2019 m. liepos 24 d. 07:20 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Nelikus bilietų, kai kam nusišypsojo laimė

Nelikus bilietų, kai kam nusišypsojo laimė nuotrauka, foto

KASOS. "Prekyba ne internetu nėra tokia sparti - žmonės turi eiti į kasas, kasininkai juos aptarnauja, tad natūralu, kad tai sudėtingesnis procesas", - komentavo "Bilietai.LT" atstovas Alius Karablikovas.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Trečiadienį pirmieji 2 tūkstančiai bilietų į garsaus Lietuvoje ir užsienyje akordeono virtuozo Martyno Levickio koncertą internete buvo graibstyte graibstomi. O ketvirtadienį jų buvo galima įsigyti tik "Bilietai.LT" kasose - dalis eilėje kalbintų klaipėdiečių teigė joje stovėję ir po valandą.

Šventinis Vasario 16-osios renginys vyks "Švyturio arenoje" 17 valandą. Vieno bilieto kaina siekė 3 eurus. Tiesa, vienas asmuo jų galėjo įsigyti tik iki 4 vienetų.

Sutriko sistemos darbas?

Renginį organizuojančių "Žvejų rūmų" vadybininkas Arūnas Peštenis teigė, kad trečiadienį 12 valandą vos pradėjus prekybą internete dėl didelio pirkėjų antplūdžio sutriko sistemos darbas, todėl dalis klaipėdiečių vos po kelių minučių išvydo informaciją, kad bilietų neliko.

"Kai kurie sakė, kad po 8 minučių neliko. Pagalvojau pasmalsauti ir apie 14 valandą man internete pavyko nupirkti. Kartais tiesiog "užlūžta" sistema ir būna laikas, kai rodo, neva nėra bilietų", - įsitikinęs A. Peštenis.

Tiesa, "Bilietai.LT" atstovas Alius Karablikovas trečiadienį sakė, kad prekyba ėjosi be trukdžių, o bilietai buvo išpirkti per kelias minutes. Tad ar išties sutriko sistemos darbas?
A. Karablikovas ketvirtadienį "Vakarų ekspresui" patvirtino, kad bilietai iš tikrųjų buvo parduoti labai greitai, tačiau kai kurie iš jų grįžo atgal į sistemą, nes ne visi pirkėjai tinkamai atliko banko pavedimus.

"Tokia galimybė įmanoma, - sakė A. Karablikovas paklaustas, ar išties dalis klaipėdiečių dar 14 valandą galėjo įsigyti bilietų, - tačiau tiems žmonėms tiesiog pasisekė."
Ketvirtadienį "Bilietai.LT" kasose buvo pardavinėjami likę 2 tūkst. bilietų.

Moka Savivaldybė

Reklama

A. Peštenis sakė, kad klaipėdiečių susidomėjimą Vasario 16-osios renginiu lemia ir itin maža bilieto kaina, ir garsus atlikėjas.

"Už tai, kad jį prisišauktume, Savivaldybė moka didelius pinigus. Garsūs atlikėjai kainuoja nepigiai", - pasakojo A. Peštenis.

Jis informavo, kad bilietus pardavinėjanti įmonė nuo kiekvieno bilieto už pardavimą nuskaičiuoja 1,4 euro už pardavimo mokestį.

Laukė apie valandą

Ketvirtadienį prieš 12 valandą prie "Švyturio" arenos" dienraščio korespondentų kalbinti klaipėdiečiai mirko lietuje, be to, pūtė žvarbus vėjas.

Stoviu čia už mamą. 2 bilietus pirksiu būtent jai. Aš pats į renginį neisiu", - sakė eilės pabaigoje sutiktas 18-metis Dovydas.

Reklama

DOVANA. Eilės pabaigoje sutiktas 18-metis Dovydas teigė 2 bilietus ketinantis pirkti mamai.

"Nepriklausomybės diena, žinoma, man yra svarbi diena. Būtent dėl to čia ir stoviu. Visai nešalta. Atėjau anksčiau, kad niekas nenugvelbtų bilietų", - kalbėjo 65-erių metų Zenonas.

"Planuoju nusipirkti 3 bilietus. Į renginį eisiu kartu su draugais. Man patinka šis atlikėjas - einu į koncertą dėl jo, ne dėl kainos. Jei bilietas kainuotų apie 20 eurų, vis tiek būčiau nusipirkusi", - sakė Jolanta.

"Galėčiau save vadinti Lietuvos patriote. Stoviu čia dėl puikios galimybės išgirsti puikų atlikėją. Vasario 16-oji yra ta šventė, kurią išties reikėtų švęsti. Aš paminiu šią dieną su draugais, šeima. Juk dėl jos šiandien mes esame laisvi", - pasakojo Kamilė.

Eilės pradžioje pats pirmas atėjęs Rimvydas apgailestaudamas pasakojo, kad trečiadienį praleido progą bilietą įsigyti internetu, todėl nusipirkti jo kasoje atėjo iki prekybos pradžios likus daugiau nei valandai.

"Tiesiog tikrai norėjau turėti bilietus. Pirksiu 4 bilietus. Švęsime su šeima. Šis koncertas yra labai smagus kiekvienais metais", - sakė vaikinas.

Reklama

Ketvirtadienio popietę "Bilietai.LT" atstovas A. Karablikovas    teigė, kad parduodamų bilietų kiekis jau artėja prie pabaigos ir prognozavo, kad iki dienos galo bus nupirkti visi bilietai.

"Prekyba ne internetu nėra tokia sparti - žmonės turi eiti į kasas, kasininkai juos aptarnauja, tad natūralu, kad tai sudėtingesnis procesas. Panašu, kad iki darbo dienos pabaigos bilietų kasose neliks", - komentavo A. Peštenis.

EILĖ. Dalis eilėje kalbintų klaipėdiečių teigė joje stovėję ir po valandą.


Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

2020 metų rugpjūčio 5–9 dienomis Klaipėda priims didžiausią tarptautinį Europos folkloro kultūros...

Klaipėdai įteikta „Europiados“ vėliava nuotrauka, foto

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

"Mano svajonė, kad vertikalus šokis taptų Klaipėdos išskirtinumu, dėl kurio žmonės važiuotų...

Klaipėdietė mokėsi vertikalaus šokio Mekoje JAV nuotrauka, foto

Apie Seimo narius žinome ne viską nuotrauka, foto

Lietuva, Visoje visuomenėje yra be galo išsimokslinusių žmonių ir yra vos baigusių vidurinę...

Vasaros dienos - nemokamoje sporto stovykloje nuotrauka, foto

Sportas, Būrys jaunųjų Klaipėdos "Viesulo" sporto centro sunkiaatlečių vidurvasario dienas leido mokomojoje sporto...

Viešasis transportas Jūros šventės metu nuotrauka, foto

Klaipėda, Bendroji taisyklė

Klaipėdai įteikta „Europiados“ vėliava nuotrauka, foto

Klaipėda, 2020 metų rugpjūčio 5–9 dienomis Klaipėda priims didžiausią tarptautinį Europos folkloro kultūros...

Lietuva, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 11 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 12 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 13 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...