2019 m. birželio 27 d. 09:15 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Svarsto galimybę penktadienį baigti šildymo sezoną

(6)

Svarsto galimybę penktadienį baigti šildymo sezoną nuotrauka, foto

© Fotolia nuotr.

Klaipėdos savivaldybės Butų ir energetikos poskyrio vedėjas Algis Gaižutis teigė, kad miestas svarsto galimybę šildymą išjungti šį penktadienį.

„Mes irgi svarstom turbūt, kad nuo penktadienio. Baigsime arba penktadienį, arba po Velykų. Vėlgi, tos trys dienos, jos tikrai bus šiltos, ir klausimas, ar verta šildyti. Atsižvelgiame į prognozes – dienos yra pakankamai šiltos, tačiau naktys šaltos, todėl tie vidurkiai realiai nelabai pasiekiami“, – BNS sakė A. Gaižutis.

Šildymo sezono pabaiga skelbiama, kai vidutinė oro temperatūra tris dienas iš eilės yra ne mažesnė nei 10 laipsnių šilumos.

Šildymo sezono pabaiga Klaipėdoje ankstesniais metais:

2001 m. - balandžio 24 d.
2002 m. - balandžio 12 d.
2003 m. - balandžio 18 d.
2004 m. - balandžio 19 d.
2005 m. - balandžio 18 d.
2006 m. - balandžio 25 d.
2007 m. - balandžio 16 d.
2008 m. - balandžio 24 d.
2009 m. - balandžio 14 d.
2010 m. - balandžio 26 d.
2011 m. - balandžio 21 d.
2012 m. - balandžio 20 d.
2013 m. - balandžio 22 d.
2014 m. - balandžio 18 d.
2015 m. - balandžio 24 d.
2016 m. - balandžio 14 d.
2017 m.  - gegužės 5 d.
2018 m. - balandžio 11 d.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Moteris

2019-04-17   20:10

IP: 185.11.26.161

Pagaliau...

Asociacijos nariai išsigrynino 2019 metų prioritetus

 

Trečiadienį, balandžio 17 d., įvyko pirmasis visuotinis Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) narių susirinkimas po to, kai balandžio pabaigoje jo naująja vykdomąją direktore tapo ekonomistė Rūta Vainienė.


Visuotiniame LPĮA narių susitikime jo vadovė apžvelgė 2018-ųjų metų asociacijos veiklos rezultatus, pagrindinius šiuo metu prekybos sektoriausįmonėms kylančius iššūkius ir pristatė Asociacijosveiklos viziją 2019-iems metams.


„2018-ieji buvo nemažai pokyčių prekybos sektoriui pažėrę metai, prie kurių prekybos sektoriaus įmonėms reikėjo ar dar reikia prisitaikyti. Tačiau svarbiausia – tai, kas mūsų sektoriaus laukia ateityje.


Asociacija vienija įmones – savo sričių lyderes,kurių indėlis į Lietuvos ekonomiką – milžiniškas. Sieksiu, kad Asociacija būtų verta savo narių,todėl stiprinsiu proaktyvios Asociacijos veiklos sritis“, – susitikimo metu sakė R. Vainienė.


LPĮA vykdomosios direktorės teigimu, 2019 metais LPĮA apsisprendė įstoti į organizaciją „EuroCommerce“, atstovaujančią didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonių interesus ES struktūrose ir vienijančią daugiau nei 100 prekybos įmones atstovaujančių organizacijų, individualių kompanijų 28-iose Europos šalyse. Tarp jų – ir Latvijos bei Estijos prekybos asociacijas.


Ketinamair toliau aktyviai atstovauti LPĮA narių interesams ir juos ginti valstybinėse institucijose, visuomeninėse organizacijose, kitose įstaigose ir organizacijose, diskutuoti, teikti poziciją dėl prekybos sektoriui aktualių teisinio reguliavimo iniciatyvų. Keletas jų – pakuočių atliekų tvarkymo sistemos peržiūra, darbo laiko švenčių dienomis ir sekmadieniais reguliavimas, tabako gaminių kontrolės įstatymo pakeitimo įgyvendinimas ir kitų.


„Mano tikslas – užtikrinti konstruktyvų pokalbį tarp prekybos sektoriaus įmonių ir įvairių suinteresuotų visuomenės grupių, kad būtų priimami tvarūs, vertę pokalbio dalyviams ir šalies ekonomikai kuriantys sprendimai“, – sako R. Vainienė


Tarp LPĮA uždavinių 2019 metais – projekto „Populiariausia prekė“ atnaujinimas ir tąsa, naujų projektų generavimas, asociacijos veiklos procesų revizija ir dar aktyvesnis viešinimas. Be to, dėl aktyvios Asociacijos narių veiklos Lietuvos regionuose LPĮĄ planuoja stiprinti viešą komunikaciją su regionine žiniasklaida.


Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA) vienija šešiolika šalyje registruotų lietuviško ir užsienio kapitalo mažmeninės prekybos įmonių – UAB „Aljansas Aibė“, APB „Apranga“, UAB „Baltika Lietuva“, UAB „Douglas LT“, UAB „Drogas“, AB „Lėvuo“, KB Lietuvos kooperatyvų sąjunga, UAB „Maxima LT“, UAB „Mobili linija“, UAB „StrongPoint“, UAB „Palink“, UAB „Rimi Lietuva“, UAB „Topo grupė“, UAB „ReitanConvenience Lithuania“, UAB „Lidl Lietuva“, UAB „TravelRetail Vilnius“.


Tarp Asociacijos tikslų – ir narystės plėtimas, siekiant, kad kuo daugiau sektoriaus įmonių galėtų išsakyti savo poziciją ir naudotis Asociacijos teikiamais privalumais.

sigita

2019-04-17   16:48

IP: 85.232.128.55

Šilta, šildome ne butus, o lauko orą ir už tai dar mokame.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdoje, ties Biržos tiltu, ant Dangės upės kranto, planuojama statyti viešbutį.

Ties Biržos tiltu planuojamas baltas viešbutis nuotrauka, foto

"Likau šokiruotas to, ką patyriau, kai pamėginau ieškotis darbo vasarai", - apmaudą...

Darbdavys panoro skaudžiai pamokyti įsidarbinusį jaunuolį, bet sulaukė netikėto atsako nuotrauka, foto

Šiomis dienomis darbą kaip Lietuvos policijos padalinys baigia Klaipėdos apskr. VPK Migracijos...

Klaipėdos apskrities policija atsisveikina su Migracijos skyriumi nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto informatikos ir mechanikos inžinerijos studijų programoms suteiktas prestižinis, kokybės ženklo...

KU studijoms – prestižinis kokybės ženklas nuotrauka, foto

Skatins naudoti mažiau plastikinių gaminių nuotrauka, foto

Neringa, Neringa taps pirmąja šalies savivaldybe, skatinančia mažiau naudoti vienkartinių plastikinių gaminių.

Neringoje - ožkelės "krūmapjovės" nuotrauka, foto

Neringa, Vietoje krūmapjovės - ožkelės. Tokią idėją sugalvojo Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcijos...

Klaipėdos vėliava iškelta Saksonijos-Anhalto žemėje nuotrauka, foto

Sportas, Tarptautinėse senovinių automobilių ralio varžybose "11 Ohre Classic", kurios vyko Saksonijos-Anhalto žemėje...

Ketvirtadienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų nuotrauka, foto

Įvairybės, **************

Neringa, Paskelbta prieš 15 min.

Neringa, Paskelbta prieš 1 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...