2019 m. birželio 20 d. 18:22 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Neprisišaukęs pagalbos vyras pasibeldė į vicemero duris

(5)

Neprisišaukęs pagalbos vyras pasibeldė į vicemero duris nuotrauka, foto

STEBISI. Ne kartą į valdininkus kreipęsis, tačiau nieko nepešęs Girulių gyventojas Stasys Balkaitis stebisi jų atsakymais.

© Jono VALAIČIO nuotr.

Girulių gyventojai pasijuto aklavietėje. Vienas jų, Stasys Balkaitis, tikina, kad nuo 2012 metų Giruliuose gyvenantys klaipėdiečiai šaukiasi pagalbos - jie prašo pagaliau išasfaltuoti jau 60 metų netvarkytą Girulių Šilo gatvę. Tačiau vyras nusivylęs - mindamas Savivaldybės slenksčius jis tikina atsimušęs į biurokratinę sieną.

Tai lapkričio 28 dieną jis išklojo susitikęs su miesto vicemeru Artūru Šulcu, priėmusiu gyventoją savo kabinete. Pokalbio metu S. Balkaitis negalėjo atsistebėti valdininkų jam parengtais atsakymais ir klausė, kada Savivaldybė imsis gatvės tvarkymo užuot biurokratiškai atsakinėdama.

"Čia turbūt vienintelė gatvė Giruliuose, kuri yra žvyruota. Vasarą per gatvėje supiltą stambią skaldą sunku pėsčiomis praeiti, šaligatvio kai kur išvis nėra, mamos su vaikų vežimėliais negali pavažiuoti per tokį kelią", - rašoma laiške.

Jame taip pat atkreipiamas dėmesys į tai, kad tose vietose, kur driekiasi šaligatvis, šis esti žemiau gatvės lygio, todėl po lietaus susikaupia vanduo.

"Mūsų seniūnaitis nuo to jau atsiribojo. Net pats įsitikinau - kiek vaikštinėjau, viskas tuščiai", - kalbėjo S. Balkaitis.

Dar vieną raštą, kuris Savivaldybei pateiktas šių metų rugpjūtį, pasirašė 82 Girulių gyventojai, o rugsėjį į jį atsakė Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Olegas Mariničius.

Atsakyme teigiama, kad Šilo gatvėje nėra lietaus nuotekų tinklų, būtina atlikti apšvietimo tinklų remonto darbus, užsiimti ir želdinių tvarkymu. "Gatvei sutvarkyti turi būti parengtas techninis projektas", - teigė O. Mariničius ir pažadėjo apie priimtą sprendimą dėl gatvės rekonstravimo informuoti, patvirtinus 2019-2021 metų strateginį veiklos planą.

"Jūs ne to norite", - komentuodamas atsakymą, konstatavo A. Šulcas.

A. Šulcas gyventojui pasiūlė parašyti atsiliepimą. Anot jo, jei būtų prašoma tik išasfaltuoti gatvę, sprendimas gali būti priimamas daug paprasčiau, tam nereikėtų didelių išlaidų. Kai gatvė sutvarkyta, būtų galima spręsti ir kitus klausimus - apšvietimo remonto, nuotekų sistemos.

"Jei tiesti vien tik asfalto dangą, techninio projekto nereikia", - kalbėjo miesto vicemeras ir pažymėjo, kad kitu atveju be 1 mln. eurų finansavimo darbai greičiausiai nė neprasidėtų.

Anot jo, būtent dėl šios priežasties Savivaldybė pateikė tokį atsakymą.

A.Šulcas tikino, kad, esant atsiliepimui į Savivaldybės atsakymą, kuriame būtų prašoma tik asfaltuoti gatvę, dar šių metų gruodį arba kitų metų sausio pradžioje kviestų susitikti Girulių gyventojus ir Savivaldybės administracijos specialistus.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2018-12-03   12:06

