2019 m. birželio 26 d. 05:23 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Savivaldybėje žada pertvarkas

(2)

Savivaldybėje žada pertvarkas nuotrauka, foto

KRŪVIS. Naujasis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis susiduria su milžinišku darbo krūviu ir laukia, kol bus paskirtas antrasis pavaduotojas.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Naujai paskirtas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis kibo į darbus, tačiau kol kas jo kelyje - kliūtys: vienu jo pavaduotoju paskirtas Andrius Dobranskis, kito kandidatūra kol kas sklando ore, o mieste - gausybė problemų.

Trečiadienį Klaipėdos miesto savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje buvo pristatytas naujasis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Dobranskis, darbą pradėjęs šį pirmadienį.

"Turėtų būti vadovas ir du pavaduotojai", - pasakojo G. Neniškis ir teigė, kad kol nežinoma, ar bus patvirtinta antrojo galimo pavaduotojo kandidatūra.

G. Neniškis tikino, kad antruoju jo pavaduotoju siūloma skirti Olegą Mariničių, kuris dirbo ir buvusio Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budino pavaduotoju. Tačiau kad O. Mariničiaus kandidatūra būtų patvirtinta, reikia sulaukti valstybės saugumo tarnybų pažymų.

"Ne paslaptis, kad didžioji dalis projektų vėluoja. Tam yra ir objektyvių, ir subjektyvių priežasčių. Sieksime, kad atsilikimas nuo terminų sumažėtų", - apie kylančius iššūkius pasakojo G. Neniškis.

Jis teigė, kad dalis politikų prieš rinkimus žadėtų projektų pasirodė esą pernelyg ambicingi. "Nusileidžiame ant realybės. <...> Matome, kad sustojo Tilžės ir Mokyklos gatvių projektas", - problemas vardijo administracijos direktorius.

Jis pasakojo, kad A. Dobranskis atsakingas už Investicijų ir ekonomikos departamento bei Urbanistinės plėtros departamento veiklą, taip pat padeda kuruoti tas sritis, kurias turėtų prižiūrėti antrasis pavaduotojas.

"Atėjau iš kitos srities - verslo struktūros. Tad pradėjus dirbti Savivaldybėje informacijos srautas didelis, reikia šiek tiek laiko įsibėgėti", - įspūdžiais dalijosi A. Dobranskis.

Jis kalbėjo, kad mėgins perprasti dar prieš kelis metus prasidėjusius ir šiuo metu tęsiamus projektus. "Turime susitarti ir su politikais, išskirti koalicinės programos prioritetus", - apie artimiausius laukiančius darbus prakalbo A. Dobranskis.

Direktoriaus pavaduotojas teigė, kad drastiškos Savivaldybės darbuotojų, dirbančių jo kuruojamose srityje, kaitos nenumato.

G. Neniškis patikino, kad miesto Savivaldybės administracijos pertvarka yra neišvengiama. Šiuo metu nagrinėjama, kokia ji turėtų būti. Anot jo, nėra aišku ir tai, ar Seime bus patvirtintas prezidentės jau vetuotas įstatymas, pagal kurį visose savivaldybėse turėtų atsirasti seniūnijos. Tačiau G. Neniškis pabrėžė, kad pertvarkos nebūtinai reiškia, kad Savivaldybėje sumažės valdininkų.

"Sprendimas dėl permainų bus priimtas šiais metais", - patvirtino jis ir pabrėžė, kad pakeitimai numatomi ir Savivaldybei pavaldžiose įstaigose.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2019-06-13   12:43

IP: 78.60.155.112

Kas dėl tų t.y. neva visose savivaldybėse turėtų atsirasti seniūnijos, tai reikia pagaliau nustoti tų seniūnijų rinkimo ir kūrimo vajų. Lietuvos rajonų gyvenvietėse taip sutinku, tai ten reikalingos seniūnijos, o Lietuvos miestuose Ne. Miestų gyvenamųjų rajonų kvartaluose yra namus, teritorijas aptarnaujančios namų valdos, bendrijos ir jų pirmininkai ir panašiai. Aišku ir pyktis ima kai pačios namų valdos ir kai kurios bendrijos į visumą žiūri aplaidžiai. Todėl ir reikia kad patys gyventojais būtų sąmoningi ir ne tik kad abejingi tam neūkiškumui, o kad patys prisidėtu prie gerbūvio. Taip pat patys Klaipėdos gyventojų išrinkti tarybos nariai turėtu prisidėti prie savo rinkiminėse apylinkėse esamos tvarkos ir problemų sprendime. Taip kad tų seniunaičių mieste nereikalinga.

manau

2019-06-13   12:37

IP: 46.249.191.78

kad permainos neturi buti vien del permainu... pav permaina, kad saligatviuose lygias teises tures ir dviratininkai ir pestieji... eikit jus velniop su tokiom permainom... buvo paskutinis kartas, kai balsavau uz liberalus

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Iškilmingai į vandenį Kaune nuleistas greitaeigis laivas „Raketa“ jau nuo birželio pradžios...

Triukšmingai pristatytas laivas „Raketa“ – vis dar krante nuotrauka, foto

Nuo penktadienio iki pirmadienio per Kuršių marias keliantys keltai atliko papildomus...

Savaitgalis: 193 papildomi reisai, 15 tūkst. mašinų nuotrauka, foto

Nutraukus visas sutartis su UAB „Žemkasa“, Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda ieškoti naujo...

Jau ieško naujo rangovo Tilžės gatvės rekonstrukcijai nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas Rimantas Balsys turi ambicingą...

Statys paminklą mokytojui nuotrauka, foto

Susimovei, Petrai! nuotrauka, foto

Nuomonės, Tikiu šventą Petrą, pradėtą šventos Mergelės Marijos, kuris kentėjęs prie Grybauskaitės, buvo...

Keltininkams Joninių savaitgalis nebuvo baisiausias nuotrauka, foto

Vasara, AB "Smiltynės perkėla" darbuotojai sako, kad per Joninių ilgąjį savaitgalį jiems sekėsi...

Lietuvoje Jūrininkų diena nešvenčiama nuotrauka, foto

Jūra, Pasaulyje birželio 25 d. minima kaip Tarptautinė jūrininkų diena. Pasak Lietuvos jūrininkų...

Policija prašo pagalbos - dingo senolis nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien iš namų Klaipėdoje uogauti išėjo ir iki šiol negrįžo 1937 m....

Nuomonės, Paskelbta prieš 7 val.

Vasara, Paskelbta prieš 8 val.

Jūra, Paskelbta prieš 9 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 9 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...