2019 m. liepos 17 d. 23:24 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Šventinę nuotaiką kūrė ligoninės svečiai

Reklama

Klaipėdos universitetinės ligoninės vadovybė baigiantis 2018-iesiems nudžiugino ne tik savo darbuotojus, bet ir jų vaikučius.

Šv. Kalėdų proga ligoninėje dirbantys specialistai kartu su mažaisiais buvo pakviesti į Klaipėdos koncertų salę. Čia jie žiūrėjo teatralizuotą koncertą~"Pepė keliauja į koncertą". Šis koncertas apie tai, kaip Pepė keliauja laivu iš Stokholmo į Klaipėdą, sutinka naujų draugų ir patiria daug smagių nuotykių. Jai patinka Klaipėdos brass kvinteto muzika, tad mergaitė taip pat užsinori koncertuoti...

Šį populiarios knygos personažą sugalvojo švedų rašytoja Astrida Lindgren. Scenarijaus autorius ir režisierius Nerijus Gedminas, o Pepės vaidmenį parengė aktorė Rugilė Latvėnaitė.

Reklama

Šventėje dalyvavo didžiulis būrys - daugiau nei 320 vaikučių ir jų tėvelių - salė buvo pilnutėlė. Renginyje dalyvavę tėveliai džiaugėsi, kad koncertas patiko ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, buvo patirta daug gerų ir smagių emocijų.

Po spektaklio vaikučius pasitiko ir saldžiomis dovanomis apibėrė Kalėdų Senelis, tačiau tinginiauti neleido - medikų atžalas jis įtraukė į smagius ratelius, žaidimus ir šokius, šiltai ir nuoširdžiai bendravo.

Lankėsi Senelis

Tęsiant gražią tradiciją ligoninėje lankėsi Kalėdų Senelis - aktorius Vaidas Jočys. Šypsenomis sutiktas ir palydėtas Kalėdų Senelis visus aplankytus pacientus džiugino dovanėlėmis, geru ir padrąsinančiu žodžiu.

Reklama

Vaikai džiaugėsi jį pamatę pamatę, gavę dovanėlių. Darbuotojai taip pat neliko nepastebėti, sako, "atneša džiaugsmingą kalėdinę nuotaiką, įtraukia net į šokių ratelį".

Senelis aplankė ir sunkiai sergančiųjų palatas, pakalbino, palinkėjo gražių švenčių, įtaip pat teikė dovanėlių.

Surengė koncertą

Reklama

2018 m. gruodžio 6 d. dieną palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientus aplankė Klaipėdos miesto Eduardo Balsio menų gimnazijos III-IX klasių mokiniai. Jie pakvietė pacientus į koncertą. Po koncerto mokiniai išdalino savo darbo dekoracijas -eglutes pacientams.

Akcija buvo skirta aplankyti sunkiai sergančius senyvo amžiaus pacientus ligoninėje, kurią organizavo mokytojos: Virginija Balsytė-Jackuvienė ir Virginija Simonavičienė.

Labdaros projektas

2018 m. gruodžio 14 d. dieną palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientus aplankė Klaipėdos licėjaus VII b klasės mokiniai, kurie tęsė labdaros-paramos projektą, skirtą geriems darbams.

Reklama

Moksleiviai linkėjo pacientams gerų, šiltų, jaukių ateinančių švenčių ir įteikė savo pagamintus atvirukus.

Dalino gerves

2018 m. gruodžio 21 d. Klaipėdos universitetinės ligoninės Onkologijos-radioterapijos, Onkologijos-chemoterapijos, Reabilitacijos, Akių ligų, Krūtų chirurgijos skyrių pacientams buvo dalintos respublikinės akcijos "Nedelsk" origamio gervelės, kurias išlankstė Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos mokiniai. Buvo išdalinta 150 gervelių, kurios įkvėpė vilties ir nešė žinią "Tu man rūpi".

Reklama

Pacientų vardu nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams už išdalintą šilumą.

Reklama

Nuotraukų galerija

 

© Ligoninės nuotr.

Ligoninės nuotr.

 

Ligoninės nuotr.

 

Ligoninės nuotr.

 

Ligoninės nuotr.

 

Ligoninės nuotr.

 

Ligoninės nuotr.

 

Ligoninės nuotr.

 

Ligoninės nuotr.

 

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Trečiadienį Klaipėdos savivaldybėje įvyko spaudos konferencija, kurioje artėjančios jubiliejinės Jūros šventės atstovai...

Sudėlioti paskutiniai Jūros šventės akcentai nuotrauka, foto

Klaipėdoje, Pievų gatvėje, vėl planuojama statyti devynaukštį.

Pievų gatvei siūlomas naujas devynaukščio variantas nuotrauka, foto

"Visiškas nesusipratimas", - tokiais žodžiais situaciją Herkaus Manto gatvėje apibūdina praeiviai. Iš...

Pėsčiųjų tako istorijoje - jokių prošvaisčių nuotrauka, foto

Kodėl kovoti su pavėžėjais, jeigu pačiam galima tapti pavėžėju? Pasipiktinimą dėl neva...

Taksi žlunga? Įmonių vairuotojai tampa pavėžėjais nuotrauka, foto

Baltijos jūroje tarša mažėja, tačiau džiaugtis anksti nuotrauka, foto

Jūra, Baltijos jūra mums yra ypatinga ne tik todėl, kad ji vienintelė skalauja...

Moteris iš Gargždų: „Nenorėjau jo žudyti“ nuotrauka, foto

Kriminalai, Gargžduose gyvenanti 45 metų Ingrida Krikšnaitė, nuskriaudusi sugyventinį, kuris su ja dalijosi...

Klaipėdiečių pergalės "Gintarinių irklų" regatoje nuotrauka, foto

Sportas, Trakuose, Galvės ežere, vykusioje tarptautinėje "Gintarinių irklų" regatoje pergales skynė Klaipėdos irklavimo...

Sudėlioti paskutiniai Jūros šventės akcentai nuotrauka, foto

Klaipėda, Trečiadienį Klaipėdos savivaldybėje įvyko spaudos konferencija, kurioje artėjančios jubiliejinės Jūros šventės atstovai...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...