2019 m. liepos 24 d. 09:22 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Klaipėdoje greičio nebegalima viršyti net minimaliai

(18)

Klaipėdoje greičio nebegalima viršyti net minimaliai nuotrauka, foto

© Redakcijos archyvo nuotr.

Reklama

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos tarnyba skelbia nulinės greičio viršijimo tolerancijos ribos nustatymą uostamiestyje veikiančiuose greičio matuokliuose.

Nulinės greičio viršijimo tolerancijos riba matuokliuose bus nustatyta nuo rytojaus, birželio 21 d. ir galios iki liepos 1 d.

Šios vairuotojų drausminimo priemonės vasarą bus imtasi ir liepos mėnesio pabaigoje, rugpjūčio viduryje, bei pirmosiomis rugsėjo savaitėmis.

Viena iš svarbiausių eismo įvykių priežasčių yra leisto greičio viršijimas. Siekiant keisti vairuotojų įpročius, mažinti avaringumą Klaipėdoje, kurioje per penkis mėnesius nuo šių metų pradžios užregistruotos 75 avarijos, kiekvieną savaitę užfiksuojama po 1000 ir daugiau greičio viršijimo atvejų.

Vairuotojai raginami būti labai atsakingais, važiuoti tik mažesniu arba lygiai tokiu, koks leistas, greičiu, kad neįvyktų nelaimė, nežūtų ar nebūtų sužaloti žmonės.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

Girinis

2019-06-23   22:17

IP: 90.140.237.245

Daugumos pastabos labai taiklios,su sveika ironija,pamokančios.Keliuose, vairuotojų mandagumas,pažanga kas met ūgteli ir tai puikus ženklas,kad esmė yra žmonių galvose ,o ne draudimuose,taisyklėse,baudose.Nesu šalininkas tų kurie sako,kad baudos geriausiai tramdo šiuolaikinį žmogų,bet "pamirštama" pasakyti kodėl ta bauda piniginė.?! Žinia,kad "nulinė" greičio" tolerancija " yra šnipštas ir ji neužilgo bus atšaukta,kaip tai jau buvo ne kartą... Tai ""greičiausiai ""užsakyta, masių įpročių tyrimui+ pasipinigavimui. Paminėsiu,kad Valstybė, tai didelis UAB įeinantis į pasaulinį užkulisinės valdžios sindikata(syndicat- valdytojas; visų pirma tam tikros administracinės srities; tokiu atveju lotynų kalba žodis syndicus reiškia tą patį, savo ruožtu kilęs iš graikiškojo σύνδικος (syndikos, reikalų valdytojas). Nėra nepriklausomų valstybių!!
Žinoma ,kad miestuose greitis yra gyvenimo kokybės rodiklis,o dabar vargšai miesto lankytojai, gyventojai leidžia vėjais savo neįkainuojamą gyvenimo laiką tūnodami geležiniuose narvuose nuolatiniuose kamsčiuose. Tai tampa paskata nekantraujantiems parodyti ką sugeba.Ir jie teisingai daro,...Gamta jau taip sutverta,kad ribotoje erdvėje žmogus stengsis išsilaisvinti jo žmogiškąjį "Aš" varžančius "pančius",- bandys,rizikuos,viską darys,"suves sąskaitas",.. ,kad pakeistu aplinkybes į sau palankias . Hmmm motyvacijų čia begalė,nelyginat vairuotojų amžiaus ir visuomeninio statuso..Valdžiai niekada iki galo nepavyks sulyginti žmonių-vyrų,nes tai prieštarauja jų prigimčiai-dominuoti,nebent ateityje genų inžinerijai ir nano technologams, tai bus pasiekiama,..ką gi, link to einame. Nulinė greičio tolerancija visuomeninio konslagerio preliudija,.į visuotiną bailumą ir klusnumą..... "N" kamerų,nulis pėsčių policininkų-eismo reguliuotojų,spec masių tramdymo priemonės kurios veikia tik gyvą padarą, bet negriauna statinių.Žmonių nejautra jau nebestebina... . Nekurkite Joninių laužų! Visada raskite laiko apmąstymui :kodėl,ką,kaip ir kada darote. Būtent tas laikas ir yra iš mūsų atimamas,kad mąstymuose nesuvoktume ,kad reikia pabusti ir keltis. Kritinis pabudusių skaičius išauktu greitą sistemos perkrovą. Ji niekada neprileis,kad praregėtu kritinis skaičius žmonių.>10% Vienybėje su Gamta,męs jos vaikai!

