2020 m. lapkričio 25 d. 08:04 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Klaipėdos senamiestyje žada daugiau tvarkos

(3)

2020-08-17, 16:29

Klaipėdos miesto savivaldybės inf.

Klaipėdos senamiestyje žada daugiau tvarkos nuotrauka, foto

© Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.

Reklama

Imtasi veiksmų įvesti tvarką dėl Klaipėdos senamiestyje eismą reguliuojančių priemonių, praneša Klaipėdos miesto savivaldybė.

Besikartojantys, vienas kitam prieštaraujantys kelių eismo ženklai bus pašalinti, trukdantys eismui – perkelti į kitą vietą, skirtingi stulpai – suvienodinti.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020-04-27 įsakymu sudaryta speciali darbo grupė, kuriai pavesta atlikti Klaipėdos miesto senamiestyje įrengtų eismo organizavimo priemonių ir kitų techninių elementų apžiūrą.

Darbo grupė, kuriai pirmininkauja Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis, iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriui pateiks išvadą dėl Klaipėdos miesto senamiestyje įrengtų eismo organizavimo priemonių ir kitų techninių elementų sistemos tobulinimo. Grupės darbe dalyvauja šeši už automobilių transporto ir pėsčiųjų eismo infrastruktūrą atsakingi asmenys. Į jos veiklą yra įtraukti ir kiti atsakingų įstaigų, organizacijų ir įmonių atstovai, fiziniai asmenys.

Įvertinus situaciją dėl kelio bei kitų informacinių ženklų išdėstymo patobulinimo, jų darnos tarpusavyje ir atitikimo senamiesčio aplinkai darbo grupės protokoluose užfiksuota apie 90 pastabų. Tai – siūlymai dėl informacinių priemonių atnaujinimo, perkėlimo, patobulinimo ar pašalinimo.

„Senamiestyje yra nemažai vietų, kur kelių eismo ženklai prieštarauja vienas kitam. Ženklų yra aiškiai per daug. Jų stulpai trukdo pėstiesiems. Tikslas – sumažinti kelių eismo ženklų skaičių, likusius – suvienodinti, kuo daugiau ženklų įrengti ant vieno stulpo, o gal net šalia esančių pastatų sienų. Taip pat bus atsisakyta nelogiškų kelių eismo ženklų. Tai – nedideli dalykai, bet gyvenimas ir susideda iš mažų dalykų“, - sakė minėtos darbo grupės pirmininkas, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Andrius Dobranskis. Anot jo, taip pat bus siekiama susitarti dėl gatvių pavadinimų lentelių suvienodinimo. Vienur jos dabar yra baltos, kitur – raudonos. Priimtas principinis sprendimas, kad senamiestyje jos būtų pamažu keičiamos į raudonas.

Reklama

Protokoliniuose nutarimuose išdėstyti siūlymai buvo perduoti rangovams, atsakingiems už atskiras miesto priežiūros sritis, rekomenduota pašalinti pastebėtus trūkumus bei neatitikimus senamiesčio aplinkai.

Šiuo metu didžioji dalis aplinkos vaizdą gadinančių bei lankytojams nepatogumus keliančių problemų jau yra pašalinta, atlikta dalis ženklų atnaujinimo darbų.

Darbo grupė artimiausiu laiku vertins situaciją ir teiks pastabas dėl tų Klaipėdos senamiesčio gatvių, kuriose eismo organizavimo priemonės liko neapžiūrėtos.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Euterpė

2020-08-18   10:00

IP: 172.69.190.14

Rašote apie tvarką, net nuotraukas jai iliustruoti įdedate. Bet pažiūrėkite kokia 'tvarka" už nuotraukoje matomo namo pažymėto Nr 13. Baisu, gėda , šlykštu...!!!! O jūs čia paistote apie kažkokią tvarką. Kaip tai gali atsitikti jeigu per pusmetį neįstengiate apkuopti griuvėsių? Ženklus reikia sutvarkyti, bet ar tai esminis tvarkos rodiklis? Senamiesčio tvarkos problema tikrai ne nesutvarkytuose ženkluose,o valdininkų mąstymo skurdume, abejingume ir nekompetencijoje.

Kestutis

2020-08-17   21:24

IP: 185.11.26.161

Šviesoforus įjungtu visa para geriau žveju g. Ir naujo uosto-naujo sodo. Nakti pravaziuoti sias sankryzas kazkoks adrenalinas

Visam

2020-08-17   19:03

IP: 185.11.26.161

Visam mieste perdaug zenklu, prasom optimizuoti

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Antradienį vykusiame pasitarime dėl keleivių vežimo miesto ir priemiestiniais maršrutais tarifų dydžio...

Autobusų bilietų kainų siūlo nedidinti nuotrauka, foto

Jau šią savaitę į Teatro aikštę turi atvykti pagrindinė miesto šventinė eglė,...

Klaipėdos kalėdinė eglė atkeliaus jau ketvirtadienį nuotrauka, foto

K. Donelaičio aikštės tvarkymo darbai turėjo prasidėti dar prieš metus, tačiau, pasikeitus...

Diskusija dėl K. Donelaičio aikštės medžių - aklavietėje nuotrauka, foto

Liko mažiau negu viena savaitė, per kurią savo nuomonę dėl Girulių...

Išsakyti nuomonėms dėl Girulių miško – vos kelios dienos nuotrauka, foto

Plaučių vėžys – liga su daugeliu veidų nuotrauka, foto

Sveikata, Šalyje įvedus karantiną, kai kurie žmonės nesikreipia į gydytojus, manydami, kad pas...

Būsto nuomos registravimas gali tapti privalomas nuotrauka, foto

NT, Siūloma, kad būsto nuomotojai privalomai registruotų sutarčių sudarymą ar jų esminį...

Ekologiško transporto kompensacijoms – naujas kvietimas nuotrauka, foto

Automobiliai, Trečiadienį skelbiamas naujas kvietimas kompensacijoms už seno ir taršaus automobilio sunaikinimą,...

Statistikos departamentas taps pagrindiniu COVID-19 duomenų šaltiniu nuotrauka, foto

COVID-19, Statistikos departamentas nuo trečiadienio taps pagrindiniu COVID-19 duomenų šaltiniu.

Sveikata, Paskelbta prieš 4 min.

Automobiliai, Paskelbta prieš 22 min.

COVID-19, Paskelbta prieš 35 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...