2020 m. rugpjūčio 13 d. 09:31 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Piliavietėje vyko Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadų apsikeitimo ceremonija

(3)

2020-07-02, 12:44

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės inf.

Piliavietėje vyko Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadų apsikeitimo ceremonija nuotrauka, foto

© Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės nuotr.

Reklama

Liepos 1 d. Klaipėdos piliavietės aikštėje vyko iškilminga Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės vadų pasikeitimo ceremonija. Renginyje dalyvavo Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadovybė, Estijos kariuomenės Kaitseliit atstovai, visų KASP rinktinių vadai, Klaipėdos įgulos karinių dalinių, merai ir kiti garbingi svečiai.

Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadas pulkininkas Dainius Pašvenskas Žemaičių apygardos 3-iosios rinktinės kovinę vėliavą iš buvusio vado pulkininko leitenanto Mindaugo Stackevičiaus perdavė naujajam rinktinės vadui pulkininkui leitenantui Linui Idzeliui.

KASP vadas padėkojo už tarnybą ir įveiktus iššūkius senajam rinktinės vadui ir palinkėjo naujajam rinktinės vadui sėkmingai perimti rinktinės vadovavimą ir tęsti sėkmingą rinktinės užduočių atlikimą. KASP vadas apdovanojo plk. ltn. Mindaugą Stackevičių Lietuvos kariuomenės pajėgų medaliu „Už pasižymėjimą“, taip pat įteikė dovaną nuo visų KASP rinktinių vadų.

„Šioje rikiuotėje stovi kuopų vadai, kariai su kuriais aš tarnavau trejus metus, iš jų sėmiausi patirties, kartu praleidome nemažai bemiegių naktų. Aš žinau, kad šie Žemaitijos kariai kaip meškos – jei pagaus – nepaleis, o jei paleis, tai apeis ratu ir vis vien užsmaugs priešą“– atsisveikinimo kalboje sakė pulkininkas leitenantas Mindaugas Stackevičius.

„Tarnaujame atsakingoje organizacijoje – kariuomenėje, todėl labai svarbus kiekvieno vidinis užtaisas. Pirmoji vertybė, kuria mes turime vadovautis – ištikimybė savo šaliai, tautai, daliniui, pavaldiniams, vadams. Antroji – kovinė dvasia, kova iki paskutinio kraujo lašo. Trečioji – iniciatyva, laiku priimti sprendimai, nes kiekvienas nukautas priešo karys skaičiuojamas.

Profesionalumas – reikia aukšto meistriškumo. Turime išlikti mūšio lauke bent penkiomis minutėmis ilgiau nei priešas“ – savo kalboje teigė naujasis Žemaičių apygardos rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Linas Idzelis. Rikiuotėje jubiliejaus proga apdovanoti rinktinės profesinės karo tarnybos kariai, suteikti aukštesni kariniai laipsniai ir už pasižymėjimą bei nepriekaištingą pajėgų atlikimą apdovanoti rinktinės kariai.

Karius palaimino Klaipėdos įgulos komandoras Remigijus Montsvilas. Renginio metu iš haubicos Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos bataliono kariai atliko tris dedikuotas salves: „Lietuvai Tėvynei“, „Lietuvos kariuomenei“ ir „Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iąjai rinktinei“.

Ceremoniją vainikavo nauja Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono Garbės sargybos kuopos karių šventinė parodomoji programa defile, atliekama kartu su Lietuvos kariuomenės orkestru.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Girinis.Atsakau

2020-07-02   21:41

IP: 172.69.190.62

Žinau ,esu blaiviai mąstantis ,klausymus keliantis ir į juos atrandantis atsakymus,todėl melą ir jo pinkles atpažįstu taip,kad negaliu susilaikyti nepaprotinus mąstyti gebančius, klausymus keliantiems ir juos atsakymų ieškantiems.
Dabartinis žmonijos pasaulis ir socialinė santvarka, tik ant melo ir laikosi!(Tiesa akimirksniu jį sugriautu.)
Šūkis-"apie viską pagalvota",suplanuota ir įgyvendinama, atspindi tai su kuom žmogus susiduria, vos tik ateina į šį pasaulį, ir iki tol, kai jį palieka.. Viskas daroma,kad žmogaus nepabust ,ir nepradėtu vystytis kaip asmuo ,turintis dievišką kūrėjo pradą ir nesulyginamą tobulėjimo planą, tokių-kaip jis, rate.
Politika sukurta,kad kurtu draugus ir priešus,o iš to laikytusi varžytuvių mugės ir žmonių gyvenimo cirkas pasaulio įvykių teatre.
Jei žinai, esi stebėtojas,neturi žinių ,esi-aktorius.

