2019 m. liepos 18 d. 12:03 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

to r.r

2015-05-12   21:40

IP: 85.232.128.55

toks įspūdis, kad tave išprievartavo ir tavo turtą vagonais išvežė?????????

?

2015-05-12   14:05

IP: 78.61.48.182

Pagarba visiems ,kovojusiems su vokiškuoju nacizmu. Dabar atėjo laikas kovoti su raudonuoju fašizmu.Kur jūs būsite,veteranai?

r.r.

2015-05-12   10:11

IP: 78.57.199.194

Tegul veteranai papasakoja, ne tik kaip saude i vokiecius, bet ir kaip prievartavo ir zude moteris ir vaikus is okupuotu teritoriju, tame tarpe ir Klaipedos,kaip plese ju namus ir veze vagonais ju turta. Va tai butu idomu pasiklausyt. Bet jie tyli siknas uzrauke. Slykstu ziuret i juos.

nu nu

2015-05-11   17:34

IP: 89.206.157.170

Kas dave lietuviams Memeli po karo? Kaip Memelis dabar vadinamas?

istorija nenupušusiems nuo neapykantos ,

2015-05-11   16:24

IP: 193.217.249.183

manau labai sveikas komentaras copy - Tik va ta istorija ne visai tokia, kokią norėtųsi pateikti daugeliui šią dienai. Taip RA buvo žiauri, žudė, kankino ne tik fašistus, kliuvo ir paprastiem žmonėm. Bet vis dėlto RA nugalėjo nacizmą ir turbūt išsaugojo daugelį tautų. Verta prisimint Himlerio kalbas apie nacių planus Ostlande (Baltarusijoj, Baltijos šalyse, dalyje Ukrainos ir Lenkijos) – visus vietinius iškeldinti prie Uralo (aišku kam – šachtose supūti), čia atkelti vokiečių naujakūrius ir palikti tik tiek vietinių gyventojų, kiek reikia, kad dirbtų vokiečiam (šaltinis Lietuvos istorijos vadovėlis “Naujausių laikų istorija”. Ten dar yra retorinis klausimas: “Ar būtų išlikusi Lietuvių tauta, jei Himleriui būtų pavykę įgyvendinti savo planus?”). Jau nekalbant apie tai, kad visi žydai išeitų dūmais. O gavęs prieigą prie resursų – Reichas taptų nesustapdomas.

Galima nemėgti Sovietų Sąjungos, nebūti RA gerbėju, bet pagarbą paprastam kareiviui, šalusiam apkasuose, kentusiam maisto stygių, žuvusiam kovoje su naciais pagarbą atiduoti būtina. Lenkiu galvą prieš žuvusius visų tautybių atstovus kovoje su nacizmu! -

Kodėl

2015-05-11   15:39

IP: 82.140.181.165

rusų bendruomenė? Ar visi rusiškai kalbantys, ar manantys, kad gegužės 9d yra šventė, pas jus rusai?? Įdomi pozicija (neišprusimas?)

karti teisybe

2015-05-11   15:02

IP: 78.59.132.75

O juk tarp tu dar gal yra likusiu gyvu tie kurie prievartavo Klaipedos krasto gyventojas, zude ju vaikus, ne rusu tautybes gyventojus.
Susprogdino pabegeliu laiva " Vokietijos keleiviniam laivui "Wilhelm Gustloff". 1944 m. sausio 30 d. virš 10 000 žmonių, tikėdamiesi išsigelbėti, išplaukė perpildytu laivu. 9343, iš jų 3000 vaikų, žuvo (sovietiniai šaltiniai nurodo 6600 žuvusių žmonių). Baltijos jūroje laivą užtikęs sovietų povandeninis laivas sėkmingai atakavo, paleisdamas 3 torpedas. "Wilhelm Gustloff" nuskendo.
Ir cia ileide saknis, visus likusius treme i Sibira....
Ir dar jie drysta kazka sneketi - slovinti ! Atsiprasinekit kitu tautu uz ju naikinima pokario metu.
Teisingai sakoma - Atejo, bet uzmirso iseit".

Antanas iš Žardės

2015-05-11   14:16

IP: 213.104.65.141

Eik eik, pacuk tu nelaimingas, atlieka tu, gautum į dūdą iš tos knygos ir bėgtum namo pas mamytę kūkčiodmas, šliuže..

