2019 m. birželio 25 d. 13:43 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Savivaldybės administracijai vadovaus Gintaras Neniškis

(9)

Penktadienį Klaipėdos miesto taryba nusprendė, kad Savivaldybės administracijai vadovaus VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" direktorius Gintaras Neniškis.

Pristatydamas kandidatą meras Vytautas Grubliauskas akcentavo jo darbo patirtį ir tarpinstitucinį išmanymą.

G. Neniškis Klaipėdos universitete yra baigęs politikos mokslus, turi magistro laipsnį, yra dirbęs Savivaldybės administracijoje.

Prisistatydamas Tarybos nariams G. Neniškis teigė, kad jo darbo prioritetu bus sklandus ir efektyvus Tarybos narių sprendimų vykdymo užtikrinimas.

Kandidatas teigė, kad pats svarbiausias dalykas šioje kadencijoje būtų strategijos "Klaipėda 2030" sklandus įgyvendinimas.

Taip pat jis akcentavo bendrojo plano svarbą ir tikino, kad dės visas pastangas, kad administracija ir politikai susitelktų, būtų sumažinta įtampa.

"Neužtenka vien miesto darbo, reikia visų institucijų darnaus bendradarbiavimo - uosto, verslo, paprastų dirbančių žmonių", - kalbėjo G. Neniškis.

Ligita Girskienė domėjosi, ar G. Neniškis yra susipažinęs su administracijos sudėtimi ir ar planuoja pertvarkas: mažinti etatų skaičių, peržiūrėti funkcijas.

G. Neniškis teigė, kad šis klausimas yra neišvengiamas: "Sprendimas dėl administracijos struktūros yra politinis, jis turės būti tvirtinamas Taryboje. Manau, ta diskusija turėtų kuo greičiau įvykti. Vadybos prasme labai svarbu, kad tokie dalykai būtų padaromi kadencijos pradžioje, kad su nauja administracija būtų pasiekiami keliami tikslai."

Lina Skrupskelienė pateikė provokuojantį klausimą - kaip G. Neniškis elgtųsi, jei Taryba reikalautų stabdyti bendrojo plano įgyvendinimą, bet tai trukdytų miestiečių interesams.

G. Neniškis į tai sureagavo atsakydamas, kad supranta politinį šio klausimo foną. Jis teigė, kad nežino, kokia yra buvusio administracijos direktoriaus Sauliaus Budino pasirašytos bendrojo plano koncenpcijos būklė, tačiau, G. Neniškio nuomone, svarbiausias ir pagrindinis dokumentas yra ne S. Budino patvirtinta koncepcija, bet pats bendrasis planas, kurį dar reikia patvirtinti.

VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" vadovas teigė, kad šioje įstaigoje pagrindiniai darbai yra padaryti - sukurta bendra transporto sistema, įdiegtas moderniausias Lietuvoje, o galbūt ir Baltijos šalyse elektroninis bilietas.

"Palieku keleivinį transportą gerose, tvirtose specialistų rankose. Svarbu, kad pavyko sukoncentruoti gerus specialistus technikus, kurie išmano savo darbą ir, manau, puikiai su tais iššūkiais susitvarkys. Pabandysiu ir čia, jei pritarsite", - sakė G. Neniškis.

Pasisakymų metu Alina Velykienė išsakė nuomonę, kad "skurdoka pasisakymo kalba". Esą kandidatui prisistatyti buvo numatytas pusvalandis, o užtrukta gerokai trumpiau, taip pat pasigedo kai kurių temų, apie kurias G. Neniškis nekalbėjo.

G. Neniškio kandidatūrai pritarimą garsiai išreiškė dalis pozicijos narių: Audrius Petrošius, Vaida Žvikienė, Aidas Kaveckis, Arvydas Cesiulis, Rimantas Taraškevičius.

Kaip G. Neniškio pranašumas akcentuota tai, kad jis nėra politikas, nepriklauso jokiai partijai.

"Praėjusios kadencijos rakštis, bėda buvo politikavimas iš šitos pozicijos", - replikavo V. Žvikienė.

Taryba už G. Neniškio kandidatūrą balsavo slaptu balsavimu. Už pasisakė 20 Tarybos narių, prieš - 5, susilaikė 1.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

alio

2019-05-06   16:48

IP: 85.232.138.203

Senamiestis pats sugrius. Ko verta jau vien "Baltijos" statyba per 20 metų, o dabar dar Locmanų namas prisidėjo, buvusi policija, elingo gelžgaliai ir visokios "archeologų" duobės pačiame centre. Negi neatsiras tokio miesto vadovo (...burmistro, mero, direktoriaus ar viršaičio), kuris sugebėtų trenkti Vilniaus ponams į stalą taip, kas stiklas sueižėtų, o jei reikalai nepajudėtų - ir į snukį.

valio

2019-05-06   10:12

IP: 193.219.187.101

Galės ramiai tęsti senamiesčio griovimą.
Keleivinis transportas toliau terš ir drebins Tiktų gatvę.

>

2019-05-05   15:09

IP: 86.38.234.147

Is straipsnio,reik suprasti,kad Klaipedos m.savivaldybes administracijos vadovas,tai politine pareigybe,vykdys politine programa,t.y pzadus,tad,tam reikalui, paskyre,"politikos mokslus" baigusi,"ne politika"???, stabilu pinigu isisavintoja?Ka tas galetu reiksti ?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Nutraukus visas sutartis su UAB „Žemkasa“, Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda ieškoti naujo...

Jau ieško naujo rangovo Tilžės gatvės rekonstrukcijai nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas Rimantas Balsys turi ambicingą...

Statys paminklą mokytojui nuotrauka, foto

Gal jau koks dešimtmetis, kai moterys, keliaujančios į Melnragės moterų pliažą, pasmerktos...

Takelis į moterų pliažą - tik jogams nuotrauka, foto

Sekmadienį apie 21 valandą miestas jau buvo pilnas  žmonių. Gana daug jų buvo...

Vakare Joninės uostamiestyje įsišėlo nuotrauka, foto

Palangos verslininkai skaičiuoja rekordinį pelną nuotrauka, foto

Vasara, Ilgasis savaitgalis į Palangą atviliojo šiais metais pajūryje dar neregėtas minias poilsiautojų....

Jau ieško naujo rangovo Tilžės gatvės rekonstrukcijai nuotrauka, foto

Klaipėda, Nutraukus visas sutartis su UAB „Žemkasa“, Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda ieškoti naujo...

Tinkamas mitybos planas svarbus kiekvienam žmogui nuotrauka, foto

Sveikata, Kiekvienas virtuvės šeimininkas dabar dažnai renkasi sveikesnius produktus gamindamas įvairius patiekalus. Svarbiausia...

Dėl vaikų nuotykio vyras ryžosi pavojingam iššūkiui nuotrauka, foto

Kelionės, Krepšininko Gintauto Matulio brolis Andrius Matulis baidare leisis į 700 kilometrų kelionę...

Vasara, Paskelbta prieš 21 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 31 min.

Sveikata, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...