2019 m. liepos 15 d. 23:25 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2019-07-11   14:46

IP: 78.57.221.38

Klaipedieciai Smeltales upeli prarado dar 1970m.,kai sovietine miesto valdzia nutare isvalyti Danes upe nuo valdzios akim nemaloniu vaizdu. Stai tada ir prasidejo upelio naikinimas.Smeltale niekada nebuvo laivybai tinkama upe.Nuo Mariu gatves ir aukstyn upe tik vienoje vietoje ("varonke") vandens gylis buvo apie 1.5m. Visur kitur upe galejai perbristi pasiraitojes kelnes.Tik pavasari upe parodydavo savo galia. O dabar p.Gelumbauskas lieja krokodilo asaras ir piktinasi miesto valdzia kuri negilina upelio kur irengta "prieplauka".Taip,kabutes ne klaida.Niekada "sanchajus"nebvo nei prieplauka,nei uostelis.Taip ,p. Gelumbauskas 2006m.susiveike nekomercines prieplaukos registracijos pazymejima,tik va beda,prieplauka ekspluatuoti draudziama neturint prieplaukos tech.apziuros akto.Neaisku kodel,bet faktas-tech apziuros akto susiveikti nepavyko.Truputi keista.Registru centre pavyko iregistruoti 1531,19m.gelzbetoniniu krantiniu kurias pastate pagal projekta,8 pirsus kurie,zinoma,taip pat irengti pagal patvirtinta projekta,jau nekalbant apie garsuji slipa,kuris stai jau 6m. nesa pinigeli nors nera registruota nei komercine nei jokia kitokia prieplauka.Tarp kitko registru centre sie statiniai iregistruoti 2009m. Registru centro israse nurodyta kad siu "objektu"statybos pradzia 1988m.,pabaiga-2009m,o statybine verte-28 191 500 litu Bet visa tai jau istorija.Negrazi istorija,bet ir is jos galima gauti naudos,jei bus pasimokyta kaip nereikia daryti. Tik arabu seichai gali sau leisti statyti uosta dykumoje,kur nera vandens,bet to jie nedaro,nes zino kad is ju saipysis visas pasaulis.Todel nemanyciau kad klaipedos miesto valdzia turetu gilinti uostelio(kurio nera) ekvatorija,o po to ieskoti lesu uz kurias galima butu "rekonstruoti"krantines kuriu nera.Vienintelis realus kelias ,kuris galetu isspresti ir rekriacines zvejybos problemas ir leistu susigrazinti klaipedieciams smeltales upeli, pramoginiu laivu uostelio irengimas kursiu mariose.Ir tai reikia daryti nedelsiant.Kisti pinigus i p Gelumbausko 'privatu'uki ne tik neprotinga,bet ir nusikalstama.Ka bendro turi uzdara su savo privaciu "turtu"bendrija ir visu mokesciu moketoju sunesti pinigai. O pastacius uosteli mariose" sanchajus"isnyks savaime.Zinoma reikes savivaldybes indelio kad butu sutvarkytos upelio prieigos. kad sia teritorija ir vel galetu naudotis visi klaipedieciai.

Lopas

2019-07-10   15:43

IP: 84.15.227.24

Mes, klaipėdiečiai, esame lopai, todėl ir neturime normalaus slipo mieste.

Memellander

2019-07-10   11:27

IP: 88.119.137.117

Jau prieš daugel metų buvo kalbėta , kad valtininkus iškels už Tarptautinės Jūrų perkėlos ir išvalys aplinką išgriovus valčių garažus ,o Smiltelės prieigos atsivers miestiečių poilsiui .

Paprastas

2019-07-10   11:06

IP: 83.176.192.193

Valtis, surudyjusiais bakuzes nugriauti, uzseti zole, pataisyti aplinka ir padaryti parka zmonems. Nors vieta salia uosto ne pati maloniausia, bet vis tiek geriau nei siuksles.