ANTANAI IŠ ŽARDĖS

2015-05-11   07:49

IP: 88.119.22.143

ANTANAI IŠ ŽARDĖS, DAVAI SUSITINKAM PRIE ŽARDĖS, DUOSIU TAU ISTORIJOS VADOVĖLĮ PASISKAITYTI IR ĮP...SIU TAU Į DŪDĄ :D

Tauragiškis

2015-05-11   00:16

IP: 78.57.228.6

Didžiulė gėda Tauragės žmonėms kad turime tokių kunigėlių kurie Lietuvos piliečius, ginančius savo pažeistas teises ir atliekančius Pilietinę pareigą apsiginant nuo Tauragės valdžioje dirbančių nusikaltėlių buvusio Tauragės apskrities viršininko ARŪNO BEIŠIO, Vyriausybės atstovo VIKTORO KOVŠOVO, Tauragės mero PRANO PETROŠIAUS ir jų parankinio buvusio mero pavaduotojo ,mero patarėjo, Tvarka ir Teisingumas pirmininko o dabar Tauragės savivaldybės bibliotekos direktoriaus SIGITO KANCEVYČIAUS . Ponas kunige, prieš keletą metų Jums buvo pateiktą dokumentinė medžiagą: Teismų sprendimai, Finansinių Nusikaltimų Tyrimų Tarnybos išvados, LR Seimo kontrolierių išvados, Lietuvos Respublikos Generalinės Prokuratūros nutarimas; Panaikinti nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą. Rašoma: ARŪNO BEIŠIO ir jo sėbrų neteisėtai isteigtas -ikurtas fiktyvus žemės ūkio kooperatyvas "ŽEMĖSA" Kaimo rėmimo fondo lėšas gavo nepagrįstai, kooperatyvo sandoriai ir finansinės operacijos atliktos siekiant gauti lėšų tai yra veikiant pagal iš anksto sumanytą nusikalstamą schemą. Ponas kunige, Jums buvo pateikti ir kiti dokumentai: "ATVIRAS LAIŠKAS" LR Seimo Pirmininkui Artūrui Paulauskui LR Ministrui Pirmininkui Algirdui Mykolui Brazauskui Vidaus reikalų ministrui Juozui Bernatoniui kur aukščiausi buvę Tauragės (nusikalstamos Pasaulyje pripažintos komunystų partijos) nariai prašo aukščiausių Lietuvos buvusių TSKP CK komunystų pritarimo ir paramos susidorojant su Lietuvos Piliečiais, Valstiečių laikraštis 2001 m. gegužės mėn. 15 d. (antradienis) Nr. 39 straipsnis "Gali nukentėti tamsią naktį" Laikraštis Šilalės artojas 2003 m. vasario 18 d. Nr.14 straipsnis " Kooperacijos sandėris ūkininkų užnugaryje" Laikraštis Šilalės artojas 2003 kovo 18 d. (antradienis) Nr.22 straipsnis "Tauragės apskrities viršininkas neria į krūmus" Aš manau kad tai "pamiršote" ponas kunige, kai vyko 2015 m. balandžio mėn. 22d Tauragės rajono tarybos posėdis ir Tauragės rajono buvę aukščiausi pareigūnai- valdžioje dirbantys nusikaltėliai apdovanojami jodomis kepurėmis su sovietų raudonomis žvaigždėmis Jums sukelia juoką,šipseną, atsipalaidavimą- tai Jus garsiai pasakote. Manau čia jau velnio darbas?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Ankstyvą trečiadienio rytą senamiesčio skulptūra "Kaminkrėtys" atsinaujino - pakeistas jau pasenęs šepetys....

„Kaminkrėtys“ atsinaujino Jūros šventei nuotrauka, foto

Jau šį penktadienį Klaipėdoje, Lietuvininkų aikštėje, susirinks gausus būrys uostamiesčio gyventojų ir...

Šv. Magdalenos įkvėptos moterys neš svarbią žinią nuotrauka, foto

Siekiant tvarkingiau rūšiuoti žaliąsias ir biologiškai skaidžias maisto atliekas šiemet Klaipėdos individualių...

Konteineriai išdalinti, rūšiuoja ne visi nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Tragedija lizde: nelaimėliai žmonių pagalbos nelaukė nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Palangoje nuvirtus stulpui su gandralizdžiu nelaukusi žmonių pagalbos gandrų šeimyna dar birželį...

Neišvengsime NT ir taršių automobilių mokesčių nuotrauka, foto

Ūkis, Naujų mokesčių bei didesnio jų progresyvumo Lietuvai nepavys išvengti, sako laikinasis...

Palanga ruošiasi motorų riaumojimui nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Jau šį ketvirtadienį Palangą užpildys žvėriškas motorų gausmas – į jubiliejines, dvidešimtąsias...

„Kaminkrėtys“ atsinaujino Jūros šventei nuotrauka, foto

Klaipėda, Ankstyvą trečiadienio rytą senamiesčio skulptūra "Kaminkrėtys" atsinaujino - pakeistas jau pasenęs šepetys....

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 3 min.

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 38 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...