2021 m. sausio 17 d. 15:18 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Politikai dėl "Neptūno" dovanos dar tarsis

Politikai dėl "Neptūno" dovanos dar tarsis nuotrauka, foto

SKAIČIAI. "Neptūnas" pastaraisiais metais iš Klaipėdos savivaldybės biudžeto gauna apie milijoną eurų. Gali būti, kad šį "koroninį" sezoną Savivaldybės parama sudarys net apie 60 procentų viso klubo biudžeto.

© bcneptunas.lt nuotr.

Reklama

Klaipėdos politikai po ilgų diskusijų nusprendė kol kas nepriimti viešosios įstaigos "Neptūno" krepšinio klubo didžiojo dalininko Sigito Ambrazevičiaus pasiūlymo priimti kaip dovaną 1/20 dalininkų kapitalo dalį. Šį klausimą nuspręsta dar paanalizuoti ir prie jo grįžti po mėnesio.

Klausimą pristatęs Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vedėjas Edvardas Simokaitis teigė, kad, Savivaldybei tapus dalininke, taip esą bus įgyjama teisė dalyvauti įstaigos valdyme ir atsiras galimybė kontroliuoti skaidrų finansų naudojimą.

Tačiau ne visi politikai suprato, kodėl yra dovanojama tik viena dalis. Pasak Tarybos narės Juditos Simonavičiūtės, yra ir daugiau svertų, kaip galima kontroliuoti klubo veiklą net ir netapus dalininku, o gavusi tik 1 iš 20 balsų Savivaldybė vis tiek negalės priimti reikšmingų sprendimų.

Tarybos narė Elida Mantulova pastebėjo, kad birželio mėnesį frakcijos susitikimo metu buvo išreikšta iniciatyva, kad būtų atliktas "Neptūno" klubo veiklos antikorupcinis vertinimas. Visgi vėliau šios iniciatyvos buvo atsisakyta, nes jis esą neprivalomas, tačiau ji klausė: "Kodėl gi visgi neatlikus antikorupcinio vertinimo?"

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis ir meras Vytautas Grubliauskas taip pat teigė, kad toks vertinimas nesąs būtinas.

Tarybos nario Arūno Andziulio įsitikinimu, miestui teikiant tokią didelę paramą reikėtų ir didesnės klubo kontrolės. "Neptūno" rezultatai yra liūdni ir miesto tai nedžiugina", - pabrėžė A. Andziulis.

Reklama

G. Neniškis atsakė, kad "Neptūno" klubo problemos velkasi iš tų laikų, kai klubas priklausė kitiems savininkams. Savivaldybės administracijos vadovo nuomone, anksčiau ar vėliau jos bus išspręstos.

"Neptūnas" šiemet iš Klaipėdos miesto biudžeto gavo arba dar gaus 944 tūkstančius eurų. Palyginti su kitais klubais - tai didelė dalis. Miesto interesas prižiūrėti, kad šie pinigai būtų skaidriai paskirstyti, užtat ir norima tapti dalininku", - dar kartą pabrėžė G. Neniškis.

Visgi J. Simonavičiūtė, A. Velykienė ir dar būrelis politikų ragino neskubėti priimti sprendimo ir šį klausimą dar paanalizuoti. Balsavimo būdu taip ir nuspręsta. Atidėti šį klausimą panoro 15 Tarybos narių, susilaikė 4, prieš buvo 6.

Žymos: neptūnas

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Keleivius ir automobilius per Kuršių marias keliančios Smiltynės perkėlos vadovas teigia,...

Pandemija dukart sumažino besikeliančiųjų į Kuršių neriją srautą nuotrauka, foto

Prie Tiltų g. 13 namo esantys grindinio šviestuvai ne tik kad nebeatlieka...

Senamiesčio šaligatvių ypatumai: elektra kratomi keturkojai nuotrauka, foto

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje (KUL), organizuojančioje sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos teikimą...

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje sėkmingai baigtas pirmasis vakcinacijos etapas nuotrauka, foto

Minint Laisvės gynėjų dieną, norisi priminti kitą ypač svarbią datą ir visus...

Arvydas Vaitkus sveikina su Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena nuotrauka, foto

Į pasakišką praeitį nukeliančios Lietuvos dvarų legendos nuotrauka, foto

SE, Tamsūs žiemos vakarai, kupini jaukumo ir šventiškos nuotaikos, - puikus metas sekti...

Kaip išlikti pozityviam ir sveikam? nuotrauka, foto

SE, Daugelis iš mūsų nori gyventi sveikai, ilgai ir kokybiškai, tačiau dažnai nežino,...

Pirmieji draudimai rūkyti didmiesčių daugiabučių balkonuose įsigalios vasarį nuotrauka, foto

Lietuva, Pirmieji draudimai rūkyti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos daugiabučių balkonuose įsigalios vasarį,...

Orientavimosi treneris Ričardas Tėvelis: "Miške jaučiuosi lyg žvėriukas" nuotrauka, foto

SE, "Neapsakomas jausmas dienas leisti miške, susilieti su gamta, tuomet jaučiuosi lyg žvėriukas....

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...