2019 m. birželio 20 d. 02:07 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2017-05-09, 13:59

VE, BNS

nu nu

2017-05-13   17:01

IP: 151.228.113.209

Huelfas tegul nepizdelina apie prekes parduotuveje. Klaipedoje zydas Lichtinsainas parupino kas viskas buvo parduotuvese. Organiskas maistas ir pigus, ne cheminis slamstas kas dabar parduodamas demokratineje Lietuvoje. Aisku, huelfas visada turejo cinka del siski ir piski - del to pirkdavo ir valge tik jas. Bet cia tai tik jo personalinis iskeypimas apart vynioti savo kilometrini analini prolapsa aplink kumsti.

huelfui

2017-05-13   04:41

IP: 37.58.58.206

tu kažką čia vėl nusišneki, gyvenau tada, taip dirbti neteko, bet tėvai buvo paprasti darbininkai, ir ant stalo pareidamas iš mokyklos visada buvo ir sriuba su mėsyte, ir dešrelės, ir šiaip visokių virtų dešrų buvo nuo doktorskos iki liverinės, eidavom į parduotuvę pats savo akimis mačiau ir žuvies paruoštos ir visokios platų asortimentą, ir vėl gi dešrų ir mėsos, o apie duonos gaminius ir kalbėti nėra ką - pats turbūt prisimeni bandeles su džemu po 7 kap, ar bibelius bublikus po 5 kap. taip pat visokių rogalikų, pyragėlių - visa tai ne tik mačiau bet ir valgiau, o tu nežinau kur taip gyvenai, kad valgėj savo tas siski ir piski, mes ant karvės siskų tik vėžius gaudyti ėjom. Apie tualetinį popierių tai tu taisingai pasakėj - jo buvo deficitas, čia buvo nedadirbimas ir upuįčienyjas. O apie mizirnas algas tu čia išviso nusišnekėjai, jeigu paprastas darbininkas gaudavo virš 100 rublių, tai paskaičiuok kad už būtą mokėdavai kapeikas, už maistą jau kalbėjom, vandens galėjai neužsukt, autobuso bilietas 4 kap, 13 alga, premijos, vaikų darželiai nuo gamyklos, kas dar tau buvo blogai, o apie pijokavimą tai čia jis buvo ir yra, ir ne tik pas mus, o ir Europoj, tik priprato žūdais mėtytis į vieną pusę. Bomžų nebuvo, ir paskutinis pijokas budavp įdarbintas, nekalbant kad ir vaikų užimtumas buvo būreliuose ir t.t. O apie tremimus, tai trėmė iš kart po karo arba buvusius buržujus, arba įtartinus visokius, kurie karo metu patarnavo vokiečiams, aišku, buvo ir daug nekaltai apskustų žmonių, kurie taip pat nukentėjo. O apie anonimiškumą tu pats prisistatyt nenori, kad kitiems priekaištauji? Pasirašyk ne kaip pasakiškas padarėlis, o tikruoju vardu, tada ir priekaištauk.

Elfas

2017-05-12   23:55

IP: 83.176.196.82

O toks žydas mu mu,prie visų valdžių prisitaikys.Savo gyvenime buvau sutikęs ir tokių.Nenustebčiau jei mumikas burnojantis ant laisvos Lietuvos anoniminiuose komentaruose,pats būtų įsipaišęs į liberalų sąjungą:)

Elfas-sovietinei lakierkai IP:37.58.58.206

2017-05-12   23:47

IP: 83.176.196.82

Vėl trolini.Tada turbūt dar mokinukas buvai ,kai tėvams reikejo apie viską galvot ir sugalvot kaip išgyventi(aišku,jei jie negėrė kaip dauguma sovietų liaudies) Nieko nebuvo: Nuo padoresnio maisto iki pramoninių prekių.Tualetinis popierius ir tas buvo deficitas.Įsivaizduojate,žmonės,TUALETINIS POPIERIUS DEFICITAS,nes jo paprasčiausiai nebuvo parduotuvėse !.O apie sovietinių moterų pažeminimą būtinaisias higieniniais dalykais net negalima čia rašyti.Tai apie kokį pragyvenimo lygį čia nori parašyti.Taip darbo buvo,bet kokio? Neveltui tuo metu buvo sakoma:Trys darbininkai,penki viršininkai ir nei vienas neatlikdavo savo darbo,nes visiems vienodai švietė,nes visvien laukė mizerna alga,tuščios lentynos,bet už tai,beveik, kasdieniai išgėrimai.SLAVO KPSS!:)

nu nu

2017-05-12   23:15

IP: 151.228.113.209

Ziurek huelfas prie sovietu valge tik sovietinius siski i piski bet nenudvese parazite. O dabar tik savo kilometrini analini prolapsa ciulpia. Vasiokas ir dar vienas ujebkas laizo is sonu. Debilai pliat.

