2020 m. lapkričio 27 d. 11:27 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

nu nu

2016-03-23   14:59

IP: 85.255.235.69

Nugriauti viska kas buvo pastatyta prie sovietu

Klaipėdietė

2016-03-22   22:43

IP: 85.232.129.160

Gerb., “Pamąstyme” ir “Klausimėli”,
Tiek chorines bendrijos “Aukuras” nariai, tiek ir Jūs patys, visi esame mokesčių mokėtojai, tad Jūsų replika ar aukuriečiai rūpinsis vasaros estrados išlaikymu, skamba švelniai tariant nekorektiškai (dar nekorektiškiau, kaltinti dėl to bendrijos pirmininką), nes mes visi jau senai mokame už jos išlaikymą. Ir todėl kyla natūralus klausimas, kas kaltas, kad šitoks objektas per eilę metų buvo taip nustekentas ir “nugyventas”, kad turime tokią situaciją, kokia yra dabar? Kas kaltas, kad vasaros estradoje vyksta du – tris renginiai? Kas kaltas, kad po renginių vasaros koncertų estrados teritorija pavirsta šiukšlynu, kurio niekas nesutvarko? Taigi, užduotą klausimą “kas kaltas” turime adresuoti tikrai ne chorinei bendrijai “Aukuras”. Kas kaltas, tikriausiai visi supranta, kad kaltas vasaros estrados savininkas, kuris yra mūsų savivaldybė. Taigi, šiuos klausimus turime užduoti jiems, o ne chorinei bendrijai “Aukuras”, kuri bene pirmoji viešai iškėlė šį klausimą.
O į klausimą ar ne per brangu mums turėti vienintelį tokį objektą Lietuvoje, kurio mums pavydi daugelis miestų, kurio buvimas Klaipėdoje leidžia rengti respublikinius renginius joje, kuris gali pritraukti daug įvairių atlikėjų, įvairių renginių, ne tik Lietuvos, bet ir užsienio atlikėjų. Žinoma, visa tai galima tik sutvarkius vasaros estradą, pavertus ją objektu, kuriame noriai koncertuotų įvairių žanrų atlikėjai. Su sutvarkyta estrada bei puikiu jos administravimu bei rinkodara galima šių rezultatų tikrai pasiekti ir tada tikrai neklis klausimas niekam ar ne per brangu. O turėsime puikų objektą, kuriuo galėsime teisėtai didžiuotis. Manau, kad šito nori ir siekia aukuriečiai ir ne tik jie, o ir visa Klaipėdos bendruomenė.

Nina Puteikienė

2016-03-22   22:13

IP: 78.57.199.179

Kultūros skyriaus vedėjas Lendraitis ir valdančiosios liberalų daugumos atstovai, dalyvavę diskusijoje, bandė prikabinti makaronų: šiems metams paremontuosime areną na remontuodami keletą eilių iš šonų panaikinsim, o paskui jau imsis darbo architektai: jie parengs modernizavimo projektą. Tiesa yra tokia: tas projektas bus ruošiamas pagal jau parengtą studiją, kurioje, apeinant tarybą, buvo pasirinktas žiūrovinės dalies nugriovimo variantas. Vietoj jos planuojama: žolynai, grupinių užsiėmimų aikštelės, teniso kortai (formuluotės iš studijos). Valdininkai ir valdančiosios liberalų daugumos atstovai klausimą spręsti taryboje bei sudaryti estrados modernizavimo koncepcijos kūrimo grupę, kurioje būtų ir chorinės bendruomenės atstovai bei opozicijos atstovai, apsimetą nelabai girdį.

agentas

2016-03-22   13:41

IP: 86.100.15.23

Tai prižiūrėk ir bus nesugriuvusi, neįgalūs nuo valkatų apsaugoti? Absurdas kažkoks. O lyginimas su "Švyturio" arena, tai iš serijos "turim bute balkoną į pietų pusę, kam tas paplūdymys".

Pamastymas

2016-03-22   10:46

IP: 82.135.211.128

Kam reikalinga sena, sugriuvusi, neprižiūrima Vasaros estrada ????? 2-3 koncertai per metus ,o kitu laiku pijokų ir valkatų susibūrimo vieta. Yra Švyturio arena , po stogu ,su mašinų parkavimo vieta . Pilnai miestui užtenka,o Vasaros estradą reikia GRIAUTI. Žmonės ateikit po koncertų sekančią dieną - šiūkšlynas kilometro spinduliu.Buteliai, stiklinės , kalnai šiukšlių .

Klausimas

2016-03-22   09:57

IP: 86.100.23.16

O ponas Šumskis prisidės prie tos estrados išlaikymo? Ar ne prabangu laikyti mieste tokį objektą dėl vienintelio chorų pasirodymo per metus ar dvejus? Ar choristai pakankamai įdeda pastangų, kad visuomenėje būtų matomi? Kažkaip nepamenu, kada čia Aukuras klaipėdiečiams nemokamai koncertavo, nors estrada norėtų, kad išlaikyčiau aš už savo pinigus Aukuro poreikiams.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Nuo lapkričio 30 dienos, siekiant sumažinti užsikrėtimų COVID-19 riziką, karantino metu laikinai...

KRATC informacija Klaipėdos miesto gyventojams nuotrauka, foto

Klaipėdos miesto gyventojams, karantino metu netekusiems darbo pajamų ir susidūrusiems su nepalankiomis...

Netekusiems pajamų – vienkartinė materialinė parama nuotrauka, foto

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro darbuotojai kūrybingi ne tik scenoje: kelionei į darbą...

"Savaitės eksprese" - kodėl menininkai persėdo ant plieninių žirgų nuotrauka, foto

Garsiai nuskambėjusioje Klaipėdos jūrininkų ligoninės Psichiatrijos departamento Švėkšnos katilinės renovacijos istorijoje padėtas...

Švėkšnos katilinės istorijoje padėtas taškas nuotrauka, foto

Gajausi 5G mitai: žalingas gamtai, sveikatai ir dar internetą pabrangins nuotrauka, foto

Lietuva, Visame pasaulyje plinta įvairiausi mitai apie 5G: neva dėl jo mobilieji...

Šventiniuose pašto ženkluose – vaikystės prisiminimai apie Kalėdų laukimą nuotrauka, foto

Lietuva, Šiandien, lapkričio 27 dieną, penktadienį, likus kiek mažiau nei mėnesiui iki...

Po to, kai rašėme: Klaipėdiečiai, ginkite Girulių mišką nuotrauka, foto

Lietuva, Vakar „Vakaro žinios" priminė, kad klaipėdiečiai dar gali pareikšti savo ...

Sergančiojo koronavirusu dienoraštis (12) nuotrauka, foto

COVID-19, Tęsiame rašinių ciklą, kuriame savo mintimis ir išgyvenimais dalinasi koronavirusu sergantis 36-erių...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...