2020 m. lapkričio 27 d. 16:00 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Kandidatūroms teikti liko dvi dienos

Reklama

"Vakarų ekspreso" redakcija iki rytojaus 24 val. dar laukia jaunųjų talentų kandidatūrų ketvirtajai "Švyturio" Klaipėdos ateities" stipendijai, siekiančiai 4 tūkst. eurų, gauti.

UAB "Švyturys-Utenos alus" įsteigtos stipendijos tikslas - skatinti aktyvius 18-35 metų amžiaus Klaipėdos miesto ir rajonų bendruomenių narius, iniciatyvius visuomenininkus, jaunuosius menininkus, mokslininkus, perspektyvius sportininkus ir kitus jaunus žmones, prisidedančius prie Klaipėdos miesto bei viso krašto gražinimo, jūrinio gyvenimo vystymo, naujų tradicijų kūrimo.

Stipendija - vienas iš būdų, kuriuo "Švyturys-Utenos alus" prisideda prie uostamiesčio kultūrinio ir visuomeninio gyvenimo. Bendrovė taip pat yra nuolatinis Jūros šventės bei kitų visuomeninių, kultūrinių bei sportinių renginių rėmėjas.

Paraiškas iki gegužės 31 d. 24 val. galima atsiųsti el. paštu adresu [email protected] arba įprastu paštu "Vakarų ekspreso" redakcija, M. Mažvydo al. 3, Klaipėda. Taip pat savo siūlymus galite palikti "Vakarų ekspreso" Klientų aptarnavimo skyriuose M. Mažvydo al. ir prekybos bei pramogų centre "Akropolis" (Taikos pr. 61, Vokiečių al., prie centrinio įėjimo).

Paraiškoje turi būti nurodyta, kodėl siūlomas 18-35 metų amžiaus kandidatas yra vertas tapti "Švyturio" Klaipėdos ateities" stipendijos laureatu; kokių pasiekimų ir nuopelnų turi kandidatas Lietuvos ir tarptautiniu mastu; kaip stipendija jam padėtų garsinti Klaipėdos vardą.

Nuo birželio 1 d. iki 14 d. 12 val. už pateiktas kandidatūras bus galima balsuoti "Vakarų ekspreso" interneto portale www.VE.lt. Aštuoni daugiausiai skaitytojų balsų sulaukę kandidatai bus pristatyti komisijai, sudarytai iš "Švyturio-Utenos alaus", Klaipėdos savivaldybės ir "Vakarų ekspreso" atstovų. Jie, atsižvelgę į klaipėdiečių palaikymą, nuspręs, kuris jaunasis talentas bus paskatintas "Švyturio Klaipėdos ateities" stipendija.

Kandidatai

Reklama

Deividas Ščuras - IT kūrėjas, sukūręs interaktyvų žemėlapį "Klaipėda: anuomet ir dabar", virtualų radinių biurą "Rastas.lt", kuris 2016 m. gruodį buvo įvertintas "BZN start Startup Awards 2016".

Vytautas Kairys - Klaipėdos lėlių teatro kūrėjas, muzikos, dainų kūrėjas ir atlikėjas, šiuo metu režisuojantis Klaipėdos lėlių teatro gatvės pasirodymų ciklą ir miuziklą "Familia", skirtą projektui "Klaipėda - Lietuvos kultūros sostinė".

Agnė Kišonaitė - tapytoja, meno instaliacijų bei objektų kūrėja, kurios sukurta kilimų su paukšteliais kolekcija 2015 m. laimėjo nacionalinį prizą "Geras dizainas", o meno objektas "Lūpdažis milžinas" drauge su panaudotų nagų lako buteliukų mozaika "Stiklo pūtimas" dalyvavo 17 atrinktų menininkų iš viso pasaulio Lozanoje vykusioje parodoje "Esprit up cycling 2016". Šiuo metu ji kuria panaudotų insulino švirkštų skulptūrą "Diabetas".

Augustas Navickas - neįgalus irkluotojas, Rio de Žaneiro parolimpinėse žaidynėse iškovojęs dešimtąją vietą bei pagerinęs savo asmeninį rezultatą.

