažą: "Žinoma, vyrai šiuose paplūdimiuose nepageidaujami ir jiems ten nėra ko šiaip vaikštinėti. Tačiau turėtume suprasti, o kaipgi jiems pereiti iki reikiamo taško?"

Bendruoju pagalbos numeriu esą dažnai kreipiasi moterys dėl vyrų, kurie jas dažniausiai stebi kopose. Tačiau tokius prasižengėlius pagauti yra gana sudėtinga, nes, pareigūnams atvykus, jų pėdos jau būna atšalusios.

Paklausta, ar gelbėtojai neturėtų prižiūrėti bendrosios tvarkos, A. Studencova atsakė, kad jie atsisako vaikyti vyrus, nes tai nukreipia jų dėmesį nuo žmonių, esančių jūroje.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

patrikas

2015-08-19   12:54

IP: 83.188.32.46

O Palangoj tai moterys zuja per vyru pliaza, o kai kurios net ateina i vyru plaza ir atsigula nuogos ir nieko. Mat moteru pliaze vietos per maza, o vyru tai pustuscias. Na kam ko reikia ir nieko cia amoralaus. Moterys net bendruose pliazuose guli nuogais papais , gal jos nori taip i save atkreipti demesi? Jos tai nesigedija , tai ko cia vyrams strsuoti?

Kas čia tokio

2015-08-19   12:40

IP: 78.61.190.45

mačiau ne vieną ir ne du vyrus, praeinančius Melnragėje per moterų pliažą. Ir kas čia tokio? Ar jie ką išprievartavo, ar nutraukė papus? :-)

o

2015-08-19   11:18

IP: 78.57.203.189

Reik bausti tas moteris už ekshibicionizmą.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šeštadienį, liepos 20 d., uostamiesčio santuokų rūmų didžiojoje salėje tuoksis:

Šeštadienį Klaipėdoje tuokiasi nuotrauka, foto

Verslininko Martino Gusiatino šeimos valdoma bendrovė „Stemma group“ už 572 tūkst. eurų įsigijo...

Atnaujins buvusią odos ir venerinių ligų polikliniką nuotrauka, foto

Po karo Klaipėdos miesto autobusuose nuplėšiamus bilietus du dešimtmečius pardavinėdavo konduktorės. Po...

Iš viešojo transporto bilietų istorijos nuotrauka, foto

Nuo šio savaitgalio iki Jūros šventės pradžios autobusuose išmontuosime mechaninius komposterius, populiariai...

Su "krokodilais" atsisveikinsime iki Jūros šventės nuotrauka, foto

Prezidento mama tėtį sužavėjo įspūdingais plaukais nuotrauka, foto

Žmonės, Klaipėdoje gyvenantis Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos tėvas Antanas Nausėda rugpjūčio 21-ąją švęs...

Šeštadienį Klaipėdoje tuokiasi nuotrauka, foto

Klaipėda, Šeštadienį, liepos 20 d., uostamiesčio santuokų rūmų didžiojoje salėje tuoksis:

Atnaujins buvusią odos ir venerinių ligų polikliniką nuotrauka, foto

Klaipėda, Verslininko Martino Gusiatino šeimos valdoma bendrovė „Stemma group“ už 572 tūkst. eurų įsigijo...

Eglė Tamulytė-Shaltmira: "Pasaulio užkariauti nereikia, užtenka su juo susidraugauti" nuotrauka, foto

Parodos, Ekscentriškoji menininkė Eglė Tamulytė-Shaltmira savo darbų parodą, sudarytą iš dviejų dalių, kuriose...

Žmonės, Paskelbta prieš 3 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...