2019 m. liepos 18 d. 20:06 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

Karoliui

2017-11-16   15:32

IP: 90.134.74.180

ir aš žinau kokios gali būti sutartys su atlikėjais . Nina nori , kad atsiskaitoma būtų tik už tas lėšas , kurios yra skiriamos iš biudžeto lėšų - t.y. miestiečių . Kitų rėmėjų " kišenės" neskaičiuojamos - sudarinėkite konfidencialias sutartis su tais atlikėjais , kurie turi ką slėpti . :) Pagaliau taip turi būti , nes kaip miestiečiai gali remti festivalius , jei nežino ar tinkamai naudojamos lėšos ?

Karolis

2017-11-16   12:29

IP: 78.60.252.31

Pats organizuiju renginius (ne iš biudžetinių ar paramos pinigų) ir galiu patvirtinti, jog labai daug sutarčių su tiekėjais, atlikėjais ir pan. yra konfidencialios. Kažkam rūpi mero žmonos kišenė, bet atlikėjas tikrai nenori, kad raustųsi ir po jo kišenes. Ir jei sutartis tinkama, jis už paviešinimą turėtų teisę bylinėtis. Tad mažiau sąmokslo teorijų. Yra institucijos, kurių darbas prižiūrėti ir jos tą daro. Galima paprašyti neeilinio patikrinimo, bet ne Nina ir ne žiniasklaida yra korupcijos ekspertai.

Manau laikas viešinti balsavimus , nes miestiečiai turi žinoti ką renka „valdyti“ jų pinigus

2017-11-16   09:12

IP: 90.138.164.80

Kaip balsavo dėl aprašo papildymo seniūnaičiai , esantys arčiausiai gyventojų ? Kaip į skiriamų iš biudžeto lėšų skaidrumą žiūri( balsuoja) savivaldybės valdininkai ? Ar jų nuomone( balsavimu) biudžeto lėšų viešumas nėra priemonė didinanti korupcijos prevencijos veiksmingumą ? Čia Antikorupcijos komisijos nariai -
Darius Baleika Klaipėdos miesto Šviesos g. seniūnaitis Danutė Galvelienė Klaipėdos miesto Eglės seniūnaitė Antanas Gimbutas Klaipėdos miesto Dviračių treko seniūnaitis Mindaugas Prialgauskas Klaipėdos miesto Švyturio seniūnaitis Ruslan Schneiderat Klaipėdos miesto Prekybos uosto seniūnaitis . Saulius Liekis ir seniūnaitis ir tarybos narys
Savivaldybės valdininkai - 1. Vitalijus Juška Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros departamento Paveldosaugos skyriaus vedėjas ,2. Rūta Kambaraitė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Finansų ir turto departamento Finansų skyriaus vedėja , 3. Meilutė Katauskienė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja 4. Danguolė Netikšienė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinio būsto skyriaus vedėja 5. Marius Pankevičius Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus vyresnysis patarėjas .
Andrej Kugmerov - Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys , jis yra ir Klaipėdos vandenų stebėtojas- deja vanduo miestiečiams brango .

to RK

2017-11-16   08:37

IP: 193.219.76.234

Komunistinės santvarkos mastymo reliktas, kai viena blogybė ne taisoma, o ginama baksnojant į kitą blogybę pirštu teisinantis "girdi tai jie irgi taip daro". Tai nieko keisto, kad savivaldybėje bardakas jei tokia vyrauja mastysena.

Mcs

2017-11-16   07:34

IP: 90.131.111.36

Iš kur parsisiųsti Klaipėdos biudžeto ataskaitą?

:)

2017-11-16   06:46

IP: 90.138.164.80

Jūrų muziejus turi direktorę ? gal nuo jos ir pradėk su kreipimaisi ? :)

RK.