Su tuo geičiu

2019-06-23   16:56

IP: 83.176.204.233

draudimu tai kaži koks nesusipratimas.Aš tik viena matau,noras pasipinigauti,op tuo pačiu atpratinti žmones galvoti savo galva ,.už mus bus pagalvota,o jūs kvailiai privalote daryti kaip męs jums liepsime.... Visos tos "rėminės" draudimų konstrukcijos yra skiros laisvo iš prigimties žmogaus suvaldymui.Mąstyti gebantis niekada nepasiduos sistemos išvedžiojimams-atseit,viskas jūsų labui.Valstybinė sistema tam ir buvo sukurta,kad būtu suvaldomos joje gyvenančios masės,o revoliucijos ir perversmai rengiami,kai šią sistemą ateina laikas perkrauti. Apie tokius uždavinius "demokratija" niekada nekalba,kitaip ji neišvengiamai turėtu tapti daugumos nušvitimu ir jau niekada nebūtu kokia buvus. Deja perkrovimai-pasaulinis tvanas,......yra neišvengiami! Kas melo pagalba buvo nuslėpta ir buvo įvykę ne kartą,kitaip negalima paiškinti atkastų miestų,praeities įvykių ir datų neatitikimų ir logikos nesąmonių,kuriomis mus iš mažumės maitino..Taigi,neviršykime greičio! Pas kiekvieną jis truputi skiriasi,o paklaidų vidurkio įstatymas(rašytas nemąstantiems)nenumato. Dirbk,mokėk mokesčius,akcizus,pridėtinės vertės mokesčius,baudas- kurios niekam žalos neatnešė,tik kurios maitina ydingą sistemą. Ir tu savo nežinojimu prisidedi .

Pagalvokim dar kartą

2019-06-22   16:43

IP: 85.232.138.203

Pavasarį netaisykim duobių visai, ir per kokius 3 metus greitis mieste pataps nebe 50, o gal 30, gal dar mažiau. Užmiestyje - taip pat.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

To, kas įvyko viename Klaipėdoje veikiančiame kinų restorane, nesusapnuotum nė baisiausiame košmare...

Po kraupios indų plovėjos išpažinties vadovė puolė į ašaras nuotrauka, foto

2020 metų rugpjūčio 5–9 dienomis Klaipėda priims didžiausią tarptautinį Europos folkloro kultūros...

Klaipėdai įteikta „Europiados“ vėliava nuotrauka, foto

Skvernelio teisingumas: duok eurų, jeigu turi ratus ir stogą nuotrauka, foto

Nuomonės, Naujasis prezidentas atėjo į Seimą. Pasiūlė Skvernelį į premjerus. Užtruko dvi minutes....

Skvernelis: duok eurų, jeigu turi ratus ir stogą nuotrauka, foto

Nuomonės, Naujasis Prezidentas atėjo į Seimą. Pasiūlė Skvernelį į Premjerus. Užtruko dvi minutes....

Kretingalėje "reketininkas" pavogė alų nuotrauka, foto

Kriminalai, 2019-07-23, apie 8:15 val., Kretingalėje į parduotuvę Klaipėdos g. užėjo matytas vyriškis....

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Nuomonės, Paskelbta prieš 21 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 22 min.

Kriminalai, Paskelbta prieš 23 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...