2019 m. liepos 22 d. 15:53 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

senas anekdotas is Siauliu naujai prikeltas Klaipedoje

2018-01-10   19:01

IP: 77.111.246.14

Klaipedos Universitetas

važiuokit į užsienį

2017-10-22   13:38

IP: 109.47.3.43

Ko ten š malat,juk matot,kad ltsr valdžia baigia viską išvogti

miestietis

2017-10-20   18:47

IP: 84.46.241.59

labai net imanoma tik prijunkit zemes prie miesto nuo Dituvos,Plikiu,Kretingales-bus net daugiau ne tik gyventoju bet ir mokesciu..

to Klaipedietis

2017-10-19   23:01

IP: 83.249.219.189

Geras komentaras. Pritariu 100 proc. tik nelabai supratau ka tai reiskia gerinti KU kokybe tarptautiniu lygiu:)

Klaipedietis

2017-10-19   15:25

IP: 90.142.180.155

Išties klaipėda jau ilgą laiką susiduria su didžiuliu protų nutekėjimu, kas smarkiai apriboja miesto potencialą augti. Tai matau kaip ilgalaikės miesto strategijos bei tam tikrų institucijų stagnacijos ir neįnovatyvumo rezultatu . Šaunu, kad miesto valdžia mato tame problemą ir išsikelia sau ambicingus tikslus, +30000 gyventojų. Tačiau aš norėčiau atkreipti dėmesį į dvi mano galva pagrindines priežastis įtakojusias Klaipėdos miesto vystymosi stagnacija. Visų pirma ir visų svarbiausia, tai prasta KU studijų kokybė, kas kaip grandininė reakcija įtakoja daugeli kitų miesto problemų: įgyti geresnį išsilavinimą kitur išvažiuoja didžioji dalis gimnazijų abiturientų, čia mokytis neatvažiuoja studentai iš kitų miestų ir svarbiausia nesukuriama kokybiškų darbuotojų pasiūla kuri yra kertinė siekiant pritraukti užsienio investicijas. Mes matome, kaip mūsų talentai nukeliauja į Vilnių ar Kauną ir kaip didžiausios užsienio investicijos tenka šiems miestams. Antra, taip pat svarbi priežastis yra miesto valdžios strategija orientuotis tik į uostą ir pramonę, o pačiame mieste vystyti tik parkus ir gražinti estetinį vaizdą. Dėl miesto estetinio tvarkymo galiu tik pagirti ir pasidžiaugti, tačiau gilesnių miesto problemų neišeis užmaskuoti gražiomis trinkelėmis. Orientacija tik į uostą ir pramonę vysto tik miesto pakraščius todėl miesto žmonės nejaučia šių investicijų vertės. Miestai kurie orientuojai į paslaugų sritis tokias kaip finansai, IT ar kt. sparčiai vystosi, kuriami nauji verslo centrai miestas vystosi architektūriškai, šių sričių darbuotojai yra jauni, aktyvus, gerai uždirbantys. Jie mėgsta leisti laisvalaiki mieste, pavalgyti linksmintis, kas kuria papildomas paslaugas ir skatina smulkų ir vidutinį verslą. Pabaigai galiu pasakyti, kad miesto valdžios pastangos gerinti gyvenimo sąlygas ir estetinį vaizdą yra tikrai puikios, tačiau nesant karjeros galimybiu mano minėtuose srityse kuriose dirba daugelis jaunų žmonių miesto pažanga bus ribota. Tai galima padaryti tik gerinant KU kokybę tarptautinių lygiu ir keičiant miesto investicijų pritraukimo strategiją.

Klaipeda

2017-10-19   14:24

IP: 90.140.249.212

Baltijos laivu statykla prarado beveik visus dsrbuotojus,kadangi mokejo "kapeikas" o cecho vyr. meistrai,gamybos direktorius,cecho virsininkas ir t.t sau pinigus gerus issimokedavo... daugelis kaip ir as galetu pamyneti ju vardus ir pavardes,kurie isgrobste,2000-2007. O brazauskas ne karta lankesi Baltijos laivu statykloj ir del jo stalai nukrauti buvo,kai darbuotojams nieko nebuvo... dabar valdo kitas zmogus,kuris irgi nieko gero nemoka.. taigi,pasidomekit kur tie pinigai nueidavo..

