2019 m. gegužės 21 d. 15:48 val., antradienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Į rinkimus veda Artūras Žalys

(21)

2018-12-10, 12:44

"Vakarų ekspreso" inf.

Į rinkimus veda Artūras Žalys nuotrauka, foto

Artūras Žalys.

2018 m. gruodžio 8 d. Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo Klaipėdos savivaldos rinkimuose dalyvausiantį visuomeninį rinkimų komitetą „Už pokyčius Klaipėdoje“.

Nors tai jau penktasis Klaipėdoje užregistruotas komitetas, bet tikrai ne „dar vienas komitetas“. Tai nėra artėjantiems rinkimams prišokamai sukurtas politinis projektas. Šis komitetas yra ūkiškų ir racionaliai mąstančių klaipėdiečių suburtos asociacijos visuomeninio judėjimo „Permainų Klaipėda“ politinis įrankis.

Taigi komiteto nariams ir jiems pritariantiems negresia išsivaikščiojimas po rinkimų. Jie ir toliau bursis po judėjimo vėliava, dirbs Klaipėdai bei kontroliuos savo atstovų darbą miesto savivaldybės taryboje, kviesdami prie šių savo veiklų prisijungti visus klaipėdiečius. Ar kažką panašaus galės pasiūlyti koks kitas komitetas ar partija, dalyvausiantys Klaipėdos savivaldybės tarybos rinkimuose?

Asociacija visuomeninis judėjimas „Permainų Klaipėda“ gimė dar šią vasarą. Tuomet aktyvūs klaipėdiečiai – Vytautas Čepas, Artūras Žalys, Algirdas Grublys, Teisutis Matulevičius, Nijolė Požarskienė, Markas Seldinas – Klaipėdos problemoms spręsti pakvietė burtis visus, nepriklausomai nuo politinių pažiūrų, tautybės, išsilavinimo ir amžiaus.

Pastaruoju metu miestas praranda vystymosi tempą, stringa naujos iniciatyvos ir projektai, akivaizdžiai trūksta originalių idėjų, vis didesnę galią demonstruoja biurokratija, nerandama bendros ir miestui naudingos kalbos su Valstybiniu jūrų uostu. Nenuostabu, kad Klaipėdą aplenkia investicijos.

Mieste daug neišspręstų socialinių problemų, vangiai tvarkomas senamiestis, neordinarinių sprendimų laukia senjorai, kultūros, meno, sporto žmonės, nuo kasdienės rutinos dūsta jaunimas.

Šių metų lapkričio 27 d. vykusiame asociacijos narių ir jos tikslams pritariančių klaipėdiečių susirinkime buvo nuspręsta registruoti visuomeninį rinkimų komitetą, dalyvausiantį 2019 m. Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos ir mero rinkimuose.

Susirinkimo metu buvo pritarta rinkiminės programos gairėms: savivalda – atvira kiekvienam miestiečiui; miestas – technologiškai pažangus ir interaktyvus;  aplinka – kūrybinga, patogi ir sveika; žmogus – dirbantis, uždirbantis, socialiai saugus.

Buvo išrinktas septynių žmonių prezidiumas, kuris rūpinsis rinkiminės kampanijos organizavimu. Visuomeninio rinkimų komiteto koordinatoriumi ir kampanijos štabo vadovu buvo išrinktas asociacijos „Permainų Klaipėda“ atsakingasis sekretorius ir Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Algirdas Grublys. Rinkiminio sąrašo vedliu tapo asociacijos pirmininkas Artūras Žalys.

Komitetas „Už pokyčius Klaipėdoje“ visuomenei ir žiniasklaidai ketina prisistatyti dar iki šių metų gruodžio 21 dienos. Tuomet supažindinsime su galutiniu rinkiminiu sąrašu, programa ir įvardinsime savo poziciją mero rinkimuose. 

