2020 m. lapkričio 26 d. 08:40 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Klaipėda

Buriami savanoriai „Europiadai“ ir didžiųjų burlaivių lenktynėms

2019-11-27, 09:59

Klaipėdos šventės

Buriami savanoriai „Europiadai“ ir didžiųjų burlaivių lenktynėms nuotrauka, foto

Reklama

Viešoji įstaiga Klaipėdos šventės” buria entuziastingų ir energingų savanorių komandą dviem didiesiems ateinančių dviejų metų tarptautiniams renginiams įgyvendinti. 2020 m. rugpjūčio 5–9 dienomis į Klaipėdą atkeliaus margaspalvis Europos tautų kultūrų festivalis „Europiada“, o 2021 m. birželio 27-30 dienomis uostamiestis taps didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races 2021“ starto uostu.

Abiejų tarptautinių renginių sėkmės raktas – savanoriai. Į Europos tautų kultūrų šventę „Europiada“ laukiama atvykstant apie 4500 dalyvių (daugiau nei 200 kolektyvų) iš daugiau nei 20 valstybių. Kiekvienam kolektyvui reikės pagalbos orientuojantis mieste, kad kolektyvai laiku pasiektų renginių ir poilsio vietas, turiningai praleistų laisvalaikį. „Europiadai“ norima suburti iki 230 savanorių.

Regatos „The Tall Ships Races 2021“ metu planuojama, jog Klaipėdą aplankys apie 100 burlaivių. Didžiuosius burlaivius uostamiestis priims jau penktą kartą. Savanoriai ne tik sutiks ir globos daugiatautes laivų įgulas Klaipėdoje, bet ir patys turės galimybę pažinti jūros bangą. Burlaivių lenktynėms turėtų talkinti iki 120 savanorių komanda.

Į pirmąjį savanorių susitikimą ir renginių pristatymą organizatoriai kviečia jau šių metų gruodžio 4 d., trečiadienį, 15 val., Klaipėdos piliavietės rytinės kurtinos salėje (Priešpilio g. 2, Klaipėda). Susitikime dalyvaus  VšĮ „Klaipėdos šventės“ komanda, „Europiados“ tarptautinio komiteto narė Asta Dirgėlienė,  patyręs savanorių lyderis Mindaugas Rukavičius ir kt.  

Į renginį kviečiami visi – moksleiviai, studentai, dirbantieji, tėvai, seneliai, kam artima savanorystės idėja. „Savanoriais registruosime jaunuolius nuo 14 metų, o viršutinės amžiaus ribos šiai veiklai nėra. Esam atviri jaunimui, šeimoms, brandai bei patirčiai. Svarbiausi kriterijai, kuriuos keliame pretendentams – kalbų mokėjimas ir pozityvus nusiteikimas, nes savanoris tai ir miesto ambasadorius. Norime, kad prisiminimuose apie Klaipėdą išliktų besišypsančių žmonių veidai“,- sako Dalia Grikšaitė, VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė.

„Mūsų renginiuose jau dalyvavę savanoriai dalijasi tik gerais įspūdžiais. Galim garantuoti, kad savanorystė jums padės įgyti naujos ir įdomios patirties, supažindins su įvairiais žmonėmis, šioje veikloje jūs sustiprinsite komandinio darbo įgūdžius bei patirsite neišdildomų įspūdžių“,- žada „The Tall Ships Races 2021“ projekto vadovė Violeta Ulevičienė.

Reklama

Tad visi, ką sudomino galimybė tapti uostamiestyje vyksiančių  tarptautinių renginių savanoriais, kviečiami į „gyvą“ pokalbį su renginių organizatoriais, neturintieji galimybių tądien atvykti kviečiami pildyti savanorių registracijos anketas tinklapyje  www.europeade.lt . Anketinius reikalavimus atitikę kandidatai bus pakviesti į ateinančius informacinius susitikimus ar mokymų sesijas.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Jau šiandien Klaipėdos miesto Teatro aikštę papuoš klaipėdiečių dovanota žaliaskarė. Šiemet pirmą...

Teatro aikštę eglė papuoš šiandien nuotrauka, foto

Prabėgo daugiau nei 10 mėnesių nuo per Lietuvą nuvilnijusios „Grigeo Klaipėda“ istorijos....

„Grigeo Klaipėda“ išmoktas pamokas verčia pokyčiais – pristato atsinaujinimo planą nuotrauka, foto

Nuo ketvirtadienio Bendrasis pagalbos centras (BPC) perima greitosios medicinos pagalbos tarnybos trumpųjų...

BPC perima greitosios medicinos pagalbos numerius Klaipėdos apskrityje nuotrauka, foto

Telšių vyskupijos "Carito" Klaipėdos regiono globos namuose įsisukus koronavirusui trūksta ir darbuotojų,...

Kviečia savanorius į "Carito" globos namus nuotrauka, foto

Tarptautinius krovinius gabenančių vairuotojų vergovė nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Tarptautiniais reisais krovinius gabenančius vairuotojus vienijančios profsąjungos viešai prabilo apie šiame sektoriuje...

Regitroje sulaikytas BMW dėl suklastoto identifikavimo numerio nuotrauka, foto

Kriminalai, 2020-11-25 Skuodo...

Nerami "Sūduvio" senatvė nuotrauka, foto

Nuomonės, Ne, "Sūduvis" nėra buvęs piratų laivas. Tai karinis laivas, pastatytas 1958 metais...

Gyvenimas pro langą: kaip kinai tvarkosi su pandemija pro langa nematau... nuotrauka, foto

Gyvenimas pro langą, 83 istorija, lapkričio 26, ketvirtadienisKai šįryt, įsijungusi radiją, išgirdau kalbantį žmogų...

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 25 min.

Nuomonės, Paskelbta prieš 26 min.

Gyvenimas pro langą, Paskelbta prieš 29 min.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...