2019 m. birželio 20 d. 17:01 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Savivaldybėje žada pertvarkas

(2)

Savivaldybėje žada pertvarkas nuotrauka, foto

KRŪVIS. Naujasis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis susiduria su milžinišku darbo krūviu ir laukia, kol bus paskirtas antrasis pavaduotojas.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Naujai paskirtas Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis kibo į darbus, tačiau kol kas jo kelyje - kliūtys: vienu jo pavaduotoju paskirtas Andrius Dobranskis, kito kandidatūra kol kas sklando ore, o mieste - gausybė problemų.

Trečiadienį Klaipėdos miesto savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje buvo pristatytas naujasis Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas A. Dobranskis, darbą pradėjęs šį pirmadienį.

"Turėtų būti vadovas ir du pavaduotojai", - pasakojo G. Neniškis ir teigė, kad kol nežinoma, ar bus patvirtinta antrojo galimo pavaduotojo kandidatūra.

G. Neniškis tikino, kad antruoju jo pavaduotoju siūloma skirti Olegą Mariničių, kuris dirbo ir buvusio Savivaldybės administracijos direktoriaus Sauliaus Budino pavaduotoju. Tačiau kad O. Mariničiaus kandidatūra būtų patvirtinta, reikia sulaukti valstybės saugumo tarnybų pažymų.

"Ne paslaptis, kad didžioji dalis projektų vėluoja. Tam yra ir objektyvių, ir subjektyvių priežasčių. Sieksime, kad atsilikimas nuo terminų sumažėtų", - apie kylančius iššūkius pasakojo G. Neniškis.

Jis teigė, kad dalis politikų prieš rinkimus žadėtų projektų pasirodė esą pernelyg ambicingi. "Nusileidžiame ant realybės. <...> Matome, kad sustojo Tilžės ir Mokyklos gatvių projektas", - problemas vardijo administracijos direktorius.

Jis pasakojo, kad A. Dobranskis atsakingas už Investicijų ir ekonomikos departamento bei Urbanistinės plėtros departamento veiklą, taip pat padeda kuruoti tas sritis, kurias turėtų prižiūrėti antrasis pavaduotojas.

"Atėjau iš kitos srities - verslo struktūros. Tad pradėjus dirbti Savivaldybėje informacijos srautas didelis, reikia šiek tiek laiko įsibėgėti", - įspūdžiais dalijosi A. Dobranskis.

Jis kalbėjo, kad mėgins perprasti dar prieš kelis metus prasidėjusius ir šiuo metu tęsiamus projektus. "Turime susitarti ir su politikais, išskirti koalicinės programos prioritetus", - apie artimiausius laukiančius darbus prakalbo A. Dobranskis.

Direktoriaus pavaduotojas teigė, kad drastiškos Savivaldybės darbuotojų, dirbančių jo kuruojamose srityje, kaitos nenumato.

G. Neniškis patikino, kad miesto Savivaldybės administracijos pertvarka yra neišvengiama. Šiuo metu nagrinėjama, kokia ji turėtų būti. Anot jo, nėra aišku ir tai, ar Seime bus patvirtintas prezidentės jau vetuotas įstatymas, pagal kurį visose savivaldybėse turėtų atsirasti seniūnijos. Tačiau G. Neniškis pabrėžė, kad pertvarkos nebūtinai reiškia, kad Savivaldybėje sumažės valdininkų.

"Sprendimas dėl permainų bus priimtas šiais metais", - patvirtino jis ir pabrėžė, kad pakeitimai numatomi ir Savivaldybei pavaldžiose įstaigose.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2019-06-13   12:43

IP: 78.60.155.112

Kas dėl tų t.y. neva visose savivaldybėse turėtų atsirasti seniūnijos, tai reikia pagaliau nustoti tų seniūnijų rinkimo ir kūrimo vajų. Lietuvos rajonų gyvenvietėse taip sutinku, tai ten reikalingos seniūnijos, o Lietuvos miestuose Ne. Miestų gyvenamųjų rajonų kvartaluose yra namus, teritorijas aptarnaujančios namų valdos, bendrijos ir jų pirmininkai ir panašiai. Aišku ir pyktis ima kai pačios namų valdos ir kai kurios bendrijos į visumą žiūri aplaidžiai. Todėl ir reikia kad patys gyventojais būtų sąmoningi ir ne tik kad abejingi tam neūkiškumui, o kad patys prisidėtu prie gerbūvio. Taip pat patys Klaipėdos gyventojų išrinkti tarybos nariai turėtu prisidėti prie savo rinkiminėse apylinkėse esamos tvarkos ir problemų sprendime. Taip kad tų seniunaičių mieste nereikalinga.

manau

2019-06-13   12:37

IP: 46.249.191.78

kad permainos neturi buti vien del permainu... pav permaina, kad saligatviuose lygias teises tures ir dviratininkai ir pestieji... eikit jus velniop su tokiom permainom... buvo paskutinis kartas, kai balsavau uz liberalus

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba skelbia nulinės greičio viršijimo...

Klaipėdoje greičio nebegalima viršyti net minimaliai nuotrauka, foto

Vietoje Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos veiks Klaipėdos jūrų kadetų mokykla. Šiandien, birželio...

Jūrų kadetų mokykla veiks Naikupės gatvėje nuotrauka, foto

Galingas miesto balsas, priverčiantis suklusti klaipėdiečius kiekvieno šeštadienio ir sekmadienio vidurdienį ir...

Ilgiausią metų dieną kariliono varpai skelbs muzikos šventę nuotrauka, foto

Valstybės valdomos bendrovės Smiltynės perkėla vadovybė nesilaikė viešųjų pirkimų lygiateisiškumo ir...

Smiltynės perkėlos vadovai įtariami neskaidriais pirkimais nuotrauka, foto

Sportininkų namuose - meno ir krepšinio parodos nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos sportininkų namuose (Daukanto g. 24) atidarytos dvi su sportu susijusios parodos....

Darbo partijos byla: nuteisti keturi asmenys nuotrauka, foto

Kriminalai, Lietuvos apeliacinis teismas ketvirtadienį nuteisė keturis iš devynių kaltinamųjų melagingų liudijimų apie...

Visų laivų statytojų robotai nepakeis nuotrauka, foto

Jūra, Tęsiame rašinių ciklą, pasakojantį apie tai, kas yra už uosto tvoros. Šiandien...

Policija prašo pagalbos. Dingo penkiolikmetė Laura nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-06-19, apie 11:30 val., iš Klaipėdos vaikų ligoninės, Priėmimo skyriaus, išėjo penkiolikmetė...

Sportas, Paskelbta prieš 33 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 44 min.

Jūra, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...