huelfui

2017-05-12   21:24

IP: 37.58.58.206

šaip posakys ni siski ni piski yra apie hudą bobą, dar yra sakoma doska dva soska, (atsiprašau moteriškos lyties atstovių, aš asmeniškai taip ne sakau :) , o visai ne apie valgius. O tu huelfe viską iš eilės verti ant sovietų, kas tik blogo, tai aišku kad kalti arba sovietai, arba Putinas. Tai va, o tarybiniais laikas buvo ir ką valgyt, buvo ir darbo, buvo visko, neneigių ir blogybių, nes ir tuometinė valdžia darydavo klaidų, bet pragyvenimo lygis buvo nepalyginamai aukštesnis, negu dabar.

Elfas-sovietinei lakierkai IP:37.58.58.206

2017-05-12   20:54

IP: 82.135.197.143

Sovietmečiu iš pustuščių parduotuvių lentynų,siskomis ir piskomus maitinosi būtent fufaikiniai,atvykę iš "broliškų respubublikų" ieškoti geresnio gyvenimo,bet taip ir likę tinginių pantimis.O vietiniai lietuviai valgė gerą mėsą užsiaugintą jų pačių,tėvų,ar darbščiųjų senelių.Už tai tas posakis "siski ir piski" yra išimtinai rusų kalboje.Bet fufaikiniams gerai buvo ir siskos,ir piskos,ir koncervai,bele kas prie vodkos užkąst.

to IP: 217.67.58.197

2017-05-12   19:42

IP: 37.58.58.206

tai kodėl klumpakojai iki šiol neatsikrato šių jiems nereikalingų dovanų? kažkokie rimtai rusai asilai buvo,maitino ir statė klumpakojams čia viską, juk jiems to visai nereikėjo juk jie ir vokiečius patys nugalėjo, ir namus sau pastatė ir ligonines ir darželius ir mokyklas, na juk lietuviai jie tokie darbštūs, ypatingai dabar daug pastatė, kai nebėra mongoloidų, tai čia vyksta masinės statybos, ir pragyvenimo lygis iškart padidėjo, aš ir sakau, mieste reklamos padėkit kas penkta šeima per savaite nevalgo 2 kartus mėsos, matai prie mongoloidų tai visai nevalgė niekas, nes darbo tai nebuvo, o iš ko valgysi? vat huelfas versdavosi tuo kad valgė siski ir piski, a ką daryt, valgyt tai reikia...:))

Elfas

2017-05-12   18:57

IP: 82.135.197.143

Putininė propoganda ir samadryla,vatnikus bepročiais padarė.

Elfui

2017-05-12   17:12

IP: 217.67.58.197

Jie dar ir kvaili kaip asilai.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Birželio 28 d. (penktadienį) 19 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos...

Į susitikimus kviečia naujas festivalis Klaipėdoje nuotrauka, foto

Mažojo varpenio atradimas prieš pat Rasas prilygsta paparčio žiedo atradimui. Šis stebuklas...

Parke „pražydo“ papartis nuotrauka, foto

Seimo narys „valstietis“ Algimantas Kirkutis siekia Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus pareigų.

A. Kirkutis nori vadovauti Jūrininkų ligoninei nuotrauka, foto

Trečiadienį Klaipėdos savivaldybėje pasirašyta sutartis dėl naujos mokyklos Klaipėdoje statybos su konkursą...

Naują mokyklą Klaipėdoje statys vilniečiai nuotrauka, foto

Į susitikimus kviečia naujas festivalis Klaipėdoje nuotrauka, foto

Klaipėda, Birželio 28 d. (penktadienį) 19 val. Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos...

Parke „pražydo“ papartis nuotrauka, foto

Klaipėda, Mažojo varpenio atradimas prieš pat Rasas prilygsta paparčio žiedo atradimui. Šis stebuklas...

Klaipėdiečiai - Europos prizininkai nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos krepšinio veteranai ir veteranės skynė laurus Ispanijoje vykusiame Europos krepšinio čempionate....

A. Kirkutis nori vadovauti Jūrininkų ligoninei nuotrauka, foto

Klaipėda, Seimo narys „valstietis“ Algimantas Kirkutis siekia Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktoriaus pareigų.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 5 val.

Sportas, Paskelbta prieš 6 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 7 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...