2020 m. liepos 13 d. 11:23 val., pirmadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

„Grigeo Klaipėda“ iš buvusių vadovų siekia prisiteisti 2,7 mln. eurų žalos

(4)

„Grigeo Klaipėda“ iš buvusių vadovų siekia prisiteisti 2,7 mln. eurų žalos nuotrauka, foto

Bendra abiejų ieškinių suma dėl patirtos žalos siekia 2,7 mln. eurų, pranešė bendrovė.

© Asociatyvi tv3.lt nuotr.

Reklama

Nevalytas nuotekas į Kuršių marias leidusi kartono gamybos įmonė „Grigeo Klaipėda“ Klaipėdos apygardos teismui pateikė antrąjį ieškinį, kuriuo iš buvusio įmonės vadovo Vido Beržonskio, buvusio gamybos direktoriaus Jono Garalio bei kitų asmenų siekia prisiteisti dar 1,4 mln. eurų žalos atlyginimą.

Pirmasis ieškinys pateiktas pernai gruodį, o bendra abiejų ieškinių suma dėl patirtos žalos siekia 2,7 mln. eurų, pranešė bendrovė. 

Buvę „Grigeo Klaipėdos“ vadovai kaltinami nepagrįstu bendrovės piniginių lėšų mokėjimu bei sistemingu veikimu prieš bendrovės interesus, netinkamu pareigų vykdymu, kuris esą truko aštuonerius metus – nuo 2011 iki 2019 metų pavasario.

Ieškinyje „Grigeo Klaipėda“ nurodo, kad V. Beržonskis su buvusiu įmonės „Algol Chemicals“ vykdomuoju direktoriumi Vaidotu Kizelevičiumi sudarė „Grigeo Klaipėdos“ produkcijai reikalingo krakmolo tiekimo schemą, taip siekdami turtinės naudos įmonėms „ChemTrade“ ir Airijoje registruotai „Sago Industries Limited“, kurios akcininkė buvo minėtoji įmonė.

Pasak „Grigeo“ pranešimo, „ChemTrade LT“ įkurta 2011 metais, ir nuo to laiko iki 2019-ųjų pavasario per ją buvo perkamos įvairios cheminės medžiagos popieriaus fabrikui, dažai bei krakmolas. Įmonė 2014–2015 metais „Grigeo Klaipėdai“ buvo įsipareigojusi tiekti kartono gamyboje naudojamą tapijokos krakmolą, nors tiekė pigesnį kviečių krakmolą. 2015 metų rugsėjį tiekimą perėmė įmonė „Sago Industries Limited“, kuri krakmolą tiekė iki 2019 metų.

Anot „Grigeo“,  pigesnis krakmolas buvo tiektas J. Garalio sprendimu.

Su J. Garaliu ir V. Beržonskiu darbo sutartis „Grigeo Klaipėda“ nutraukė pernai. Pernai gruodį įmonė Kauno apygardos teismui pateikė ieškinį dėl 1,3 mln. eurų žalos atlyginimo.

„Grigeo Klaipėda“ teigia, kad sprendimai, dėl kurių dalis biologiškai neapdorotų nuotekų patekdavo į įmonės „Klaipėdos vanduo“ nuotekų tinklus, buvo priimti, kai įmonei vadovavo V. Beržonskis, o gamybos vadovo pareigas užėmė J. Garalis.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Klps

2020-02-27   23:31

IP: 185.11.26.161

Gudrūs gyvuliai

klaipėdietis

2020-02-27   22:12

IP: 85.232.148.41

Tai, grigiškes, kaip įmonė baudą ir žalą kelių dešimčių milijonų ribose gali tekti sumokėti. Tas pindosas Pangonis sėdėjo ir nieko nedarė, pangoni savo škura atsakysi, o ne iešmininkų ieškok. Klounas .

V. Putinas atskleidė planą dėl jo dublerio

 

Vladimiras Putinas ketvirtadienį atskleidė, jog egzistavo slaptas planas į viešus pasirodymus siųsti ne jį, o jo antrininką, bet tvirtino, kad jis tą planą vetavo ir yra tikrasis Rusijos prezidentas.