Mūsų komitetą sudaro 70 narių: Algirdas GRUBLYS, Violeta ANČERIENĖ, Valdas ANČERYS, Audronė ANDRIULIONIENĖ, Jelena ANUŽIENĖ, Edmundas ARNAŠIUS,  Egidijus BARANAUSKAS, Vytautas BARTNINKAS, Dainius BRAŽDYS, Juzefa BRUŽIENĖ, Grinvydas BUTRIMAS, Viktoras BUTRIMAS, Laimutė BUTRIMIENĖ, Rūta CIMNOLONSKAITĖ, Vytautas ČEPAS, Valdas DAUJOTAS, Audra DAUJOTIENĖ, Loreta DAUJOTIENĖ, Gitana DIRŽININKIENĖ, Andrius EIDUKEVIČIUS, Julija EININGIENĖ, Rasa GAGILIENĖ, Alius GALMINAS, Ernesta GREFELYTĖ, Živilė GRUBLIENĖ, Aleksandra IVANENKO, Martynas JANUŠAS, Saulius JANUŠAS, Vaidotas JASAS, Mantas JOKŠAS, Salomėja JUOZAPAITIENĖ, Brigita KAIRIENĖ, Lina KAZBARAITIENĖ, Antanas Gediminas KLIVEČKA, Nijolė Irena KLIVEČKIENĖ, Mantas KNIETAS, Lina KRUPELNIKOVA, Julija KULIŠOVA, Audrys LEŠČIUS, Jolanta LEŠČIUVIENĖ, Julija MANAKO-GALMINĖ, Giedrė MATULEVIČIENĖ, Teisutis MATULEVIČIUS, Laima NARAŠKEVIČIENĖ, Galina NAZAROVA, Vaidotas PILIPAVIČIUS, Linas PLIENIUS, Gabija POCEVIČIŪTĖ, Nijolė POŽARSKIENĖ, Lukas RAŠKAUSKAS, Audronė SAVICKIENĖ, Markas SELDINAS, Sandra SIRUTIENĖ, Dalia Marija STANČIENĖ, Rimantas STAŠYS, Jadvyga STEPONAVIČIENĖ, Ditė STONČAITIENĖ, Asta ŠLEPETIENĖ, Inga ŠOPAITĖ, Aleksej TIRIŠONOK, Odetta TUNYLA, Tadas UŽUOTAS, Natalja VASILJEVA, Bronislavas VYŠNIAUSKAS. Saulius ZAKARAUSKAS, Eugenija ŽALIENĖ, Vaiva ŽALIENĖ, Artūras ŽALYS, Danė ŽIUKIENĖ ir Liudmila ŽVIRGŽDIENĖ.

Žymos: artūras žalys

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Jo

2019-01-14   07:34

IP: 84.46.250.145

Žalys viešinasis kaip verslininkas. Jokio verslo neturi, sėdi žmonai ant sprando ir vaizduoja dirbantį. Tokio siurbėlio reikėtų dar paieškoti, nesukurdamas nieko ,gyvena ,kaip inkstas taukuose. Joks jis dantistas, tik dar į savo judėjimą surašęs beveik visus žmonos darbuotojus.

2018-12-16   15:38

IP: 86.179.232.97

Nuostabu rinkite normalius zmones kas musu Klaipeda myli o ne pinigus!!!!

Neringa

2018-12-13   10:03

IP: 78.62.40.172

Kiek pykčio, kad net baugu. Ko išsigandote? Žmonės eina į rinkimus, argi tai blogai? Blogai būtų jei neitų arba eitų tokie kurie čia ašaras ir pykti lieja. Perskaičiau sąrašą ir nieko baisaus neradau - žmonės kaip visi, vieni žinomi gerai (Čepas, Grublys, Žalys, Vyšniauskas..), kiti mažiau, juk nė vienas nėra miesto ar Lietuvos priešai. Yra iš ko rinktis, tai ir rinkimės, o ne ugnimi spjaudykimės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Lietuvai atstovaujanti „Ambersail 2“ sekmadienį pirmą kartą istorijoje atplauks į Klaipėdos uostą.

„Ambersail 2“ plaukia į Klaipėdą nuotrauka, foto

Bitės keliamos vis arčiau žmonių. Miestuose daugėja žaliųjų plotų, o kartu -...

Ant gamyklos stogo vietą rado bitės nuotrauka, foto

Kuršių nerijos nacionalinio parko (KNNP) direkcija pranešė, kad gegužės 23-iąją, ketvirtadienį, didžiuliame...

Smiltynėje bus naikinami miško kenkėjai nuotrauka, foto

Naujos mokyklos statyba šiaurinėje miesto dalyje buvo svarbiausias investicinis Klaipėdos miesto projektas,...

Naujai mokyklai planuotas lėšas siūlo perduoti kitiems nuotrauka, foto

Šiandien - pajūrio ekipų futbolo derbis nuotrauka, foto

Sportas, Šiandien 18 val. Klaipėdos centriniame stadione ant natūralios žolės Lietuvos futbolo A...

"Neptūnas": pusfinalis ir trenerio intriga nuotrauka, foto

Sportas, Klaipėdos "Neptūnas" trečiadienį nuo 18.50 val. "Švyturio" arenoje kils į Lietuvos krepšinio...

„Ambersail 2“ plaukia į Klaipėdą nuotrauka, foto

Klaipėda, Lietuvai atstovaujanti „Ambersail 2“ sekmadienį pirmą kartą istorijoje atplauks į Klaipėdos uostą.

Ant gamyklos stogo vietą rado bitės nuotrauka, foto

Klaipėda, Bitės keliamos vis arčiau žmonių. Miestuose daugėja žaliųjų plotų, o kartu -...

Sportas, Paskelbta prieš 48 min.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...