2020 m. lapkričio 30 d. 10:57 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Papildomų eilių teatre nebebus?

(1)

2016-06-02, 15:01

Rūta KAZLAUSKAITĖ, Rūta ŽUKĖ

Papildomų eilių teatre nebebus? nuotrauka, foto

NUSIVYLIMAS. Ne kartą Klaipėdos dramos teatro lankytojai nusivylė, jog vietoje pirmos eilės dėl pristatytų papildomų kėdžių jie atsidūrė penktoje.

© "Vakarų ekspreso" skaitytojo nuotr.

Reklama

Miestelėnai skundžiasi, jog ne kartą, nusipirkę bilietus į spektaklį ar koncertą pirmosiose eilėse Klaipėdos dramos teatre, vėliau pasigailėjo - teko ištiesti kaklą it žirafoms, kadangi vaizdą užstojo priekyje pristatytos dar keturios eilės kėdžių.

"Norėjome iš arti stebėti Oskaro Koršunovo "Hamletą", tad internetu pirkome brangesnius bilietus antroje eilėje. Tačiau buvome nemaloniai nustebinti, kai spektaklio metu antra eilė iš tiesų tapo šešta", - "Vakarų ekspresui" pasakojo teatro mėgėjas.

Blogiausia - pirmojoje eilėje vietas nusipirkusiems žiūrovams, nes jos yra viename aukštyje kartu su keletu pristatytų sėdimų vietų eilių.

Panašių pastabų sulaukėme ir iš kitų skaitytojų. Viena 25-erių klaipėdietė pasakojo internetu su draugais pirkusi bilietus į Aistės Smilgevičiūtės ir grupės "Skylė" koncertą, vykusį Dramos teatre. Juos kompanija įsigijo antroje eilėje, tačiau koncerto dieną labai nustebo, jog jų eilė "pasistūmėjo" ir tapo penkta ar netgi šešta.

Kitąsyk mergina su drauge susidomėjo Rimo Tumino spektakliu "Trys seserys". Bilietų į spektaklį ji ieškojo internete dvi savaitės prieš spektaklį. Tačiau, panašu, laisvų vietų buvo visai nedaug, kadangi sistema leido išsirinkti jas tik antrojo balkono paskutinėse eilėse.

"Įsigijau tuos bilietus, tačiau vos po keleto dienų prekyboje atsirado "papildomi bilietai" - priekyje pristatytos papildomos eilės. Kainų skirtumas buvo vos 2 eurai ir aš juos būčiau mielai primokėjusi, kad tik sėdėčiau pačiame priekyje, o ne salės "subinėje". Tačiau bilietai negrąžinami ir nekeičiami..." - dėstė mergina.

Reklama

Teatro vadovas Tomas Juočys sutiko, kad lankytojai tokiais atvejais turėtų jaustis apgauti.

"Mes susirūpinome šia situacija. Žinoma, kai organizuojame savo renginius, pateikiame žmonėms aiškų ir teisingą salės planą. Tačiau kiti renginių organizatoriai sumąstė, kad galima pagudrauti ir parduoti daugiau bilietų salės priekyje pristatant daugiau kėdžių. Mes susisiekėme su bilietus platinančia "Tiketa.lt" ir sutarėme prekiauti bilietais tik pagal mūsų patvirtintą planą", - sakė teatro vadovas ir pridūrė, kad nuo šiol bus reikalaujama, kad organizatoriai apie tai informuotų žiūrovus.

"Renginių organizatoriai tiesiog stebi situaciją, kaip sekasi prekiauti bilietais, ir, jeigu reikia, pristato papildomų eilių. Manau, jog tai yra nesąžininga. Net jeigu neparduos visų bilietų, jie bent jau neapgaus žiūrovų", - sakė T. Juočys.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Nieko Ypatingo

2016-06-02   19:45

IP: 83.189.255.77

Visame pasaulyje taip daroma, tai normalus verslas. Vilniaus kongresų rūmuose žiūrovai ir šonais sėdėdami žiūri spektaklius.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Spalio pabaigoje, siaučiant stipriam vėjui, Skulptūrų parke nukentėjo V. Šerio skulptūra "Budėjimas",...

Nukentėjusi skulptūra išvežta remontui nuotrauka, foto

Visame Klaipėdos rajone reikalingas dėmesys ir lėšos infrastruktūros gerinimui. Tačiau, skirstydami lėšas,...

A. Balnionienė: mūsų siekis – darniai vystoma rajono infrastruktūra nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto darbuotojų nupinti Advento vainikai, šįryt iškeliavę pas adresatus – Telšių...

KU pasiuntiniai vienišiems senjorams išdalijo džiaugsmo siuntinį nuotrauka, foto

Šalyje pratęsus karantiną iki gruodžio 17 d., išlieka ribojimai ir dėl ugdymo...

COVID-19: ribojimai ugdymo įstaigoms nesikeičia nuotrauka, foto

Po nuodugnios apžiūros – nė vieno pirkimui tinkamo naudoto automobilio per 15 metų: kaip neįsigyti katės maiše? nuotrauka, foto

Automobiliai, Naudoto automobilio pirkimas neretai prilygsta loterijai, tačiau sėkmingą bilietą pirkėjas gali ištraukti...

Buriuotojų sąjungos vadovas N. Nasvytis: jei žinai tikslą, nesvarbu, iš kur pučia vėjas nuotrauka, foto

Žmonės, Trečiai kadencijai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidente perrinkus Dainą Gudzinevičiūtę, vieno iš...

Dar 1136 nauji koronaviruso atvejai nuotrauka, foto

COVID-19, Operatyvūs praėjusios paros COVID-19 pandemijos rodikliai

Rasta partizano Antano Kraujelio-Siaubūno slėptuvė nuotrauka, foto

Lietuva, Utenos rajono Papiškių kaime buvusioje Pinkevičių sodyboje surastas ilgiausiai prieš sovietų okupaciją...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...