2020 m. spalio 23 d. 05:58 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Pritarta Juditos Simonavičiūtės ataskaitai

(8)

Pritarta Juditos Simonavičiūtės ataskaitai nuotrauka, foto

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorė Judita Simonavičiūtė.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Pritarta Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriaus 2013 metų ataskaitai, pranešė nformavimo ir e.paslaugų skyriaus Viešųjų ryšių poskyris.

Pristatydama savo atliktų darbų rezultatus administracijos vadovė Judita Simonavičiūtė pabrėžė, kad vienas svarbiausių jos siekių yra organizuoti savivaldybės, jos įmonių ir įstaigų veiklą sklandžiai, skaidriai ir efektyviai, patogiai gyventojams ir verslo atstovams.

J.Simonavičiūtė pasidžiaugė, kad 2013 m. pavyko įgyvendinti vieną iš svarbiausių pernai užsibrėžtų tikslų –Klaipėdos miesto savivaldybės 2013–2020 metų strateginį plėtros planą.

Praėjusieji metai neapvylė ir finansiniais rezultatais - savivaldybės biudžetas vykdytas pagal planą, 2013 m. į savivaldybės biudžetą surinkta 648,9 tūkst. Lt daugiau, nei patvirtintas pajamų planas. Biudžetas vykdytas 100,2 %.

Savivaldybės administracijos įgyvendinamų veiklų ir darbų apimtis 2013 m. išliko didžiulė: įstatymu numatyta užtikrinti beveik 80 valstybės deleguotų ir savarankiškų funkcijų, savivaldybė vykdė 33 investicinius projektus, nemažai neinvesticinių ES finansuojamų projektų, atlikti paruošiamieji darbai ir rengiamos paraiškos įvairioms institucijoms dėl finansavimo skyrimo naujiems projektams. Tarp svarbiausiųjų miesto užbaigtų ir tęstinių projektų - Lėbartų kapinių plėtra, J. Janonio ir Joniškės gatvių rekonstrukcija, Smeltės kvartalo gatvių asfaltavimas, Minijos g. rekonstrukcija, Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus saugyklų statyba, mokyklų pastatų energetinių charakteristikų gerinimo projektai ir kt.

Savivaldybė kartu su jos sistemoje veikiančiomis įstaigomis ir įmonėmis yra didžiausia organizacija Klaipėdos mieste: sistemoje veikia 122 biudžetinės įstaigos, kuriose dirba per 8 tūkst. darbuotojų, teikiančių miesto gyventojams viešąsias švietimo, kultūros, socialines, sporto ir kitas paslaugas. Siekiant veiklos efektyvumo, 2013 metais buvo atliktos esminės veiklos pertvarkymo reformos. Tarp jų - biudžetinių įstaigų apskaitos centralizavimas bei sporto paslaugų reforma. Skaičiuojama, kad buhalterinės apskaitos reforma nuo 2015 metų leis sutaupyti po maždaug 2 mln. Lt per metus, o Biudžetinių įstaigų centralizuotos apskaitos skyriaus įsteigimas užtikrins teisingą, efektyvų, laiku atliekamą bei skaidrų biudžeto lėšų panaudojimą ir apskaitą.

Reklama

Sporto reforma yra skatinama sporto klubų, dirbančių su vaikais, veikla ir siekiama kuo daugiau vaikų pritraukti į kūno kultūrą ir sportą. Pagal sportuojančio mokinio krepšelio metodiką nuo 2014 m. sausio mėn. savivaldybės finansavimą gauna 1148 vaikai – net 700 daugiau negu prieš reformos įgyvendinimą. Siekiant kuo platesnio paslaugų prieinamumo ir skaidrumo nuo 2014 metų sausio 1 dienos pasirengta pereiti prie elektroninės registracijos į ikimokyklines ugdymo įstaigas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

KUR BASEINAS

2014-03-28   07:59

IP: 82.135.197.142

KADA KLAIPEDOJA BUS NAUJAS ZADETAS BASEINAS ,AR ATITINKA ESAMU SPORTO KOMPLEKSIU BUKLE KAD GALETU SAUGIAI SPORTUOTI MINIMI VAIKAI .....KOKS SPORTO ,PRAMOGU KOMPLEKSAS ISSKYRUS SVYTURIO ARENA ,BUVO PASTATYTAS NORS PER 20METU LAIKOTARPI ....

KUR BASEINAS

2014-03-28   07:58

IP: 82.135.197.142

KADA KLAIPEDOJA BUS NAUJAS ZADETAS BASEINAS ,AR ATITINKA ESAMU SPORTO KOMPLEKSIU BUKLE KAD GALETU SAUGIAI SPORTUOTI MINIMI VAIKAI .....KOKS SPORTO ,PRAMOGU KOMPLEKSAS ISSKYRUS SVYTURIO ARENA ,BUVO PASTATYTAS NORS PER 20METU LAIKOTARPI ....

neįdomu

2014-03-27   18:06

IP: 78.61.129.81

Tokie pritarimai- tik" paukščiuko" efektas. Visi "savi", vieni liberalai....

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Persikėlus keltu į Smiltynę ir einant Lietuvos jūrų muziejaus link į akis...

Smiltynę puola šernai nuotrauka, foto

Kuris iš jūsų galite pasigirti, kad pažįstate antrą amžių gyvenantį žmogų? Šįkart...

"Savaitės eksprese" - 102 metų senolės jaunystės eliksyras nuotrauka, foto

Prieš Vėlines Lietuvos jūrininkų sąjunga (LJS) visada organizuoja talką pirmojo Klaipėdos uosto...

Artėjant Vėlinėms sutvarkytos Kopgalio kapinaitės nuotrauka, foto

Klaipėdos Baroti galerijai šie metai ypatingi: vasaros pradžioje sugrįžo į rekonstruotus...

Baroti galerijos skrydis – sužibėjo Berlyno meno mugėje ir nuraškė „ArtVilnius'20“ laurus nuotrauka, foto

Spalio 23-oji Lietuvoje ir pasaulyje nuotrauka, foto

Įvairybės, Dangaus kūnai: saulė teka 8.04 val., leidžiasi 18.01 val. Dienos ilgumas 9.57...

Viešasis transportas regione: laimi keleiviai nuotrauka, foto

Automobiliai, Pirmieji Lietuvoje pradėję plėtoti regioninę viešojo transporto sistemą Klaipėdos transportininkai džiaugiasi matomais...

Klaipėdoje - didžiausias Lietuvoje salės tinklinio mėgėjų turnyras nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdoje vykusiame tinklinio mėgėjų "Gitana Volley Fest 2020" turnyre, kuris įtrauktas ir...

„Žalgiris“ patyrė pirmą nesėkmę Eurolygoje nuotrauka, foto

Sportas, Pirmą nesėkmę Eurolygoje patyrė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Martino Schillerio auklėtiniai namuose...

Įvairybės, Paskelbta prieš 59 min.

Automobiliai, Paskelbta prieš 5 val.

Sportas, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...