2021 m. sausio 18 d. 14:39 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Valdžios moterys iškasė karo kirvį

(36)

Valdžios moterys iškasė karo kirvį nuotrauka, foto

NESUTARIMAI. Ligita Girskienė (dešinėje) dėl savo teiginių Irenos Šakalienės atžvilgiu greičiausiai turės aiškintis Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Reklama

Miesto tvarkymo skyriaus vedėjos Irenos Šakalienės elgesiu komitetų posėdžių metu Savivaldybės administracijai pasiskundusi Ligita Girskienė sulaukė kirčio atgal: administracijos direktoriaus vardu Etikos komisijos buvo prašoma apsvarstyti, ar neva I. Šakalienę įžeidusi L. Girskienė elgėsi etiškai.

Komisijos pirmininkė Aldona Staponkienė cituodama gautą raštą sakė, jog skųstasi istorija, kai L. Girskienė viename iš komitetų posėdžių bandė I. Šakalienę provokuoti iškreipdama pasakytų žodžių prasmę, o pabaigoje pradėjo įžeidinėti pasakydama, jog "Šakalienė maivosi, vaiposi, nesugeba tinkamai pristatyti klausimo ir ateina nepasiruošusi".

Dar kovo pradžioje administracijos direktorius Saulius Budinas sulaukė prašymo ištirti I. Šakalienės elgesio atitikimą valstybės tarnautojo etikos taisyklėms, tačiau po vidinio tyrimo nuspręsta, jog vedėja elgėsi etiškai. Tame pačiame rašte esą vėl pasikartojo įžeidinėjimai, kadangi buvo surašyta, jog "Irena Šakalienė pamiršta, jog yra valstybės tarnautoja ir miesto ūkis nėra jos privatus ūkis".

"Tarybos narė turi išankstinę neigiamą nuomonę apie administraciją, Miesto ūkio departamentą ir Miesto tvarkymo skyrių, tendencingai vertina jų darbą", - citavo A. Staponkienė.

Nors prie reikalavimo atleisti Miesto ūkio departamento direktorių Liudviką Dūdą ir I. Šakalienę buvo prisegti 5 lapai su gyventojų parašais, kreipiantis į Etikos komisiją suabejota, ar tie parašai ne iš pačios L. Girskienės administruojamų bendrijų.

A. Staponkienė sulaukė pritarimo pasiūliusi šį administracijos raštą persiųsti nagrinėti Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai, kad nekiltų klausimų dėl miesto komisijoje esančios L. Girskienės atžvilgiu priimtų sprendimų, taip pat dėl to, jog pastaroji komisija gali vertinti tik politikų, o ne valdininkų darbą.

Reklama

Gautame rašte išsakyti teiginiai sugraudino L. Girskienę, kuri verkdama aiškino, jog dabar net Tarybos narys nebeturi teisės kritikuoti administracijos darbuotojų darbo.

"Matau nuoseklius veiksmus, kad Šakalienė siųsdama komisijas, aplinkosaugininkus (į jos administruojamus namus. - Autor. past.) bando su manimi susidoroti. Patys matote, kaip ateina nepasiruošusi, o ko paklausi, to negausi. Patys žmonės išreiškė nepasitenkinimą, aš gi per butus nėjau ir parašų nerinkau", - susijaudinusi šnekėjo L. Girskienė.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

O

2017-05-02   21:03

IP: 78.57.215.247

Kaip apskritai pateko i savivaldybe? Išsilavinimas: Vidurinis.Užsienio kalbos: Rusų . Dar neaiški veikla Utenoj. Firmeles, direktoryte.. jucias kad megsta eurus.

Angliukai Rusena

2016-10-13   14:52

IP: 178.236.199.130

Mes į rinkimus eisim pasiimt lapelių,
Nemesim jų į urną, įsidėsim į kišenę.
Kai atšaukti ateis laikas seimo narį,
300.000 biuletenių padėsim ant VRK stalo

>šito taip nepaliksiu

2016-05-13   21:25

IP: 88.119.39.225

turbūt ant tokios Velikienės užtaikėt:D)Tai ta ten jau visa amžinybė kap niekap su žmuonem negal išmokt dirbt-nors tu kuola ant kramės anai tašyk:D//Bet žinokit ka yr ir kitokiu ten darbuotoju..Tik ani užspausti šitu žiurkiu, žmones niekinončiu

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šeštadienį klaipėdiečius džiugina reto grožio žiemiškas oras – per naktį gausiai prisnigo,...

Pajūrį nuklojęs sniegas klaipėdiečius vilioja iš namų: beslidinėjančius nuo kopų stebi policija nuotrauka, foto

Keleivius ir automobilius per Kuršių marias keliančios Smiltynės perkėlos vadovas teigia,...

Pandemija dukart sumažino besikeliančiųjų į Kuršių neriją srautą nuotrauka, foto

Prie Tiltų g. 13 namo esantys grindinio šviestuvai ne tik kad nebeatlieka...

Senamiesčio šaligatvių ypatumai: elektra kratomi keturkojai nuotrauka, foto

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL), organizuojančioje sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos teikimą...

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje sėkmingai baigtas pirmasis vakcinacijos etapas nuotrauka, foto

„Ryanair“ stabdo skrydžius iš Vilniaus ir Palangos nuotrauka, foto

Ūkis, Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ dėl pandemijos ir kelionių ribojimų laikinai...

URM siūlo Rusijos atlikėjo F. Kirkorovo neįleisti į Lietuvą nuotrauka, foto

Lietuva, Užsienio reikalų ministerija (URM) siūlo Rusijos atlikėjo Filipo Kirkorovo neįleisti į Lietuvą....

Plungės rajone rasti 76 litrai naminės degtinės nuotrauka, foto

Kriminalai, 2021 m. sausio 14...

Savaitgalį pareigūnai didelį dėmesį skyrė neblaiviems vairuotojams nuotrauka, foto

Kriminalai, Savaitgalį, sausio ...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...