2019 m. gegužės 27 d. 14:16 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Jau surinkta pusė sumos baudai sumokėti

Jau surinkta pusė sumos baudai sumokėti nuotrauka, foto

INICIATYVA. "Tai visuomenės iniciatyva paremti Vitalijų. Judėjimas, palaikantis gerus darbus tyliai dirbusį, didelę dalį savo gyvenimo paaukojusio vaikams ir biurokratų nubaustą žmogų", - šitaip sukurtą palaikymo grupę socialinėje erdvėje pristato jos iniciatoriai.

© Redakcijos archyvo nuotr.

Klaipėdiečiai neliko abejingi - vadinamaisiais gatvės vaikais besirūpinančiam Vitalijui Chomičenkui padeda rinkti lėšas, kad jis galėtų sumokėti nemenką baudą - 6 000 eurų.

Priminsime, kad į nepavydėtiną istoriją V. Chomičenkas įsipainiojo dėl to, kad aplaidžiai tvarkė prieš 23 metus jo įsteigto vaikų socialinės pagalbos centro darbštumo ugdymo mokyklos "10 talentų" buhalteriją.

Per daugybę metų valstybei susidarė nemenka, 18 tūkst. eurų siekianti, skola. 2017-aisiais "10 talentų" buvo iškelta bankroto byla, buvo paskirtas bankroto administratorius. Bylinėjimasis šiemet balandžio pradžioje baigėsi Klaipėdos apylinkės teismo patvirtinta taikos sutartimi. Pagal šią sutartį bankroto administratorius atsisakė ieškinio, o V. Chomičenkas per artimiausius dvejus metus privalo sumokėti 6 000 eurų.

Dešimt kartų mažesnį atlyginimą gaunančiam Vitalijui tai didžiuliai pinigai. Todėl vyras negali be ašarų akyse pasakoti, ką jam reiškia žinia, kad klaipėdiečiai nepaliko jo vieno bėdoje.

Neabejingi žmonės feisbuke sukūrė V. Chomičenko paramos grupę, žmonės dalijosi geradario istorija ir jo sąskaita, į kurią galima pervesti paramą.

"Prieš Velykas į mano sąskaitą geri žmonės jau buvo paaukoję 2,5 tūkstančio eurų. Visus juos jau pervedžiau bankroto administratoriui. Dabar dar yra prikapsėję beveik 500 eurų, vėl pervesiu bankroto administratoriui ir jau būsiu sumokėjęs pusę reikiamos sumos", - vakar negalėjo atsidžiaugti V. Chomičenkas ir tikino, kad kiekvienas gerų žmonių paaukotas centas bus panaudotas pagal paskirtį.

Pats didžiąją dalį savo gyvenimo pašventęs tiems, kuriems reikia pagalbos, klaipėdietis jaučiasi nejaukiai, kad dabar pagalbos prireikė jam.

"Man ašaros bėga, kai pamatau, kad ir pensininkai perveda į mano sąskaitą 5 eurus", - neslėpė Vitalijus.

Viena iš paramos grupės iniciatorių dizainerė Monika Gustaitė svarstė, kad tai galėtų būti tęstinis projektas ir nuolatinė pagalba pas Vitalijų ateinantiems vaikams, nes net ir po tokių išgyvenimų V. Chomičenkas toliau tęsia veiklą - vietoje buvusio centro "10 talentų" įsteigė asociaciją "20 talentų" ir toliau padeda ne tik vaikams, bet ir sunkiau besiverčiančioms šeimoms.

Sąskaita norintiems prisidėti:

Vitalijus Chomičenkas
LT 527300010001604761
"Swedbank"
Paskirtis: pagalba - paskola.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Laisvų darbo vietų sąrašas2019-05-27Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Klaipėdos skyrius informuoja,...

Laisvos darbo vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Klaipėdoje šiemet turėtų iškilti seklio skulptūra, skirta įamžinti policijos kriminalistus. Šią idėją...

Klaipėdoje turėtų iškilti bronzinė seklio skulptūra nuotrauka, foto

Kaip praėjusiais, taip ir šiais metais Klaipėda nusidažė įvairiomis spalvomis. Šeštadienį Klaipėdoje...

Klaipėdą nuspalvino nuotaikingas spalvų bėgimas nuotrauka, foto

Vakarų Lietuvos automobilių statymo ypatumai nuotrauka, foto

Klaipėda, Dienraščio "Vakarų ekspresas" redakcija tęsia konkursą "Automobilių statymo ypatumai". 

Laisvos darbo vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Klaipėda, Laisvų darbo vietų sąrašas2019-05-27Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Klaipėdos skyrius informuoja,...

Vakarų Lietuvos kriminalinė kronika nuotrauka, foto

Kriminalai, Apvogė nepažįstami vaikinai

Pietų pertrauka: kur pietauti šiandien? nuotrauka, foto

Patarimai, Adresas: Tiltų g. 26ARezervacijų tel.: 8 46 211 390

Klaipėda, Paskelbta prieš 43 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 1 val.

Patarimai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...