Vėtra

2017-10-19   12:38

IP: 88.119.134.9

Gal reikia pradėti nuo Klaipėdos vadovų ir Savivaldybės klerkų pakeitimo. Pirma, ten reikalingas jaunas , šviežias protas . Nesusikompromitavusios partijos atstovai. Išleisti pensijon visas meteriškaites, kurių pasisakymai juokina / ir baugina visą Lietuvą. Ir tokios dar turi teisę priiminėti nutarimus. Nuo šito reikia pradėti gaivinti nustekentą miestelį.

Palyginimas

2017-10-19   12:05

IP: 213.252.235.22

Labai elementarus palyginimas Vilniaus siūlomo darbo skaičiaus ir Klaipėdos. O jei dar tiksliau, tai palyginkime, kiek kvalifikuotų specialistų reikia Klaipėdoje ir kiek Vilniuje. Apie galimybes jaunam žmogui įsitvirtinti - be kitų (šeima, draugai, pažįstami) pagalbos be šansų. Galų gale kainos tokios pačios kaip Vilniuj, o atlyginimai mažesni bent 20-30 %. Dar verta paminėti, kad šių skaičių skirtumas ir toliau auga.

Mokslas Klaipėdoje? KU nusivilia itin nemaža dalis mokslus baigusių studentų. Priežasčių tam - n ir dar truputį.

Kad miestas kiltų, jam reikalingi jauni žmonės, jaunos šeimos. Į Klaipėda mielai atvyksta nebent vyresnio amžiaus žmonės, kurie gyvena už miesto kaimeliuose. Pasirenka Klaipėdą dėl jūros, dėl pakankamai geros miestro infrastruktūros.

Loni

2017-10-19   12:05

IP: 78.61.172.243

Sugrąžinti tautiečius galimas variantas, tai sumažinti mokesčius, bet deja to nebus : (!

Senamiesti

2017-10-19   11:40

IP: 81.7.82.103

gaivinti, kiek parduotuveliu ir kavinukiu dingo per tuos parkomatus. Vis gyventojus apmokestina ir apmokestina. Kam atiduoti pinigus tyrimams visokiom X bendrovem? Galima iseiti i gatves ir paklausti gyventoju kas negerai? Kodel nepublikuoja kas met kur nuejo gyventoju mokesciai? Kiek kainuoja savivaldybes islaikymas Klaipedieciams? Kodel uz musu pinigus niekas ataskaitos nesiuncia?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos universiteto bendruomenė kaip ir kasmet, taip ir šiemet, prisijungia prie didžiosios...

Eisenoje - elektriniai autobusai, pneumobilis, šokėjos nuotrauka, foto

Vyrai pasijuto diskriminuojami. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba praneša gavusi skundų dėl atskirtų...

Pasijuto diskriminuojami: vyrai pasigedo jiems skirtų paplūdimių nuotrauka, foto

Klaipėdos skyrius informuoja, kad reikalingi:

Ieškote darbo? Laisvos darbo vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Eisenoje - elektriniai autobusai, pneumobilis, šokėjos nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos universiteto bendruomenė kaip ir kasmet, taip ir šiemet, prisijungia prie didžiosios...

2020-aisiais laukiama rekordiškai daug kruizų laivų nuotrauka, foto

Jūra, Klaipėdos uosto kruizų sezonas 2020 metais turėtų viršyti ligšiolinius rekordus, informuoja Klaipėdos valstybinio...

JAV teismas atmetė Neringos Venckienės skundą nuotrauka, foto

Kriminalai, Jungtinių Amerikos Valstijų teismas atmetė buvusios Lietuvos teisėjos ir parlamentarės Neringos...

Palangoje renkasi Lietuvos rinktinės kandidatai nuotrauka, foto

Sportas, Pirmadienį Palangoje į pirmąją treniruočių stovyklą renkasi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai.

Kriminalai, Paskelbta prieš 50 min.

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...