2019 m. liepos 22 d. 14:38 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

"Parkomatorių" aukas piktina nauja tvarka Smiltynėje

(4)

"Parkomatorių" aukas piktina nauja tvarka Smiltynėje nuotrauka, foto

BE ŽENKLŲ. Automobilių stovėjimo aikštelė Smiltynėje, pajūryje nėra ženklų apie rinkliavą.

© Eimanto CHACHLOVO nuotr.

Reklama

"Automobilių statymo apmokestinimas Smiltynėje yra žmonių apiplėšinėjimas", - skundėsi klaipėdietis Zigmas Žutautas. Jo nuomone, ties Naująja perkėla trūksta informacijos apie mokamą stovėjimą šioje teritorijoje, o parkomatas, įrengtas ne automobilių stovėjimo aikštelėje pajūryje, o pakeliui - šalia kelio į Nidą, esą lieka nepastebėtas.

Tačiau rinkliavos administratoriai yra įsitikinę, jog ženklų įrengta pakankamai, o ir parkomatas esą stovi tinkamoje vietoje.

"Automobilių stovėjimas Smiltynėje apmokestintas tik gegužės pradžioje. Skaičiau apie tai laikraštyje, tačiau neįsidėmėjau. Praėjusį savaitgalį persikėlėme automobiliu iš Naujosios perkėlos ir nuvažiavome į paplūdimį. Nors Smiltynėje lankomės dažnai, tačiau tikrai nepastebėjau naujo ženklo prie perkėlos, jog įvažiavome į mokamą zoną. Automobilių stovėjimo aikštelėje netoli jūros parkomato nebuvo. Tad net nepagalvojau, jog turiu susimokėti už automobilio stovėjimą. Grįžę iš paplūdimio radome baudos kvitą su nurodymu susimokėti už visą dieną", - piktinosi vyras.

Reklama

NEUŽTENKA? Pirmas ženklas, įspėjantis apie mokamą stovėjimą, yra dar žemyninėje pusėje, prieš įvažiuojant į perkėlą. Antras - išvažiuojant iš kelto. Trečias - prieš posūkį į Nidą. Ketvirtas - parkomatas su ženklu. VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" nuotr.

Tik vėliau, jau nuvykęs susimokėti baudą, klaipėdietis išsiaiškino, jog ženklas apie mokamą automobilių stovėjimą buvo prie perkėlos, o parkomatas - šalia kelio į Nidą.

"Vairuodamas automobilį juk žiūri į kelią ir nesidairai į šonus, tad tikriausiai daugelis vairuotojų naujo ženklo nepastebi. Manau, jog turėtų būti didelis informacinis stendas, skelbiantis, jog įvažiavome į mokamą zoną. Tai, kad parkomatas yra kažkur prie kelio, o ne automobilių stovėjimo aikštelėje - absurdas. Liūdna, kad už pirmąjį nusižengimą iš karto taikoma maksimali bauda. Kol naujovė prigis, galėtų pirmą kartą tik įspėjimą vairuotojams skirti", - dėstė savo nuomonę Z. Žutautas.

VšĮ "Klaipėdos keleivinis transportas" direktorius Gintaras Neniškis, informavo, jog pareiga susimokėti už automobilio stovėjimą Smiltynėje ties Naująja perkėla primenama net keturiose vietose.

"Pirmas ženklas yra dar žemyninėje pusėje prieš įvažiuojant į perkėlą, antras - išvažiuojant iš kelto, trečias - prieš posūkį. Tada tolumoje matosi ir 4 parkomato ženklas, kurį neišvengiamai reikia pravažiuoti prieš patenkant į aikštelę Smiltynėje. Mūsų nuomone, to tikrai pakanka. Parkomatai pastaruoju metu visada statomi mokamų aikštelių prieigose. Pastačius aikštelės viduje dalis "gudručių" supranta, kad mokama tik aikštelė, ir pažeisdami Kelių eismo taisykles bei bandydami išvengti mokesčių stato automobilius aikštelės prieigose, o aikštelės lieka pustuštės", - aiškino G. Neniškis.

Reklama

Automobilių statymas Smiltynėje nuo gegužės 1-osios iki rugsėjo 15 d. yra apmokestintas raudonosios zonos tarifu. Rinkliava renkama už parkavimą nuo 8 iki 22 valandos tiek darbo dienomis, tiek savaitgaliais.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

ar

2016-07-29   13:16

IP: 86.100.50.167

Kazkokia nesamone susimoki uz kilometro nuvaziuoji I aikstele near vietos vaziuoji lauk tada. Argi sunku butu aiksteleje pastatyti P raide su pinigeliais ir nekiltu problem kad reikia ieskoti kur moket.Idijotu salis . Plesikai.

Juozas

2016-06-01   10:09

IP: 81.7.123.18

o kaip bus su tėvynės gynyba?Jeigu nenusipirkai bilieto tai tau tėvynė nepriklauso,tai ir ginti nėra ko.Čia kažkas ne taip ,atrodo,kad mes paprasti piliečiai esame apvogti.Kažkada buvo viskas kolūkio-viskas mūsų ir kažkaip netikėtai mūsų čia nieko nėra....Ką pasakysit?

MO

2016-05-31   17:05

IP: 90.138.164.65

nu ir pastatys dabar toje aiksteleje papildomai ta bragiai kainuojanti parkomata, tik padidins stovejimo ikainius, kad atsipirktu rangovams irengimo islaidos greiciau.
IR TADA VISI BUS LAIMINGI.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Vyrai pasijuto diskriminuojami. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba praneša gavusi skundų dėl atskirtų...

Pasijuto diskriminuojami: vyrai pasigedo jiems skirtų paplūdimių nuotrauka, foto

Klaipėdos skyrius informuoja, kad reikalingi:

Ieškote darbo? Laisvos darbo vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda už maždaug 5 mln. eurų planuoja atnaujinti 420 metrų Danės upės...

Skverui ir krantinėms tvarkyti - 5 mln. eurų nuotrauka, foto

Palangoje renkasi Lietuvos rinktinės kandidatai nuotrauka, foto

Sportas, Pirmadienį Palangoje į pirmąją treniruočių stovyklą renkasi Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kandidatai.

Žaidimo reklamoje ragino šaudyti į romus nuotrauka, foto

Kriminalai, Vilniaus Kirtimų gyvenvietėje esantys romų tautybės asmenys - taikiniai žaidime.

Dėl paramos mokiniams kreiptis galima jau dabar nuotrauka, foto

Lietuva, Nepasiturinčios šeimos, kurios augina mokyklinio amžiaus vaikus, jau dabar kviečiamos pateikti prašymus...

Pasijuto diskriminuojami: vyrai pasigedo jiems skirtų paplūdimių nuotrauka, foto

Klaipėda, Vyrai pasijuto diskriminuojami. Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba praneša gavusi skundų dėl atskirtų...

Sportas, Paskelbta prieš 47 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 57 min.

Lietuva, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...