2019 m. liepos 24 d. 09:26 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2019-06-20, 14:29

VE

Girinis

2019-06-23   22:17

IP: 90.140.237.245

Daugumos pastabos labai taiklios,su sveika ironija,pamokančios.Keliuose, vairuotojų mandagumas,pažanga kas met ūgteli ir tai puikus ženklas,kad esmė yra žmonių galvose ,o ne draudimuose,taisyklėse,baudose.Nesu šalininkas tų kurie sako,kad baudos geriausiai tramdo šiuolaikinį žmogų,bet "pamirštama" pasakyti kodėl ta bauda piniginė.?! Žinia,kad "nulinė" greičio" tolerancija " yra šnipštas ir ji neužilgo bus atšaukta,kaip tai jau buvo ne kartą... Tai ""greičiausiai ""užsakyta, masių įpročių tyrimui+ pasipinigavimui. Paminėsiu,kad Valstybė, tai didelis UAB įeinantis į pasaulinį užkulisinės valdžios sindikata(syndicat- valdytojas; visų pirma tam tikros administracinės srities; tokiu atveju lotynų kalba žodis syndicus reiškia tą patį, savo ruožtu kilęs iš graikiškojo σύνδικος (syndikos, reikalų valdytojas). Nėra nepriklausomų valstybių!!
Žinoma ,kad miestuose greitis yra gyvenimo kokybės rodiklis,o dabar vargšai miesto lankytojai, gyventojai leidžia vėjais savo neįkainuojamą gyvenimo laiką tūnodami geležiniuose narvuose nuolatiniuose kamsčiuose. Tai tampa paskata nekantraujantiems parodyti ką sugeba.Ir jie teisingai daro,...Gamta jau taip sutverta,kad ribotoje erdvėje žmogus stengsis išsilaisvinti jo žmogiškąjį "Aš" varžančius "pančius",- bandys,rizikuos,viską darys,"suves sąskaitas",.. ,kad pakeistu aplinkybes į sau palankias . Hmmm motyvacijų čia begalė,nelyginat vairuotojų amžiaus ir visuomeninio statuso..Valdžiai niekada iki galo nepavyks sulyginti žmonių-vyrų,nes tai prieštarauja jų prigimčiai-dominuoti,nebent ateityje genų inžinerijai ir nano technologams, tai bus pasiekiama,..ką gi, link to einame. Nulinė greičio tolerancija visuomeninio konslagerio preliudija,.į visuotiną bailumą ir klusnumą..... "N" kamerų,nulis pėsčių policininkų-eismo reguliuotojų,spec masių tramdymo priemonės kurios veikia tik gyvą padarą, bet negriauna statinių.Žmonių nejautra jau nebestebina... . Nekurkite Joninių laužų! Visada raskite laiko apmąstymui :kodėl,ką,kaip ir kada darote. Būtent tas laikas ir yra iš mūsų atimamas,kad mąstymuose nesuvoktume ,kad reikia pabusti ir keltis. Kritinis pabudusių skaičius išauktu greitą sistemos perkrovą. Ji niekada neprileis,kad praregėtu kritinis skaičius žmonių.>10% Vienybėje su Gamta,męs jos vaikai!

Su tuo geičiu

2019-06-23   16:56

IP: 83.176.204.233

draudimu tai kaži koks nesusipratimas.Aš tik viena matau,noras pasipinigauti,op tuo pačiu atpratinti žmones galvoti savo galva ,.už mus bus pagalvota,o jūs kvailiai privalote daryti kaip męs jums liepsime.... Visos tos "rėminės" draudimų konstrukcijos yra skiros laisvo iš prigimties žmogaus suvaldymui.Mąstyti gebantis niekada nepasiduos sistemos išvedžiojimams-atseit,viskas jūsų labui.Valstybinė sistema tam ir buvo sukurta,kad būtu suvaldomos joje gyvenančios masės,o revoliucijos ir perversmai rengiami,kai šią sistemą ateina laikas perkrauti. Apie tokius uždavinius "demokratija" niekada nekalba,kitaip ji neišvengiamai turėtu tapti daugumos nušvitimu ir jau niekada nebūtu kokia buvus. Deja perkrovimai-pasaulinis tvanas,......yra neišvengiami! Kas melo pagalba buvo nuslėpta ir buvo įvykę ne kartą,kitaip negalima paiškinti atkastų miestų,praeities įvykių ir datų neatitikimų ir logikos nesąmonių,kuriomis mus iš mažumės maitino..Taigi,neviršykime greičio! Pas kiekvieną jis truputi skiriasi,o paklaidų vidurkio įstatymas(rašytas nemąstantiems)nenumato. Dirbk,mokėk mokesčius,akcizus,pridėtinės vertės mokesčius,baudas- kurios niekam žalos neatnešė,tik kurios maitina ydingą sistemą. Ir tu savo nežinojimu prisidedi .