Moralistas

2019-07-10   09:24

IP: 86.100.141.101

Vaizdas kaip Kalkutos lūšnynuose

O kur

2019-07-09   17:26

IP: 85.232.136.38

Pinigai gaunami iš es gilinimo darbams atlikti , kodėl jų užtenka , tik keliom dienom ekskavatoriaus darbo ne pačioj tinkamiausioj vietoj ? Kodėl sako , kad pirmininku yra tik 10 metų kai pirmininkauja nuo pat kooperatyvo įsikūrimo ? Kodėl nesilaiko kooperatyvo įstatų ? Kur dingsta narių sunešti pinigai , kodėl kas met kyla nario mokestis ? Kažkaip labai daug "kodėl" yra pono valdyme . Apie jo " valdymą " galima gerą straipsnį surašyti ir tikrai būtu kuo pasidomėti atitinkamom tarnybom , bet senelis nieko nebijo , matyt turi gerą užnugarį . Tas kooperatyvas palikes jau jo ir valdybos nuosavybe , daro ką nori ir be visuotinio susirinkimo pritarimo . Valtininkai jau rankas nuleidę ir praradę viltį , kad ten bus kada nors tvarka ir nesirenka į susirinkimus , todėl niekada nesusirenka kvorumas , ko pasekoje valdyba , mano manymu , pirmininko draugeliai , tvarkosi kaip jiems patinka . O kur dar dvigubi standartai kooperatyvo nariams , kuriuos susikūrė pirmininkas ir valdyba . Dabar yra kooperatyvo nariai kurie turi sandėliukus ,bet kuriem beja vietų laikyti valtims kooperatyvo teritorijoje nėra galimybių ir salygų , bet slipu naudotis neturi teisės . Ir yra slipo naudotojai , kurie neturi sandėliukų , ( pagal kooperatyvo įstatus nariais gali būti tik asmenys turintys sandėliukus ) , bet moka vien už slipo naudojimą ( įdomu kam subyra tie pinigėliai ) , minėto mokesčio reikalauja ir iš turinčių sandėliukus , bet turinčių valtis vežiojamas priekabomis ir norinčių naudotis kooperatyvo nuosavybe - slipu . Ten yra visiškas bardakas ir betvarkė . Galima rašyti ir raštyti . Turėtu šita šaraškino kontora pasidomėti atitinkamos tarnybos manau . O gal Kestutis turi gerą užnugarį ir jaučiasi ne baudžiamas ir ne pajudinamas ?

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Pačiame uostamiesčio centre - miestiečius stebinantis paukštis. Paklydėlį įamžinusios klaipėdietės nuotraukomis...

Mieste pamatytas paukštis pradžiugino ne visus nuotrauka, foto

Nuolatinio triukšmo ir gatvėse barstomų metalo šiukšlių neapsikentę individualių namų savininkų bendrijos...

Smeltės kvartalas skęsta pažadų jūroje nuotrauka, foto

Nuo 2018 m. liepos 1 d. iki 2019 m. liepos 1 d....

Klaipėdoje - 803 pranešimai dėl vaiko teisių pažeidimų nuotrauka, foto

Po gan gražios pirmadienio dienos į šalį vėl grįš dažnesnis lietus. Nuo...

Orai: sugrįš šiluma, tačiau pirmiau – lietus nuotrauka, foto

„Atlantas“ nusileido ir „Gornik“ ekipai nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai Lenkijoje sužaidė dar vienerias kontrolinės rungtynes. Zabžės miesto stadione...

Mieste pamatytas paukštis pradžiugino ne visus nuotrauka, foto

Klaipėda, Pačiame uostamiesčio centre - miestiečius stebinantis paukštis. Paklydėlį įamžinusios klaipėdietės nuotraukomis...

Šeimos pramoga Klaipėdoje apkarto: išėjo pašiurpę nuotrauka, foto

Gyvūnai, Šeimos apsilankymas Klaipėdos zoologijos sode, kuris turėjo būti pramoga, apkarto iškart po...

„Valstiečiai“ pasitiki Ramūnu Karbauskiu nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba pareiškė pasitikėjimą partijos pirmininku Ramūnu...

Sportas, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 3 val.

Lietuva, Paskelbta prieš 4 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...