Lina Marija Domarkaitė - talentinga ir perspektyvi Lietuvos smuikininkė, klaipėdietė, kuri jau nuo 7-erių metų garsina Lietuvos vardą daugelyje nacionalinių ir tarptautinių konkursų bei festivalių.

Brigita ir Roberta Ivanauskaitės - dvynės seserys, itin perspektyvios rankininkės. Abi žaidžia Klaipėdos "Dragūno-Viesulo" moterų rankinio komandoje, atstovauja Lietuvai nacionalinėje moterų rinktinėje. Brigita, dar net nesulaukusi pilnametystės, buvo išrinkta geriausia Lietuvos rankininke.

Reklama

Lukas Simėnas - Klaipėdos "Dragūno" rankininkas. Jaunas ir labai perspektyvus sportininkas, jau daug metų ginantis Klaipėdos garbę įvairaus amžiaus miesto rinktinėse, Klaipėdos universiteto komandoje bei Lietuvos vardą jaunių ir jaunimo rinktinėse, taip pat yra nacionalinės vyrų rankinio rinktinės narys, ne kartą tapęs Lietuvos čempionu.

Viktorija Varanavičiūtė - pianistė, kuri, aktyviai koncertuodama ir dalyvaudama respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose, garsina Klaipėdos vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Žydrūnas Vičinskas - etnologijos mokslo doktorantas, ruošiantis disertaciją, kurios pagrindas yra Mato Pretorijaus užrašytos mitinės medžiagos patikimumo nustatymas. Ž. Vičinskas aktyviai vykdo mokslinę veiklą. Iki šiol perskaitė vienuolika pranešimų respublikinėse bei tarptautinėse konferencijose, jų pagrindu parengė šešias publikacijas recenzuojamuose mokslo žurnaluose.

Aušra Vaštakaitė - muzikos kūrėja ir koncertuojanti atlikėja, grojanti, dainuojanti ir kurianti Klaipėdą jau 5 metus garsinančioje grupėje "Hit-Kick" bei naujame išskirtiniame džiazo ir elektroninės muzikos projekte "Svingulingu". Ji sukūrė muziką daugiau nei tuzinui spektaklių ir įspūdingų pasirodymų Klounų teatro studijoje bei Klaipėdos lėlių teatre.

Povilas Klimas - Klaipėdos universiteto studentas, įgyvendinantis įvairius projektus, kurių naujausias - ekskursijos su dviračiais po Klaipėdą - startuos birželio viduryje.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Klaipėdos universiteto darbuotojų nupinti Advento vainikai, šįryt iškeliavę pas adresatus – Telšių...

KU pasiuntiniai vienišiems senjorams išdalijo džiaugsmo siuntinį nuotrauka, foto

Uostamiesčio 2021-2030 m. strateginiame plane, kuris dabar ruošiamas, vėl atsirado dėmesys dviem...

Klaipėdos piliakalniams - brangesnė viltis nuotrauka, foto

Šalyje pratęsus karantiną iki gruodžio 17 d., išlieka ribojimai ir dėl ugdymo...

COVID-19: ribojimai ugdymo įstaigoms nesikeičia nuotrauka, foto

Nuo lapkričio 30 dienos, siekiant sumažinti užsikrėtimų COVID-19 riziką, karantino metu laikinai...

KRATC informacija Klaipėdos miesto gyventojams nuotrauka, foto

Diego Maradona palydėtas į amžinąją kelionę nuotrauka, foto

Sportas, Argentinoje didžiulės minios penktadienį palydėjo į paskutinę kelionę legendinį futbolininką Diego...

KU pasiuntiniai vienišiems senjorams išdalijo džiaugsmo siuntinį nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos universiteto darbuotojų nupinti Advento vainikai, šįryt iškeliavę pas adresatus – Telšių...

Lietuvos kaimynai gina Europos civilizaciją nuotrauka, foto

Pasaulis, Vengrijos premjeras Viktoras Orbanas su savo Lenkijos kolega vakar Budapešte vedė...

Laima Vilimienė apdovanota aukščiausiu Kultūros ministerijos skiriamu apdovanojimu nuotrauka, foto

Kultūra, Laikinai einantis kultūros ministro pareigas Mindaugas Kvietkauskas trims Lietuvos kultūrai ir menui...

Sportas, Paskelbta prieš 16 min.

Pasaulis, Paskelbta prieš 45 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...