Jonas D.

2020-07-02   17:13

IP: 84.46.249.228

Girini ,kastu toks ? Ką tu čia kurstai ? Ir prieš ką ? Ar ne būsi koks partizanas putinoidas ...

Girinis

2020-07-02   16:31

IP: 172.69.190.76

/ Lietuvos kariuomenės pajėgų medaliu „Už pasižymėjimą“,/
/Turime išlikti mūšio lauke bent penkiomis minutėmis ilgiau nei priešas“ – savo kalboje teigė naujasis Žemaičių apygardos rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Linas Idzelis./
Kaip tai panašu į veidmainystę ir UAB-Lietuvos Valstybė,karo propogandos detales,kurios konstitucijos yra uždraustos. Nusispjauti! Tie kurie kuria įstatymus jiems ,žino,galima nepaklusti. Taisyklės kuriamos ,ne jū kūrėjams,o svetimos valios vykdytojams,kurie dargi ir gyvybė privalo guldyti už tariamos valstybės,kuri riebiai nusispjovė į savus piliečius. Kokius dar mankurtus ir silpnapročius apeliuojama,kad surinkti Krašto (oligarchu)apsaugos "savanorius",o tie kurie nepritaria šiai aferai dargi ir represijas bando taikyti . Kiek tokių nuteista,kurie nesutinka sistemai tarnauti ir jai paklusti,nes, tai žemina iš prigimties laisvą ir nepriklausomą asmenį.Žmogus gavęs pasą jau yra numeruotas vergas,kuris neturi jokių teisių, tik pareigas.Kas puikiai matoma,kai žmogus susiduria su įstatymu. Krašto apsaugos jėgos struktūros ,jau virsta represine jėga nukreipta prieš piliečius nepatenkintais valdžios antikonstituciniais parėdymais ir įstatymais. Prieš kelias dienas matėme,kaip žalia beretinkai išvaikė taikią žmonių sueigą,siekiant apginti Kauno miesto medžius nuo Kauno mero Matiošaičio "plentvolininkų" . Karinės struktūros ruošiamos kovai su savų pačių Tauta.Kareivėlius muštruoja(nužmogina) iki tiek ,kad šie praranda gebėjimą kritiškai galvoti(ką jau kalbėti apie -mąstymą!).Kas gali paneigti,kad armijos tikslas sunaikinti kareivėlyje tūnančio žmogaus likučius kuris atsinešė iš pūvančios civilizacijos? Javai subrendo, Javapjūtė ne už kalnų.
Perfrazavus,-mėšlidė pilna,laikas ją išmėžti. Kaip ir reikalingas darbas .Šalin moralistus?!

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

AB „Klaipėdos energija“ antradienį atliko šilumos trasų hidraulinius bandymus pietinėje...

Karštas vanduo grįžta į pietinę Klaipėdą nuotrauka, foto

Artimiausiu laiku Klaipėdoje atsiras dar daugiau vietų, kur bus galima praleisti laisvalaikį...

Klaipėdoje – dar daugiau naujų vaikų žaidimo ir sporto aikštelių nuotrauka, foto

Jau šiandien, 17 valandą, Atgimimo aikštėje jaunimas, jaunimo organizacijos bei projektas "Klaipėda...

Klaipėdos jaunimas prašo miesto politikų skirti 30 minučių dialogui nuotrauka, foto

Dviem Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro (TIC) projektams – priemonės „Turizmo...

Klaipėdai - priemonės „Turizmo inovacijos“ finansavimas nuotrauka, foto

S. Baniuliui – teigiamas COVID-19 testo rezultatas nuotrauka, foto

COVID-19, Pranešama, kad „Power Hit Radio“ programų direktoriui Sauliui Baniuliui atliktas koronaviruso testas...

Dėl apsauginių kaukių nedėvėjimo praėjusią parą žmonių nenubausta nuotrauka, foto

Lietuva, Dėl apsauginių veido kaukių nedėvėjimo praėjusią parą žmonių nenubausta, tačiau dėl...

Rašytoja S. Aleksijevič ragina A. Lukašenką atsistatydinti nuotrauka, foto

Pasaulis, Nobelio literatūros premijos laureatė baltarusių rašytoja Sviatlana Aleksijevič trečiadienį paragino Baltarusijos...

Policijos pareigūnai pajūryje griežtina vairuotojų kontrolę nuotrauka, foto

Kriminalai, Klaipėdos r. PK bendruomenės pareigūnai, kartu su policijos rėmėjais š. m. rugpjūčio...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...