2019 m. birželio 20 d. 16:18 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Muzikinis teatras vasarą sutinka su nauja banga

(1)

2019-06-07, 12:14

KVMT informacija

Muzikinis teatras vasarą sutinka su nauja banga nuotrauka, foto

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras vasarą pasitinka pristatydamas naują stilių. Naujasis teatro logotipas vaizduoja virš penklinės iškilusią bangą, kurios forma primena būsimojo pastato fasadą.

„Viena iš Muzikinio teatro strateginių krypčių – Naujas teatras, tad belaukdami statybų pabaigos norime suformuoti ir naują stilių. Kuriame naują teatro tapatybę, kuri turėtų galutinai susiformuoti iki būsimojo pastato atidarymo. Teatras turėtų tapti šiuolaikiška ir stilinga, kokybiška ir dinamiška  rytojaus talentų kalve“, – sako Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovė Laima Vilimienė.

Modernus Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vizualinis įvaizdis buvo kuriamas siekiant glaudesnio ryšio su auditorija ir kartu gerbiant istorinę uostamiesčio teatro tradiciją. Naujasis įvaizdis atsispindės visuose vizualinio stiliaus elementuose ir komunikacijos priemonėse.

Ankstesnį logotipą Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras naudojo net tris dešimtmečius. Per šį laikotarpį jis tapo atpažįstamas, tačiau nebeatitiko šių dienų realijų. Tad belaukdamas naujojo pastato  kolektyvas nutarė atnaujinti įvaizdį, pabrėždamas savo, kaip šiuolaikinio regioninio profesionalaus scenos meno centro, prestižą, atvirumą, socialumą ir veiklos tęstinumą. Teatras patvirtino naują prekinį ženklą ir nustatė vieningo stiliaus elementų naudojimo ribas.

Naujasis prekinis ženklas, kaip ir jo pirmtakas, sudarytas iš simbolio ir paties logotipo. Senasis Muzikinio teatro logotipas buvo atnaujintas išsaugant pagrindinę logotipo vizualinio sprendimo idėją – bangą-penklinę, o taip pat pasirinkus spalvinį sprendimą, nenutolstantį nuo jūros mėlio. Jūros banga pabrėžia teatro geografinę lokaciją, o jos komponavimas iš penkių linijų – aliuzija į muzikinę penklinę. Linijų storio kaita ir bangos aukščio asimetrija - nuoroda į dinamišką veiklos vystymąsi. Beje, ieškant grafinio bangos simbolio sprendimo rasta organiška sąsaja su būsimojo pastato architektūrinės dalies sprendiniu. Tarptautiškumui pabrėžti prekinio ženklo logotipo dalis turi lietuvišką ir anglišką versijas.

Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rekonstrukcija buvo pradėta 2018 m. rudenį. Naujai įrengtoje didžiojoje salėje tilps 700, mažojoje – 200 žiūrovų, tad teatre vienu metu galės lankytis net 900 žmonių. Planuojama įrengti modernią garso ir scenos apšvietimo įrangą, šiuolaikiškus aktorių repeticijų kambarius. Projekte taip pat numatyta išlaikyti išskirtinę senojo pokarinio pastato architektūrinę kompoziciją.

Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras – didžiausias profesionalaus meno kolektyvas ne tik Klaipėdoje, bet ir visame Vakarų Lietuvos regione. Jame dirba daugiau nei du šimtai darbuotojų. Nuo 2018 m. teatrui vadovauja Laima Vilimienė, teatro orkestro vyriausiasis dirigentas yra Tomas Ambrozaitis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Rolandas

2019-06-07   22:21

IP: 78.56.122.220

Gražu ir stilinga!

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba skelbia nulinės greičio viršijimo...

Klaipėdoje greičio nebegalima viršyti net minimaliai nuotrauka, foto

Vietoje Klaipėdos Ievos Simonaitytės mokyklos veiks Klaipėdos jūrų kadetų mokykla. Šiandien, birželio...

Jūrų kadetų mokykla veiks Naikupės gatvėje nuotrauka, foto

Galingas miesto balsas, priverčiantis suklusti klaipėdiečius kiekvieno šeštadienio ir sekmadienio vidurdienį ir...

Ilgiausią metų dieną kariliono varpai skelbs muzikos šventę nuotrauka, foto

Valstybės valdomos bendrovės Smiltynės perkėla vadovybė nesilaikė viešųjų pirkimų lygiateisiškumo ir...

Smiltynės perkėlos vadovai įtariami neskaidriais pirkimais nuotrauka, foto

Visų laivų statytojų robotai nepakeis nuotrauka, foto

Jūra, Tęsiame rašinių ciklą, pasakojantį apie tai, kas yra už uosto tvoros. Šiandien...

Policija prašo pagalbos. Dingo penkiolikmetė Laura nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-06-19, apie 11:30 val., iš Klaipėdos vaikų ligoninės, Priėmimo skyriaus, išėjo penkiolikmetė...

Klaipėdoje greičio nebegalima viršyti net minimaliai nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba skelbia nulinės greičio viršijimo...

Girtas vairuotojas pėsčiuoju netapo nuotrauka, foto

Kriminalai, Kraupioje avarijoje sūnaus netekęs kretingiškis Aidas Rutkauskas jau kelias dienas negali atsigauti...

Jūra, Paskelbta prieš 17 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 49 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...