2019 m. liepos 21 d. 20:58 val., sekmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2019-02-05, 07:59

Šarūnas Nekrošius, LRT.lt

2019-02-27   14:00

IP: 193.219.187.68

Dėl Ninos Puteikienės visada buvau tikra, nes ji nepataikauja valdžiai, yra drąsi, konkreti, ne agresyvi. Atvirkščiai,- visada šypsosi, net komentuodama pastabas.

Arvydas Vaitkus- labai kompetentingas, jaunas, stiprus, bei turintis galią ir komandą. Tik labai gaila, kad šiuo metu jį 'lydi' valstiečiai. Palinkėčiau Arvydui būti principingu ir nusipurtyti nuo tų, kurie siekia tik naudos sau, o politines idėjas keičia, kaip kojines...

2019-02-27   13:49

IP: 193.219.187.68

Esu gimusi ir užaugusi Klaipėdoje. profesija- tapytoja. Tačiau mieste neturiu kur pakabinti parodos. parodų rūmai neprieinami.
Ir kitur neprieinama dėl salių trūkumo. Nėra meno institucijų, kurios pasiūlytų erdves, kad surengti parodą. Noriu bendraujanti su gyventojais meno parodom, tačiau liūdna pačiai ieškoti kur galėčiau pakabinti, eksponuoti parodą ir šviesti miesto gyventojus šioje srityje. Esu nekomercinė tapytoja impresionizmo mokyklos. Neturiu dirbtuvių. Neturiu pajamų. Tačiau turiu skolų už buto paslaugas. Prašau atkreipti dėmesį į menininkus.

AK

2019-02-06   22:35

IP: 195.14.178.129

Matau vieną esminį galimą tikslą, kuris, rodos, sutaptų su dėstomu Puteikienės - aptramdyti dešimtmečiais susimetusį trombą, kuriame užstrigome. Reikia sugrįžti į laisvesnės raiškos Klaipėdą iš tos nomenklatūrinės užparkomatintos, pakirkinamos gražumais už labai brangiai. Gražu festivaliai, nutiko itin neprastų renginių, bet klostosi įtartina gaivaus oro stoka. Reikia rotacijos.

Na Mariui

2019-02-06   20:25

IP: 78.62.163.87

Mariukai, nekoks tas tavo gentviliukas, ir jo partija ne kaip "kvepia" Vaitkus pagirūnas, "valstietis", Bilotaitė - gink die, tik ne konservai pasenę. O dėl Puteikienės tai tu tikras melagis, tavo gentviliukui toli iki jos, labai labai. Bet pritarsiu: "Tad tikiuosi žmonės teisingai nubalsuos, nes nuo to priklausys tiek miestiečių, tiek miesto ateitis."

Marius

2019-02-06   12:53

IP: 109.123.74.187

Miestui reikia pokyčių, matome, kad p. Grubliauskas išsisėmė, reikia permainų. Realiausi kandidatai Puteikienė, Bilotaitė, Gentvilas, Vaitkus. Puteikienės nematau mere, nes ji labai jau senamadiška, o su tokiu požiūriu miestas būtų nustekentas dar labiau, ji nepripažįsta naujovių, inovacijų, ko miestui ir reikia, ji tik stabdo ir stabdo miesto vystymasi. Vaitkus būtų geras kandidatas, bet jis dirbs uostui ir valstiečiams, o tai būtų didžiulė žala miestui, tad tokio mero tikrai nereikia. Bilotaitė teisingai mato miesto trūkumus ir ko jam reikia, bet vargu ar ji sugebėtų susidoroti su tokiu postu. Gentvilas yra jaunas, bet sukaupęs tikrai nemažą patirtį, kupinas energijos, naujų įdėjų ir noru dirbti miesto labui, ir manau jis yra tas viduriukas, kuris būtų geriausias miestui. Tad tikiuosi žmonės teisingai nubalsuos, nes nuo to priklausys tiek miestiečių, tiek miesto ateitis.