V. Putino komentarai parodė, jog internete dažnai minima sąmokslo teorija, esą Rusijos lyderį bėgant metams vaizduodavo ar net pakeisdavo antrininkas, nėra visiškai be pagrindo.


Valstybinė naujienų agentūra TASS parodė V. Putinui populiarių interneto paieškų rusų kalba sąrašą, įskaitant „Putino dublerio įrodymą“.


„Ar jūs tikras?“ – paklausė interviu ėmęs žurnalistas.


„Taip“, – atsakė V. Putinas.


Pasak jo, jis niekada neturėjo antrininko, bet paklaustas, ar tokia idėja kada nors buvo aptarinėjama, patvirtino, kad tai buvo svarstyta.


„Aš atsisakiau turėti dublerių, – sakė V. Putinas. – Tai buvo sunkiausiais kovos su terorizmu laikais.“


V. Putinas, dirbdamas premjero, o paskui prezidento postuose, prižiūrėjo antrąjį karą su separatistais Čečėnijoje, vykusį nuo 1999 iki 2000 m.


Rusijos ginkluotosioms pajėgoms paskelbus pergalę, Šiaurės Kaukaze dažnai vykdavo islamistų sukilėlių atakos, o svarbiausiuose Rusijos miestuose buvo įvykdyta mirtininkų atakų.


„Ar tai buvo šio amžiaus pradžioje?“ – paklausė žurnalistas Andrejus Vandenka, rengiantis virtinę interviu su V. Putinu jo atėjimo į prezidento postą 20-osioms metinėms.


„Taip“, – atsakė V. Putinas.


„Dubleris būtų ėjęs ten, kur pavojinga?“ – paklausė A. Vandenka.


„Na, taip, eitų, pasirodytų“, – patvirtino V. Putinas.


Gandai daugiausia būdavo susiję su faktu, kad 67-erių prezidento veide nelabai matyti jo amžius, dingo maišeliai po akimis, be to, atrodė, kad jis vis prasčiau kalba vokiškai. Šią kalbą jis išmoko dirbdamas Sovietų Sąjungos agentu Rytų Vokietijoje.


2015 m. V. Putinas buvo 10-čiai dienų dingęs iš viešumos, ir tai buvo išprovokavę spėliones, kad jis galbūt dar kartą tapo tėvu, buvo nušalintas per perversmą, susirgo, pasidarė kosmetinę operaciją ar net mirė.


„Be gandų nuobodu“, – vėl atsiradęs pasakė V. Putinas.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Karantino metu, atsižvelgiant į aktualijas ir galvojant apie lietuvių atostogų planus...

600 km ir daugiau kaip 60 nepažintų Klaipėdos vietų nuotrauka, foto

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka jau penktą kartą kviečia klaipėdiečius...

Karlskronos aikštėje - Interaktyvios vasaros skaityklos renginys nuotrauka, foto

Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados ,,Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione...

Dragūnų batalione prasidėjo kartotiniai mokymai rezervo kariams nuotrauka, foto

Saugant lankytojų ir darbuotojų sveikatą Klaipėdos miesto savivaldybės administracijoje įrengtas automatinis temperatūros...

Į savivaldybę – pasimatavus temperatūrą nuotrauka, foto

Moksleivių sveikatos pažymėjimai galios iki metų galo nuotrauka, foto

Sveikata, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pratęsė mokinių, kurie mokslus tęs toje pačioje ugdymo...

Lietuvoje patvirtinti 5 nauji atvejai nuotrauka, foto

COVID-19, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) liepos 13 d. 9 val. duomenimis:

600 km ir daugiau kaip 60 nepažintų Klaipėdos vietų nuotrauka, foto

Klaipėda, Karantino metu, atsižvelgiant į aktualijas ir galvojant apie lietuvių atostogų planus...

Suvestinė: padegtos durys, pavogti dviračiai, dingo paspirtukas nuotrauka, foto

Kriminalai, Jūsų dėmesiui - Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato parengta įvykių suvestinė. Klaipėdos...

COVID-19, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...