2017-11-16   06:41

IP: 86.100.73.225

Aš niekaip negaliu gauti atsakymo, kodėl nėra viešai skelbiami Jūrų muziejaus akvariumo darbuotojų atlyginimai kaip to reikalauja teisės aktai? Tai akivaizdus pažeidimas, bet tęsiasi jau daug metų.

vakar per Balticum žinias girdėjau

2017-11-16   06:16

IP: 90.138.164.80

kalbant tarybos narias Petraitienę , Puteikienę ir Antikorupcijos komisijos pirmininką Didžioką . Pagarba , gerbiamieji, kad imatės atsakomybės už klaipėdiečių lėšas. Įdomu kaip balsavo visa komisija dėl pakeitimų apraše iš biudžeto skiriamų lėšų panaudojimui t.y. - Paraiškos teikėjas įsipareigoja sutartyse su projektui reikalingų paslaugų ar prekių tiekėjais sudaryti tokias sutartis , kuriose nebūtų komercinių paslapčių. Ar kitiems komisijos nariams NESVARBU klaipėdiečių pinigų panaudojimo skaidrumas ? Tai kam miestiečiams tokie komisijos nariai ? Kodėl į posėdį drįso neateiti kviečiami kūrėjai ir organizatoriai ? Man tai keista , kad po tokio elgesio tikisi miestiečių paramos .

Miesto geda

2017-11-15   23:11

IP: 78.57.213.208

Ilga laika saltuoju metu gyvena uzsienyje, atstovauja Klaipeda, dziaza...uz kokias lesas????
kas ja remia? beje visur tampydama savo vaikus. net yra nuotrauku kur vaikai sedi prie baliavojanciu suaugusiuju naktiniu laiku :(

To-Frau Ninai,Ne Too

2017-11-15   21:23

IP: 193.214.75.166

Bent IP pakeisk pasirašinėdavo vis kitaip. Aš irgi noriu žinoti kur išleidžiami mano sumokėti įvairūs mokesčiai, manau daugelis taipogi nori žinoti. Kai moki iš savo kišenės tada gali tauzyti kad tai komercinės paslaptys,o kai moki visų miestiečių pinigais turi jiems ir paaiškinti kur juos padėjai,kad daugiau tokiems kaip Anužis nekiltų noras siūlyti naujų psiaudo mokesčių. O ant Ninos nevaryk, daugiau tokių principingų kad tą jūsų gyvatyną savivaldybėje laiks nuo laiko vis supurtytų.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Uostamiesčio mokyklos pamažu prisitaiko prie rinkos poreikių. Pavyzdžiui, Baltijos gimnazijoje ateinantiems mokslo...

Naujovės Klaipėdoje - dėstytojai dirbs mokytojais nuotrauka, foto

Ankstyvą trečiadienio rytą senamiesčio skulptūra "Kaminkrėtys" atsinaujino - pakeistas jau pasenęs šepetys....

„Kaminkrėtys“ atsinaujino Jūros šventei nuotrauka, foto

Jau šį penktadienį Klaipėdoje, Lietuvininkų aikštėje, susirinks gausus būrys uostamiesčio gyventojų ir...

Šv. Magdalenos įkvėptos moterys neš svarbią žinią nuotrauka, foto

Siekiant tvarkingiau rūšiuoti žaliąsias ir biologiškai skaidžias maisto atliekas šiemet Klaipėdos individualių...

Konteineriai išdalinti, rūšiuoja ne visi nuotrauka, foto

Sendinimo programėlė „FaceApp“ kelia rizikų nuotrauka, foto

IT, Sparčiai išpopuliarėjusi programėlė „FaceApp“, leidžianti vartotojams pasendinti savo atvaizdą, kelia rizikų...

E. Gentvilas: "Karbauskis nori kankinti Lietuvą“ nuotrauka, foto

Lietuva, Nesibaigianti drama dėl Seimo pirmininko pareigų privertė reaguoti ir opoziciją. Registruotas siūlymas...

„Regitra“ - būsimo vairuotojo košmaras? nuotrauka, foto

Automobiliai, Vairuotojo pažymėjimą ir teisę vairuoti automobilį iš pirmo karto gauna tik kas...

Į Lietuvą atskrido pažangiausi JAV naikintuvai F-35 nuotrauka, foto

Lietuva, Į Lietuvą ketvirtadienį pirmąkart atskrido pažangiausi amerikiečių naikintuvai F-35.

Lietuva, Paskelbta prieš 3 val.

Automobiliai, Paskelbta prieš 4 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...