2020 m. gruodžio 2 d. 14:59 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

"Savaitės eksprese" - kodėl negalima kirsti Girulių miško?

(2)

2020-06-25, 18:22

"Vakarų ekspreso" inf.

"Savaitės eksprese" - kodėl negalima kirsti Girulių miško? nuotrauka, foto

Reklama

Paaiškėjus Susisiekimo ministerijos ketinimams plėsti Klaipėdos geležinkelio infrastruktūros mazgą ir kad dėl to gali tekti iškirsti dalį Girulių miško, sujudo visa Klaipėdos bendruomenė. Pradėti rinkti parašai prieš tokius planus. Tad šios temos nepamiršome ir "Savaitės eksprese".

Kad klaipėdiečiai beatodairiškai myli gamtą, byloja ne tik tradicinė savaitraščio apklausa. Savaitraštyje galėsite pasigėrėti režisierės, choreografės, šokio teatro "Judesio erdvė" įkūrėjos Lauros Geraščenko išskirtine fotosesija miške.

Priverstinai nutraukta kūrybinė veikla, skaudžiai išgyventa neįvykusio spektaklio "LibertaTEM" premjera nesužlugdė noro kurti. Savaitraštyje L. Geraščenko dalijasi naujais ateities planais, pagaliau leisiančiais įgyvendinti seniai puoselėtas svajones.

"Savaitės eksprese" rasite ir daugiau įdomių temų. Po to, kai savaitraštyje publikavome straipsnį apie rekonstrukcijos metu sunaikintą Henriko Kulšio vitražą buvusių buities rūmų pastate, susirūpinta ir Marijos Anortės Mackelaitės vitražu, kuris yra buvusiame Klaipėdos prekybos uosto kultūros rūmų pastate adresu: J. Janonio g. 29. Šį pastatą taip pat ketinama rekonstruoti ir vitražas savininkams nereikalingas. Tad jie mielai padovanotų meno kūrinį miestui, muziejui ar kitai visuomeninei organizacijai, kuri įsipareigotų jį išsaugoti. Išsamiau apie visa tai - naujajame savaitraščio numeryje.

Tiems, kurie sekė dėl koronaviruso Indijoje įstrigusios klaipėdietės Rolandos Lukoševičienės istoriją, bus įdomu paskaityti, kaip jai pagaliau pavyko grįžti namo.

"Tai, ką patyriau nuo vasario 28-osios iki birželio 17-osios, buvo lyg koks amerikietiško trilerio ir Bolivudo melodramos miksas. Jame vaidinau ir tuo pat metu stebėjau save iš šalies keistų įvykių virtinėje", - pasakoja Rolanda.

Reklama

"Sporto įdomybių" puslapiuose - 50-metį švenčiančio Klaipėdos "Dragūno" rankinio komandos vyriausiojo trenerio Artūro Juškėno interviu. Taip pat - asmeninės trenerės Kristinos Griniūtės sporto patarimai kiekvienam mėgstančiam treniruotis sporto salėje ar namuose.

Savaitraštyje tradiciškai rasite naują žurnalistės Gražinos Juodytės "Akvarelių" pasakojimą ir dar daug įdomių istorijų. O kartu su "Savaitės ekspresu" gausite ir specialų priedą "TV publika" su TV programa visai savaitei.

Naujojo "Savaitės ekspreso" ieškokite visose spaudos platinimo vietose.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Klaipėdietis

2020-06-25   23:13

IP: 172.69.190.76

Grubliauskai, ech Grubliauskai, už tave nebalsuosiu ir už tavo partiją ne. O kaip ten Vaitkus, irgi pritaria miškų naikinimui, idant valstybė būtų turtingesnė?

N. Puteikienė

2020-06-25   22:32

IP: 185.11.26.161

Tikroji ir graudžioji Girulių miško istorija: 1. Grubliausko ir konservatorių koalicija meluoja: jie sako, kad yra prieš Girulių miško atidavimą transporto koridoriui, o iš tiesų jie per Neniškį pritarė vyriausybės nutarimui. Memorandumas yra tik dūmų uždanga, nuo kurios vyriausybės sprendimai nesikeičia! 2. Norint panaikinti vyriausybės sprendimą, reikia atšaukti Neniškio pritarimą vyriausybės nutarimui. 3. Pateikiau tarybai du sprendimo projektus: atšaukti Neniškio pritarimą vyriausybės nutarimui ir antrą - nepritarti vyriausybės nutarimui dėl dėl geležinkelio mazgo perkėlimo į Girulių mišką. 4.Grubliauskas neleido įtraukti pasiūlymų į šios dienos posėdį, motyvuodamas tuo, kad projektai nederinti savivaldybėje. 5. Liepos 1 d. vyks Vyriausybės posėdis, kuriame bus taisomas nutarimo projektas dėl geležinkelio mazgo (IX transporto koridoriaus). 6. Prašiau Grubliausko, kad savivaldybė derinimą atliktų per šiandien, kad sprendimo projektai rytoj jau būtų įregistruoti ir Grubliauskas per keturias galėtų sušaukti tarybos posėdį, kuriame patvirtintume minėtus sprendimus. Tai būtų liepos 1 d. rytas - iki vyriausybės posėdžio. Be savivaldybės pritarimo vyriausybės sprendimas tampa niekiniu. 7. Nesustabdžius vyriausybės nutarimo nebus jokių draustinių. Bus transporto koridorius. 8. Tad prašau kolegų politikų nekvailinti nei savęs, nei miestiečių ir padaryti viską, kad liepos 1 d. ryte priimtumėme svarbiausius sprendimus. Visa kita - tik pigi politikų vaidyba, Lietuvai kainuosianti Girulių mišką.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Šis savaitgalis buvo paskutinis, kai 5-ojo maršruto autobusas savaitgaliais užsukdavo...

5 autobusu Tilžės turgaus nebepasieksime nuotrauka, foto

Vakar vakare kalėdinėmis šviesomis įsižiebė viena charakteringiausių ir gražiausių uostamiesčio vietų –...

Klaipėdos universiteto miestelyje jau šviečia KU KALĖDOS nuotrauka, foto

Prieš ketverius metus klaipėdiečiai stojo piestu prieš planus netoli miesto centro...

Šalia Klaipėdos tyliai dygsta du krematoriumai nuotrauka, foto

Kiekvienais metais vykdavusios nemokamos eglišakių dalinimo akcijos šiais metais nebus. Tačiau Valstybinė...

Eglišakiai dalinami nebus nuotrauka, foto

ŠMSM apsisprendė: mokinių atostogos ilginamos nebus nuotrauka, foto

Švietimas, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM), kartu su epidemiologais išanalizavusi situaciją švietimo...

„Laivas skenduolis“ patrauktas nuo krantinės nuotrauka, foto

Jūra, "Pagaliau“ – ko gero taip vienu žodžiu būtų galima įvardinti vadinamojo „laivo...

Per nuotolinį Kultūros komiteto posėdį už Petro Gražulio nugaros pasirodė pusnuogis vyras nuotrauka, foto

Lietuva, Politikas Petras Gražulis (62 m.) ir vėl atsidūrė dėmesio centre. Trečiadienį nuotolinį...

5 autobusu Tilžės turgaus nebepasieksime nuotrauka, foto

Klaipėda, Šis savaitgalis buvo paskutinis, kai 5-ojo maršruto autobusas savaitgaliais užsukdavo...

Švietimas, Paskelbta prieš 14 min.

Jūra, Paskelbta prieš 20 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 58 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...