2020 m. lapkričio 24 d. 20:38 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Klaipėdos verslas kviečia miesto valdžią dialogui

(8)

2020-08-27, 09:52

Klaipėdos pramonininkų asociacijos inf.

Klaipėdos verslas kviečia miesto valdžią dialogui nuotrauka, foto

Vytautas Grubliauskas, Egidijus Mockus, Tomas Eikinas.

© ve.lt fotomontažas

Reklama

Uostamiesčio verslo atstovai, susitikę su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku, siekia atkreipti dėmesį į įmonių veiklą trikdančias iniciatyvas bei susiformavusią ydingą praktiką - verslui ir savivaldai bendrauti per pranešimus spaudai, o ne problemas spręsti konstruktyviai ir tiesiogiai.

Verslininkus bei savivaldybės atstovus susėsti prie bendro stalo pakvietė Klaipėdos pramonininkų ir Lietuvos medienos asociacijos, mat iki šiol įmonės, priklausančios minėtoms asociacijoms, susidurdavo su iššūkiais ieškodamos dialogo su savivaldybės atstovais.

„Visų mūsų – verslo bendruomenės, valstybės institucijų ir visuomenės – interesas yra vienas. Kad Klaipėda ir jos žmonės klestėtų. Taip, verslui kyla iššūkių. Bet jie yra sprendžiami.

Mes neprašome jokių nuolaidų, išskirtinių sąlygų ir nesiekiame nieko apgauti. Norime supratimo ir dialogo, geranoriškumo ir veikimo kartu. Šiandien daugiausiai diskusijų keliantys aplinkosauginiai klausimai įmonėse tampa prioritetiniais, įmonės pasirengusios investuoti, tačiau dažnai susiduria su kliūtimis, kurios kartais atrodo dirbtinės.

Juk visi turėtume būti suinteresuoti darbo vietų išsaugojimu, mokesčių surinkimu į biudžetą ir regiono klestėjimu. Verslas ir savivalda – lyg tandemas, kurio bendra sinergija leis miestui sparčiau vystytis“, – įsitikinęs Klaipėdos pramonininkų asociacijos prezidentas Egidijus Mockus.

Labiausiai šį susitikimą paskatino su bendrove „Grigeo Klaipėda" jau kurį laiką trunkantis nesusikalbėjimas.

Reklama

„Mes suprantame visuomenės ir valdžios institucijų susirūpinimą dėl kvapų situacijos mieste. Tačiau tai kompleksinė problema, kurią iš savo pusės išspręsti galime vienu būdu – pirminį „Grigeo Klaipėda“ nuotekų valymą atliekant Dumpiuose.

Tai eliminuotų tiek kvapų problemą, tiek padėtų neapkrauti „Klaipėdos vandens“ įrenginių, kurie technologiškai nėra pritaikyti valyti gamybines nuotekas.

Galiausiai, tai užtikrintų nepertraukiamą „Grigeo Klaipėda“ veiklą, mat įmonė jau buvo priversta kelis kartus stabdyti veiklą, „Klaipėdos vandeniui“ nesusitvarkant su viso miesto ir gamybinės bendrovės nuotekomis“, – sako „Grigeo Klaipėda“ vadovas Tomas Eikinas.

Susitikimo metu Klaipėdos meras V. Grubliauskas patikino, kad savivalda nėra priešiškai nusiteikusi verslo atžvilgiu ir nesiekia, kad įmonės būtų uždarinėjamos. Jis įsitikinęs, kad verslas turi veikti laikantis apribojimų, numatytų įstatymuose ir norminiuose aktuose, tačiau pritaria, kad tai neturėtų tapti politikavimo zona.

Artimiausioje ateityje bus ieškoma būdų verslo ir miesto valdžios dialogą tęsti, ieškant priimtiniausių ir greičiausių būdų kylančioms problemoms spręsti.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Nenuostabu

2020-08-27   22:02

IP: 86.38.207.108

Mano nuomone, dabartine Klaipedos savivaldybes nariai, nera stipraus charakterio ir nera savo darbo profesionalus specialistai. Tuo atveju, nenustebciau jeigu jiems yra daroma pastovus spaudimas, gal net agresinis is verslininku? Tikiuosi, kad visgi savivaldybe sustipres teisiskai, idarbins daugiau specialistus, kurie pades kovot uz sveika, ekologiska, ismaniaja Klaipeda pries korumpuotus, godzius verslininkus.

Nenuostabu

2020-08-27   21:59

IP: 86.38.207.108

Mano nuomone, dabartine Klaipedos savivaldybes nariai, nera stipraus charakterio ir savo darbo profesionalus specialistai. Tuo atveju, nenustebciau jeigu jiems yra daroma pastovus spaudimas, gal but ten agresinis is verslininku. Tikiuosi, kad visgi savivaldybe sustipres teisiskai, idarbins daugiau specialistus, kurie pades kovot uz sveika, ekologiska, ismaniaja Klaipeda pries korumpuotus, godzius verslininkus.

to burtininkai

2020-08-27   21:13

IP: 0.0.0.0

kažką painioji, nei viena nei kitas leze negyvena, ponai prie jūros gyvena

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Jau šią savaitę į Teatro aikštę turi atvykti pagrindinė miesto šventinė eglė,...

Klaipėdos kalėdinė eglė atkeliaus jau ketvirtadienį nuotrauka, foto

K. Donelaičio aikštės tvarkymo darbai turėjo prasidėti dar prieš metus, tačiau, pasikeitus...

Diskusija dėl K. Donelaičio aikštės medžių - aklavietėje nuotrauka, foto

Liko mažiau negu viena savaitė, per kurią savo nuomonę dėl Girulių...

Išsakyti nuomonėms dėl Girulių miško – vos kelios dienos nuotrauka, foto

Karantino sąlygos nors ir keičia, bet nesunaikina gražių tradicijų. Ir šiemet Klaipėdos...

KU darbuotojų nupinti Advento vainikai neš Kalėdų žinią vienišiems senjorams nuotrauka, foto

Pajūryje sandoriai sprogdina NT rinką - pirkėjai šluoja butus nuotrauka, foto

NT, Jei iki šiol Palangoje per mėnesį būdavo parduodama apie 30–40 butų, šių...

Klaipėdos kalėdinė eglė atkeliaus jau ketvirtadienį nuotrauka, foto

Klaipėda, Jau šią savaitę į Teatro aikštę turi atvykti pagrindinė miesto šventinė eglė,...

Diskusija dėl K. Donelaičio aikštės medžių - aklavietėje nuotrauka, foto

Klaipėda, K. Donelaičio aikštės tvarkymo darbai turėjo prasidėti dar prieš metus, tačiau, pasikeitus...

Nerami "Sūduvio" senatvė nuotrauka, foto

Nuomonės, Ne, "Sūduvis" nėra buvęs piratų laivas. Tai karinis laivas, pastatytas 1958 metais...

Klaipėda, Paskelbta prieš 37 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...