Pagalvokim dar kartą

2019-06-22   16:43

IP: 85.232.138.203

Pavasarį netaisykim duobių visai, ir per kokius 3 metus greitis mieste pataps nebe 50, o gal 30, gal dar mažiau. Užmiestyje - taip pat.

ungurys

2019-06-21   15:27

IP: 86.100.152.134

tikslas atkreipti demesi i greicio virsijima

Alex

2019-06-21   14:35

IP: 81.16.226.233

Koks tikslas yra šios akcijos nesuprantu, jeigu viršijant iki 10 km. nėra baudos tik ispėjimas.

nesvarbu

2019-06-21   14:20

IP: 82.135.173.49

vietoj 0 tolerancijos, ar net vietoj visų "inkilų" geriau tegul gražina į gatves patrulius su rankiniais radarais. Kai nežinai kada ir kur tavęs "laukia" dėdė policininkas, nori-nenori VISUR važiuoji ramiau ir atsakingiau. Čia būtų keliskart daugiau naudos, ir įprotis važiuoti ramiau tikrai išsiugdys

Frolovas Petras

2019-06-21   11:55

IP: 78.62.174.145

Kam visa tai? Juk automobilio spidometras visada yra su paklaida, tad net važiuodamas kokiais dviem km. lėčiau gali tiek pat viršyti leistiną greitį.
Paklaidą turi ir greičio matuokliai, net sertifikuoti ir patikrinti. Tai per tą vieną ar du perteklinius km. bus daugiau nervų gadinimo, pykčio,neapykantos.
Niekaip neįžiūriu kur čia racionalus grūdas.
Jei atvirai tai reikėtų galvoti apie puspročius ir bepročius kurie kažkokiu tai būdu gauna teises ir galvoja, kad automobilis tai žaisliukas kaip smėlio dėžėje. Jiems reikia atimti teises be galimybės atgauti kol nepraeis specialių kursų mokančių tramdyti save, o jei negebės tramdytis atimti visam gyvenimui, Juk šautuvo durniams tai neduodat.
Dabar dėl VIENO KM. keliamas toks alasas. Ar pagalvojote kam to reikia ir ką tai duos?

KAS

2019-06-21   11:31

IP: 78.62.146.53

Sugalvojo tą 0 0 0 . Kas pasikeis? su ta 0, 0 tolerancija. Kurie n e m o k a važiuoti tie ir neišmoks . Netikiu, kad tie patys naujausi "geriausi" matuokliai 0 >0 tolerancija rodo 100% teisingai,neperkaista,negenda,neišsikrauna baterijos .... Jei žmonės nemoka važiuoti,stabdyti automob. važiuoja per galvas kitiems,nestoja prie perėjų, , miega prie vairo,kalba telef.,lūpas dažosi važiuodami, nėra atidūs,lėti kelyje važiuoja 20-30km ,trukdo kitiems -tada ir atsiranda tikra tolerancija

eris is plang

2019-06-21   07:58

IP: 90.140.181.127

lyg svarbesniu darbu nebutu,,,,o dabar uzsknis policija su savo keliu km/h fiksacijomis...perkrautais kompais...nu rimtai, lyg svarbesniu darbu nera,,,nera narkotigu gatvese,,,nera vagysciu,,,nera vagiu,,,zudiku,,,nu tikrai nera ka veikt, kaio fiksuoti nuo 1km/h greiti :D,,,tikriausiai kriminalistai atostogauja o policininkai nori parodyt kas dirba,,.gi buvo tada visoje LT tas bajeris su nuliu toleracinjos,,,nu ir ka virsijau,,,baudos negavau,,,nu vat...nes sistemos buvo apkrautos nuo virsijanciu greiti...niekas neziurejo...beje buvau ir 11km virsijes, gavau 6 eurus baudos :D, va cia tai bauda :D

Kis

2019-06-20   22:57

IP: 78.61.191.164

vaziuoja klaikiai,ypac uz vairo sedintis "asai"nuo sviesoforo iki sekancio geri 400 m o jis speja aplenkti persirikiuoti bent kelis kartus.Gal reiketu ruosiant vairuotojus ,aiskinti vairavimo kultura ir visa kita,o matuokliu nepastatysite tiek kad sumazintu avaringuma,juk sugebama ivykdyti avarija net ten kur sunku isivaizduoti.Gaidziukai isidemi visus matuoklius ir speja sustabdyti,o pravaziavus vel lekia lyg kazkas mirtu?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

To, kas įvyko viename Klaipėdoje veikiančiame kinų restorane, nesusapnuotum nė baisiausiame košmare...

Po kraupios indų plovėjos išpažinties vadovė puolė į ašaras nuotrauka, foto

2020 metų rugpjūčio 5–9 dienomis Klaipėda priims didžiausią tarptautinį Europos folkloro kultūros...

Klaipėdai įteikta „Europiados“ vėliava nuotrauka, foto

Skvernelio teisingumas: duok eurų, jeigu turi ratus ir stogą nuotrauka, foto

Nuomonės, Naujasis prezidentas atėjo į Seimą. Pasiūlė Skvernelį į premjerus. Užtruko dvi minutes....

Skvernelis: duok eurų, jeigu turi ratus ir stogą nuotrauka, foto

Nuomonės, Naujasis Prezidentas atėjo į Seimą. Pasiūlė Skvernelį į Premjerus. Užtruko dvi minutes....

Kretingalėje "reketininkas" pavogė alų nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-07-23, apie 8:15 val., Kretingalėje į parduotuvę Klaipėdos g. užėjo matytas vyriškis....

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Nuomonės, Paskelbta prieš 25 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 26 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 27 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...