2020 m. lapkričio 26 d. 08:18 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Miško išsaugojimo plano vairalazdę nori patikėti merui

(5)

Miško išsaugojimo plano vairalazdę nori patikėti merui nuotrauka, foto

NORAS. Dalis politikų išreiškė norą, kad Vyriausybėje klausimus, susijusius su Girulių miško išsaugojimu, derintų meras Vytautas Grubliauskas.

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Dėl planuojamos geležinkelio plėtros šiaurinėje miesto dalyje į kovą dėl Girulių miško išsaugojimo pakilę uostamiesčio politikai ir Klaipėdos savivaldybės administracijos atstovai ruošia pakeitimus, į kuriuos, tikimasi, Vyriausybė atsižvelgs.

Ketvirtadienį Klaipėdos savivaldybės tarybos Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdyje siūlomus pakeitimus pristačiusi Urbanistikos ir architektūros skyriaus vedėja Mantė Černiūtė-Amšiejienė teigė, kad viskas buvo derinama ne tik su politikais, bet ir su gyventojais.

Kone esminis visuomenės noras - ieškoti vietos geležinkelio plėtrai ne tik šiaurinėje Klaipėdos dalyje.

"Šį projektą parengėme pagal Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto pavedimą. Tarybos sprendimo projekto esmė - teikti Vyriausybei pakeitimą dėl specialiojo plano, kuris pradėtas rengti dėl geležinkelių plėtros.

Administracijos direktorius įpareigotas nustatyti planavimo sąlygas, įrašyti tam tikrus reikalavimus dėl Girulių miško išsaugojimo ir platesnės infrastruktūros nagrinėjimo. Norima išvengti tranzitinio transporto per miestą. Siūloma nagrinėti platesnę teritoriją, ne tik Girulių", - sakė M. Černiūtė-Amšiejienė.

Kiek anksčiau vykusiame Klaipėdos savivaldybės tarybos Finansų ir ekonomikos komitete buvo pateikta konkretesnių siūlymų - norima įpareigoti Vyriausybėje derinti klausimus, susijusius su Girulių miško išsaugojimu, ne administracijos direktorių Gintarą Neniškį, o miesto merą Vytautą Grubliauską. Kol kas daugelis politikų tam pritaria.

Reklama

O štai Miesto ūkio ir aplinkosaugos komiteto posėdyje buvo pateiktas siūlymas keisti formuluotę dėl Girulių miško išsaugojimo. Pasak kai kurių politikų, išsaugoti mišką galima ir iškertant dalį miško, tad būtų tikslinga sukonkretinti sakinio formuluotę.

M. Černiūtė-Amšiejienė patikino, kad visos gautos pastabos bus pristatytos šį mėnesį vyksiančiame Tarybos posėdyje. Jame politikai apsispręs, į kurias pastabas reikėtų atsižvelgti ir kokias korekcijas pateikti Vyriausybei.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

N.Puteikienė

2020-07-24   11:37

IP: 172.69.190.62

Savivaldybė su valdančiąja Grubliausko bei konservatorių dauguma ir jiems su meile pritariančiais "opoziciniais" valstiečiais, nenorėdami pritarti tarybai mano teikiamam sprendimui dėl Neniškio pritarimo Vyriausybės nutarimui panaikinimo, parengė dūmų uždangą - alternatyvų vyriausybės nutarimo projektą. Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius ir taryba nedaro tai, kas jų valioje - neatšaukia pritarimo, tačiau mielai rengia vyriausybei sprendimus, kurių ji neprašo.

2020-07-24   09:44

IP: 78.60.155.112

Ką patikėti? Dėl ko patikėti? Kam patikėti? Ar vertas to patikėjimo? O gal tiesiog ne patikėti? Tiesiog tokie pastovus į ne muzikinę monotonija panašus klausimai, lyg su dirigavimo vairalazdę, sklinda-skamba jau antrą kadencija. Vienas dalykas gražiakalbystė, o kitas dalykas profesionalus darbinis dalykiškumas.

aleksas

2020-07-24   09:38

IP: 172.69.190.62

na jie nesupranta kad reikia iskirsti keles vezes tai cia nieko tokio bet jei nori 30-50 h tai nesamone atlikit studija ir pamatysit kad nereikalingas toks didelis objektas nei giruliuose nei kopustuose . turim independinsa nu ir ka jo pajiegumas milziniskas mum tokio nereikia. o jei ir gelezinkelio nereikes kam jis toks reikalingas monstras pasidarykime keles vezes plius ir gyvenkim visi be kipiso.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Jau šiandien Klaipėdos miesto Teatro aikštę papuoš klaipėdiečių dovanota žaliaskarė. Šiemet pirmą...

Teatro aikštę eglė papuoš šiandien nuotrauka, foto

Prabėgo daugiau nei 10 mėnesių nuo per Lietuvą nuvilnijusios „Grigeo Klaipėda“ istorijos....

„Grigeo Klaipėda“ išmoktas pamokas verčia pokyčiais – pristato atsinaujinimo planą nuotrauka, foto

Nuo ketvirtadienio Bendrasis pagalbos centras (BPC) perima greitosios medicinos pagalbos tarnybos trumpųjų...

BPC perima greitosios medicinos pagalbos numerius Klaipėdos apskrityje nuotrauka, foto

Telšių vyskupijos "Carito" Klaipėdos regiono globos namuose įsisukus koronavirusui trūksta ir darbuotojų,...

Kviečia savanorius į "Carito" globos namus nuotrauka, foto

Teatro aikštę eglė papuoš šiandien nuotrauka, foto

Klaipėda, Jau šiandien Klaipėdos miesto Teatro aikštę papuoš klaipėdiečių dovanota žaliaskarė. Šiemet pirmą...

Karantinas atveria naujas galimybes savanorystei nuotrauka, foto

Sociumas, Karantinui stipriai apribojus visuomeninį gyvenimą ir atsiradus būtinybei išlaikyti atstumą visuomenėje, išryškėjo...

„Grigeo Klaipėda“ išmoktas pamokas verčia pokyčiais – pristato atsinaujinimo planą nuotrauka, foto

Klaipėda, Prabėgo daugiau nei 10 mėnesių nuo per Lietuvą nuvilnijusios „Grigeo Klaipėda“ istorijos....

Apribotos kelionės keičia pasienio gyventojų apsipirkimo įpročius nuotrauka, foto

Lietuva, Dėl koronaviruso pandemijos apribojus keliones, netoli sienų su kaimyninėmis valstybėmis gyvenantys...

Klaipėda, Paskelbta prieš 17 min.

Sociumas, Paskelbta prieš 18 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...