2020 m. lapkričio 29 d. 10:21 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Senasis turgus gali likti be vadovo

(1)

Senasis turgus gali likti be vadovo nuotrauka, foto

VARIANTAI. Senojo turgaus valdybos sprendimu direktorius Arvydas Gaudiešius už nustatytus pažeidimus gali būti atleistas arba gauti kitą drausminę nuobaudą.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Reklama

Pripažinta, kad Klaipėdos Senojo turgaus direktorius Arvydas Gaudiešius pažeidė įstatymus ir dėl to gali netekti savo posto. Dėl to spręs turgaus valdyba, kuri posėdį turėtų surengti per artimiausią mėnesį.

Specialiai sudaryta komisija tyrimą dėl A. Gaudiešiaus elgesio pradėjo liepos mėnesį. Jį paskatino Savivaldybės kontrolierių atliktas auditas, kurio metu buvo tiriama, kaip Savivaldybės kontroliuojamose įmonėse naudojami tarnybiniai automobiliai.

Auditoriai nurodė tikrindami UAB "Senasis turgus" dokumentus radę nemažai pažeidimų. Įmonė pagal veiklos nuomos sutartį naudojo vieną automobilį, kuriuo važinėjo direktorius. Auditorių dėmesį atkreipė faktas, kad "Senajam turgui" vadovaujantis A. Gaudiešius vadovauja dar vienam privačiam juridiniam asmeniui, bet iki audito dar nebuvo pateikęs interesų deklaracijos. Be to, A. Gaudiešius, kaip Senojo turgaus vadovas, buvo sudaręs to paties automobilio subnuomos sutartį su savo vadovaujama privačia įmone, kurios atstove buvo nurodyta A. Gaudiešiaus žmona.

Auditoriams užkliuvo tai, kad pernai 8 kartus, kai automobilis buvo naudotas ne įmonės reikmėms, išlaidos už kurą - 325,64 Eur - buvo įrašytos Senojo turgaus buhalterinėje apskaitoje kaip eksploatavimo išlaidos. Turgavietei buvo rekomenduota nutraukti subnuomos sutartį, deklaruoti interesus bei užtikrinti, kad automobilis naudojamas tinkamai. A. Gaudiešius tada tikino, kad visa tai įvykdyta.

Šią savaitę Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas sakė, kad tyrimas parodė, jog A. Gaudiešius pažeidė įstatymus.

"Svarstėme tą situaciją, yra su direktoriumi kalbėta. Aš manau, kad artimiausiame valdybos posėdyje darysime sprendimą. Tikiuosi, jis (posėdis. - Aut. past.) įvyks per mėnesį. Variantai gali būti keli. Vienas variantas, kad direktorius būtų atleistas, kitas - kad gautų kokią nors drausminę nuobaudą. Atsižvelgus į tai, kas buvo, gautos išvados, kad jis tikrai yra pažeidęs (įstatymus. - Aut. past.) Taip teigia Etikos komisijos sprendimus. Papildomai išvadas daviau įvertinti valdybai, valdyba irgi mato tokį variantą", - "Vakarų ekspresui" komentavo S. Budinas.

Reklama

Šią savaitę miesto Tarybos Kolegija pritarė siūlymui Senajam turgui ieškoti privataus investuotojo, kad būtų atlikta turgavietės halės rekonstrukcija. Paklaustas, kaip turgavietės tvarkymo planus gali paveikti situacija, jeigu turgus liks be vadovo, S. Budinas teigė manantis, kad tai nesusiję dalykai.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Jori

2018-10-19   19:06

IP: 78.63.43.222

Senai laikas pakeisti

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Spalio pabaigoje, siaučiant stipriam vėjui, Skulptūrų parke nukentėjo V. Šerio skulptūra "Budėjimas",...

Nukentėjusi skulptūra išvežta remontui nuotrauka, foto

Visame Klaipėdos rajone reikalingas dėmesys ir lėšos infrastruktūros gerinimui. Tačiau, skirstydami lėšas,...

A. Balnionienė: mūsų siekis – darniai vystoma rajono infrastruktūra nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto darbuotojų nupinti Advento vainikai, šįryt iškeliavę pas adresatus – Telšių...

KU pasiuntiniai vienišiems senjorams išdalijo džiaugsmo siuntinį nuotrauka, foto

Šalyje pratęsus karantiną iki gruodžio 17 d., išlieka ribojimai ir dėl ugdymo...

COVID-19: ribojimai ugdymo įstaigoms nesikeičia nuotrauka, foto

Rajono savialdybė kviečia puošti lauko erdves ir dalyvauti konkurse nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Klaipėdos rajono savivaldybė ir šiemet kviečia visus aktyvius rajono gyventojus prisijungti...

Ką klaipėdiečiai mano apie skiepus? nuotrauka, foto

SE, Vis daugiau informacijos apie jau išrastą vakciną nuo COVID-19. Teiravomės klaipėdiečių, ar...

Dar 1976 nauji koronaviruso atvejai nuotrauka, foto

COVID-19, Per praėjusią parą patvirtintų naujų atvejų konkretiems žmonėms skaičius: 1976

Įsitikinimas, kad moteris turi patenkinti vyrą, slepia kur kas baisesnę tiesą: tik reta išdrįsta apie tai prabilti nuotrauka, foto

Sociumas, Europoje dar 2014 m. vykdytos apklausos parodė, kad Europos Sąjungoje (ES) viena...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 12 min.

SE, Paskelbta prieš 20 min.

COVID-19, Paskelbta prieš 52 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...