IP: 78.58.51.26

Iš tiesų, Šilo gatvės problema jau su gerokai pražilusia barzda, net nebe barzdele. Dar 2007m. Girulių ir Melnragės seniūnė V. Dorčienė bandė ją spręsti. Iš Klaipėdos m. savivaldybės gauti atsakymai visi skirtingi. 2017.11.16 miesto ūkio departamento direktorius rašo, kad " Miesto ūkio departamento Miesto tvarkymo skyrius teiks investicijų projekto inicijavimo paraišką Šilo gatvės rekonstravimo projekto rengimui ir jo įgyvendinimui ir priemonės įtraukimui į 2018 - 2020 Strateginį veiklos planą". Ką matome paskutiniuose atsakymuose? Jau kitos datos ir kiti pažadai.
Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad ir patys Šilo g. gyventojai dalinai kalti. Kai šių m. pavasarį mieste buvo pristatomi Girulių gyvenvietės gatvių rekonstrukcijos( remontų ) planai, tai iš Šilo g. nebuvo nei vieno gyventojo. Nors aš asmeniškai iš anksto informavau Stasį Balkaitį. Po to jis pareiškė, kad neturėjo laiko ir kitiems nepranešė. Pasitarime dalyvavo tik Artūras Jokubauskas.
Na, o dėl S. Balkaičio pasakymo, kad daug kartų vaikščiojo pas mane, tai grynų gryniausias melas. Jis nei karto nėra buvę šiuo klausimu pas mane. Gal nerado mano namo? Vieno tel. skambučio metu informavo, kad renka parašus. Paprašiau, kad juos atneštų man - pasidarysiu kopijas, kad vėliau galėčiau geriau orentuotis situacijoje. Tačiau jis to nepadarė ir nunešė juos miesto tarybos nariui V. Čiapui. Rugsėjo pabaigoje dar jis skambino man ir prašė kažką spręsti šiuo klausimu. Bet aš tuo metu atostogavau užsienyje ir pasakiau, kad grįšiu po 3d. tada ir pakalbėsime. Grįžus man namo ir jam paskambinus, jis man neturėjo ką pasakyti.
Kai atskirai sprendžiame šią problemą tai ir rezultatas toks. Man, neturint visos informacijos ( kas ką rašė, kokį atsakymą gavo ir t.t. ) sunku ką spręsti. Taigi, S. Balkaičio žodžiais tariant , gaunasi kad aš atsiribojau nuo šios problemos sprendimo
Pagarbiai, Girulių seniūnaitis V. Kavolis

2018-11-30   20:59

IP: 66.70.163.228

Sveiki atvykę į geriausią svetainės sekso pažinčių ==> Sexydrom.com

H

2018-11-30   17:11

IP: 188.69.208.108

As visad stebiuosi kaip savivaldybe gali tiesti gatves, saligatvius salia nauju/statomu namu, kai mieste dar yra tokiu gatviu kaip siuo atveju Silo. 60 metu... Kaip sovietiniais laikais su eilemis prie butu: yra kelio eiles, kvailiu ir prioritetiniu.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos politikai ketvirtadienį patvirtino fiksuotus pajamų mokesčio dydžius, kurie bus taikomi įsigyjant...

Patvirtino verslo liudijimų įkainius nuotrauka, foto

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba skelbia nulinės greičio viršijimo...

Klaipėdoje greičio nebegalima viršyti net minimaliai nuotrauka, foto

Vietoje Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos veiks Klaipėdos jūrų kadetų mokykla. Šiandien, birželio...

Jūrų kadetų mokykla veiks Naikupės gatvėje nuotrauka, foto

Galingas miesto balsas, priverčiantis suklusti klaipėdiečius kiekvieno šeštadienio ir sekmadienio vidurdienį ir...

Ilgiausią metų dieną kariliono varpai skelbs muzikos šventę nuotrauka, foto

Klaipėdiečiai debiutuos Lietuvos ledo ritulio čempionate nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos ledo ritulio čempionato 2019-2020 metų sezone rungtyniauti pretenduoja penkios komandos –...

Patvirtino verslo liudijimų įkainius nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos politikai ketvirtadienį patvirtino fiksuotus pajamų mokesčio dydžius, kurie bus taikomi įsigyjant...

Išsiskyrė „Atlanto“ ir Krišjanio Zviedrio keliai nuotrauka, foto

Sportas, Nuomos pagrindais Klaipėdos „Atlanto“ garbę gynęs vartininkas Krišjanis Zviedris grįžta i...

Sportininkų namuose - meno ir krepšinio parodos nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos sportininkų namuose (Daukanto g. 24) atidarytos dvi su sportu susijusios parodos....

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...