Gaila

2019-02-06   10:56

IP: 88.119.134.9

Jeigu atvirai - nėra normalaus , stipraus kandidato į merus . Nykuma. V. G. į pensiją laikas.

ir vel gi,

2019-02-06   10:10

IP: 78.62.151.153

komentatoriu lukesciai yra proporcingai priesingi tam,kad gali miesto meras.Klaipeda yra isdalinta,isparduota,isparceliuota ir padalinta zonomis.Savivaldybe ir merija yra uzsakymus dalijanti ir pinigus skirstanti organizacija su ribotu biudzetu.Tie kas tuos uzsakymus vykdo-tai privatus uab,bendroves,firmos.Jos tvarko,valo,stato/griauna musu miesta.Yra pinigu,kazkas daroma,nera pinigu-darbai stovi.Nepamirskit visos biurokratines grandines reikalavimu,pradedant konkurso skelbimu,salygu atitikimu.Todel niekas nevyksta greitai,nes pagrindine priezastis-pinigu trukumas.Dabar isivaizduokit.Isrenkame mere Puteikiene.Si su savo naivumu,pradeda ieskoti salycio tasku tarp privaciu bendroviu,tam kad butu ivykdytas vienas ar kitas miesto uzsakymas.Jei ji su zmonemis prades kalbeti taip kaip dabar kalba,abejoju ar isvis kas su ja bendraus.Viena,dvi naujos idejos gerai,bet miestas gyvena istisai,negali paprasyti minutes pertraukeles,kad viskas sustotu.Klaipeda-ne Las Vegas,ne Paryzius,ir net ne Vilnius,kuris susiurbia visos Lietuvos pinigus.Mes esame uostamiestis,turime jura,marias,uosta,tuom ir unikalus.Atimk is Lietuvos Vilniu,bus Kaunas,o atimk is Lietuvos Klaipeda,ir jau niekas jos neatstos.Didziosios permainos i gera netruks ateiti.Miestas keiciasi,ir pagrindine to priezastis-tai mes,Klaipedos miesto gyventojai.

Nina

2019-02-06   08:40

IP: 85.232.128.58

Uzdarom gamyba, visas verslas Klaipedoje turi buti pirk/parduok, kad butu mazesne tarsa. Pinigus kulturininkams. Pinigu prasysim is salies valdzios. Klaipeda - ramybes uostas. Pasalpinius - i miesto centra.

Nord

2019-02-05   16:17

IP: 185.11.26.161

Žiūrėjome irgi...:-) Vaitkui leisk, jis uostą iki Gargždų padarys. Gentvilui ir Puteikienei rūpi, kaip iš Klaipėdos padaryti Palangos parodiją ir dar paslėpta nemeilė KU... Taigi, vakar mačiau tik du rimtus kandidatus. O dėl pasakymo "o kodėl jis čia atėjo?", elementarių etiketo ir elgėsio žinių stoka. Kaip tik, ponas Šilėnas su savo šypsena labai praskaidrino laidos atmosferą.

ziurovas

2019-02-05   16:09

IP: 78.62.150.6

akivaizdu grabliauskas išsikvėpęs, liko tik didelės nuluzgusios ausys

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda už maždaug 5 mln. eurų planuoja atnaujinti 420 metrų Danės upės...

Skverui ir krantinėms tvarkyti - 5 mln. eurų nuotrauka, foto

Mažajai Lietuvai nusipelniusio kraštiečio Jono Aušros vardas įrašytas į Katyčių garbės piliečio...

Pagerbė Jono Aušros indėlį į valstybingumą nuotrauka, foto

Švietimas taps Klaipėdos miesto prioritetu. Mokytojų etatų didinimas, rekonstruojami darželiai, mažėjančios mokinių...

Valdininkai mažins mokinių skaičių klasėse, tačiau yra viena problema nuotrauka, foto

Klaipėdiečiai paplūdimį pavertė egzotiško futbolo aikšte nuotrauka, foto

Sportas, Savaitgalį Klaipėdos pajūryje itin gausiai susirinkę poilsiautojai galėjo mėgautis nekasdieniu reginiu –...

Merginų rankinio rinktinė mažajame finale nusileido turkėms nuotrauka, foto

Sportas, Lietuvos jaunių (iki 19 metų) merginų rankinio rinktinei nepavyko pergale baigti Europos...

Astrologinė prognozė kitai savaitei nuotrauka, foto

Įvairybės, AVINAS

Nemokamų vizų į Karaliaučių tikrovė nuotrauka, foto

Lietuvos naujienos, Ilgos eilės vykstantiems į Karaliaučių – ne vienintelis iššūkis, su kuriuo teks...

Įvairybės, Paskelbta prieš 3 val.

Lietuvos naujienos, Paskelbta prieš 3 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...