2020 m. rugsėjo 20 d. 15:03 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Maudymosi taisyklės sukėlė aistrų bangą

(20)

Reklama

Politikai išgirdę, kad pagal naujas taisykles maudymasis jūroje nuo 21 val. iki 9 val. gali užtraukti baudą, suskubo situaciją švelninti. Bent kol kas, panašu, tokių nusižengimų išvengti pavyks. Tačiau kai kurie svarbūs pokyčiai išlieka.

Ketvirtadienį Klaipėdos savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl elgesio paviršinių vandens telkinių vandenyje ir ant paviršinių vandens telkinių ledo.

Vienoje nuostatų buvo teigiama, kad maudymosi sezono laikotarpiu paplūdimių lankymo valandos yra nuo 9 val. iki 21 val. 

Savivaldybės administracijos direktorius įsakymu gali nustatyti kitas paplūdimių lankymo valandas.
Į šį punktą dėmesį atkreipusi Tarybos narė Alina Velykienė Viešosios tvarkos skyriui uždavė konkretų klausimą: "Ar po 21 valandos paplūdimyje galėsiu stebėti saulėlydį?"

Ir nors dalis Tarybos narių tokį klausimą palydėjo juoku, kai kurie iškėlė rimtą klausimą, ar tokia nuostata neprasilenkė su logika.

Pasak Klaipėdos savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus Administracinės veiklos poskyrio vedėjo Mariaus Poimanskio, tokios valandos nurodytos todėl, kad jomis dirba Klaipėdos gelbėtojai. Būtent nuo 9 val. iki 21 val. paplūdimiuose yra saugiausia.

"Teorinė galimybė gauti protokolą yra. Jeigu manome, kad reikia ilginti laiką, tiesiog Administracijos direktoriaus įsakymu galima priimti tokį sprendimą.

Paplūdimių lankymo valandomis darbą atlieka paplūdimį administruojanti įmonė. Po tų valandų gelbėjimo darbus atlieka priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Tai yra vyriausybės sąvoka, ne mes ją sugalvojome", - sakė M. Poimanskis.

Jis pridėjo, kad Viešosios tvarkos skyrius organizuoja reidus su policija ir gelbėtojais. O ir pasitaiko atvejų, kai dėl neatsargaus elgesio nutinka nelaimingų atsitikimų.

Tarybos posėdyje dėl naujų taisyklių užvirė politinė diskusija. Bendrai buvo nuspręsta pakeisti šeštąjį punktą taip: "Maudymosi sezono laikotarpiu paplūdimių lankymo valandos nenustatomos nuo 9 val. iki 21 val. Skęstančiųjų gelbėjimo darbus organizuoja BĮ Klaipėdos paplūdimiai."

Po ilgo svarstymo ir diskusijų su šiuo pakeitimu Tarybos nariai balsavimu pritarė naujoms taisyklėms.

Be šių naujų pokyčių miestiečiams ir miesto svečiams būtina žinoti, kad pagal naujas taisykles draudžiama maudytis vaikams iki 14 metų be suaugusio žmogaus priežiūros. Tokio amžiaus vaikų nebus galima net palikti prie vandens be priežiūros.

Reklama

Taip pat bus draudžiama plaukioti ant pripučiamų čiužinių, transporto priemonių padangų ir kamerų, rąstų, lentų ir kitų plaukiojimui nepritaikytų daiktų. Nebus galima ir plaukioti plaukiojimo priemonėmis tam neskirtose paplūdimių maudyklų zonose, jomis kelti pavojų žmonėms ir aplinkai. Ir tai tik dalis naujovių.

Maudymosi sezonas prasidėjo nuo birželio 1 d. ir tęsiasi iki rugsėjo 15 d.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2020-06-28   21:14

IP: 82.102.24.42

Sveiki atvykę į 24 valandų paskolos tarnybą. Mūsų įmonė užsiima finansavimu (paskolos, kapitalas, finansavimas, investicijos), mes suteikiame paskolas su 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas visame pasaulyje su suprantamomis sąlygomis. Mes siūlome paskolas rimtai mąstantiems asmenims ir įmonėms.

Mūsų įmonė (24 valandų paskolų tarnyba) ieško projektų, kuriuose galėtų investuoti didžiulius grynuosius pinigus, kurie gali būti ilgalaikiai ir (arba) trumpalaikiai projektai, tačiau su dideliais dividendais. Ar jūs ieškote investuotojo savo projektui? Ar pažįsti ką nors, kas ieško investuotojo į savo projektą? ar reikalingi tarptautiniai partneriai mega projektams / sutartims? Pvz. Ar esate finansų konsultantas klientui, kuriam reikia verslo, projektų ir investicijų paskolų? Jūs taip pat galite nukreipti mus į savo klientą ir mes jums pasiūlysime paskolas, už kuriuos gausite 15% komisinio mokesčio už paskolos sandorį ...

Prašau parašykite man apie galimą verslo bendradarbiavimą, nes esame atviri diskusijoms. Laukiu jūsų galimo bendradarbiavimo. Susisiekite su mumis šiandien, jei jus domina mūsų pasiūlymai.

Svetainė: 24hourservce.com
Kontaktinis el. Paštas: [email protected]
„WhatsApp“: +447451283532

One

2020-06-28   19:06

IP: 185.11.26.161

Po truputį grįžtam į soviemetį, kai būdavo draudžiama naktimis maudytis ir į pliažą eit.

2020-06-28   15:07

IP: 185.11.26.161

Kaip čia dar palengvinus gelbėtojų darbą?galėtų per jų pietų pertrauką,pvz.nuo 13 iki 15val.uždrausti bet kam lipti į jūrą!

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Įprastai laivų paradas Klaipėdoje vykdavo gegužės 20 dieną arba artimiausią savaitgalį, tačiau šiais metais...

Klaipėdoje praūžė laivų paradas nuotrauka, foto

Šiuos metus LR Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad 2020-aisiais minime didžiojo Lietuvos rabino, iškiliausio...

Klaipėdos etnokultūros  centre buvo paminėti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metai nuotrauka, foto

Klaipėdos Laikrodžių muziejaus kiemelyje šiandien įvyko tradicinė XVI baltų vienybės šventė „Baltų...

Įvyko XVI baltų vienybės šventė „Baltų kultūros banga“ nuotrauka, foto

Vėjuotą vakarą Klaipėdoje būrys žinomų veidų skubėjo į vakar įvykusią naujo lietuviško...

Filmo premjeroje – garsiausi klaipėdiečiai: Daina Bosas su šeima, Tarasovai nuotrauka, foto

Kryžkalnyje atidengtas monumentas Lietuvos partizanams - kovotojams už šalies nepriklausomybę nuotrauka, foto

Lietuva, Sekmadienį Kryžkalnyje, Raseinių rajone, atidarytas memorialas, kuriuo įamžintas Lietuvos partizanų, paaukojusių gyvybes...

Olimpietis Gediminas Bagdonas: "Dviračiu esu lėkęs 110 km/h greičiu" nuotrauka, foto

SE, "Jeigu ir nesiseka, vis tiek kažkada ateis ta diena, kai pasiseks", -...

Gargždiškė mina teismų slenksčius: jubiliejui užsienyje išleidusi 5 tūkst., šventės negavo nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Lietuvoje pirmosios į užsienį dėl karantino per kelionių agentūras neišvykusių ir...

Palangos kino teatro „Jaunystė“ vietoje  - viešbutis nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Palangos kino teatro „Jaunystė“ pastatą iš grūdų perdirbimo bendrovės „Kauno grūdai“ perkanti...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...