2019 m. liepos 19 d. 15:01 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Policijos dviračiams ir riedžiams - tūkstančiai eurų

Policijos dviračiams ir riedžiams - tūkstančiai eurų nuotrauka, foto

PIRKINIAI. Policija džiaugiasi ekologišku transportu, skirtu patruliuoti. Planuojama, kad netrukus riedžiais į gatves išriedės Palangos pareigūnai.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

17,5 tūkst. eurų - tiek Klaipėdos miesto savivaldybė skyrė policijos pareigūnų patruliavimo priemonėms. Tai trečiadienį patvirtino Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos tarnybos viršininkas Andrius Leliuga.

Trečiadienį Klaipėdos savivaldybėje vykusiame Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje A. Leliuga teigė, kad policijos pareigūnų pajėgos Klaipėdoje paskirstytos dar gegužės mėnesį. Pareigūnai žinojo, kad, atšilus orams, miesto gyventojai patrauks į gamtą, kur dalis vartos ir alkoholinius gėrimus. Esą priežiūra dėl šios priežasties yra būtina.

Jis teigė, kad per parą patruliuoja nuo 14 iki 16 ekipažų, o štai savaitgaliais šis skaičius didinamas.

A. Leliuga įžvelgė ir skęstančiųjų mieste problemą. Anot jo, nors už maudymąsi draudžiamose vietose arba draudžiamu laiku yra numatyta atsakomybė administracinių nusižengimų kodekse, ši priemonė ne visada gelbsti. Jis teigė, kad daug problemų kelia pajūrio poilsiautojai, neklausantys gelbėtojų.

"Policija su viešosios tvarkos skyriumi galės įsitraukti ir dažniau pastebėti, ypač karštesniu laikotarpiu", - įspėjo Viešosios tvarkos tarnybos viršininkas.

A. Leliuga tikino, kad pareigūnai jau ruošiasi liepos mėnesį artėjančiai jūros šventei. Viešojo saugumo tarnybai uostamiesčio pareigūnai jau pateikė prašymą skirti 25 pareigūnus prižiūrėti tvarką renginyje. Kaip įprastai prašoma karo policijos, Šaulių sąjungos atstovų pagalbos.

Policijos atstovas kalbėjo, kad ilgą laiką pareigūnai turėjo bėdą - buvo per mažai priemonių patruliuoti be automobilio. Tačiau jau šį penktadienį Vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai išvys 2 riedžius.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Andromeda Grauslienė teigė, kad visi pirkiniai jau įsigyti.

"Į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pristatytos ekologiškos ir gamtą tausojančios transporto priemonės - dviračiai, elektriniai dviračiai ir riedžiai, kuriais artimiausiu metu Palangos policijos komisariato pareigūnai pradės patruliuoti viešose erdvėse, taip užtikrindami viešąją tvarką ir poilsiautojų bei gyventojų saugumą", - rašoma policijos pranešime.

Čia taip pat teigiama, kad pasiūliusi mažesnę kainą, viešuosius pirkimus laimėjo bendrovė "Vasarė".

Bendra pasiūlymo suma už 2 dviračius buvo 1300 eurų, o už 2 elektrinius dviračius - 4912,60 eurų. Dviračiai su GPS sistema nupirkti už 1650 eurų sumą.

"Taip pat pasirašyta sutartis su Laimontu Rakausku, dirbančiu pagal individualią veiklą - iš jo bus įsigyti du projekto rėmuose numatyti elektriniai triračiai už 5400 eurų. Triračiai bus naudojami policijos padaliniuose, tiesiogiai užtikrinant saugų eismą ir viešąją tvarką patruliuojant masiniuose renginiuose", - teigiama policijos tinklalapyje.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Po karo Klaipėdos miesto autobusuose nuplėšiamus bilietus du dešimtmečius pardavinėdavo konduktorės. Po...

Iš viešojo transporto bilietų istorijos nuotrauka, foto

Nuo šio savaitgalio iki Jūros šventės pradžios autobusuose išmontuosime mechaninius komposterius, populiariai...

Su "krokodilais" atsisveikinsime iki Jūros šventės nuotrauka, foto

Vokietijos Frankenbergo mieste startavo 56-asis Europos tautų kultūrų festivalis „Europiada“, sukvietęs beveik...

Klaipėdiečiai kviečia į 2020 metų festivalį nuotrauka, foto

Trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikusios Karalienės Mortos mokykla Klaipėdoje užsidaro ir savo...

Privačios mokyklos auklėtinius pasitiko staigmena nuotrauka, foto

Iš viešojo transporto bilietų istorijos nuotrauka, foto

Klaipėda, Po karo Klaipėdos miesto autobusuose nuplėšiamus bilietus du dešimtmečius pardavinėdavo konduktorės. Po...

Su "krokodilais" atsisveikinsime iki Jūros šventės nuotrauka, foto

Klaipėda, Nuo šio savaitgalio iki Jūros šventės pradžios autobusuose išmontuosime mechaninius komposterius, populiariai...

Klaipėdiečiai kviečia į 2020 metų festivalį nuotrauka, foto

Klaipėda, Vokietijos Frankenbergo mieste startavo 56-asis Europos tautų kultūrų festivalis „Europiada“, sukvietęs beveik...

Privačios mokyklos auklėtinius pasitiko staigmena nuotrauka, foto

Klaipėda, Trijuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose veikusios Karalienės Mortos mokykla Klaipėdoje užsidaro ir savo...

Klaipėda, Paskelbta prieš 29 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...