2019 m. birželio 26 d. 04:38 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Klaipėda  >  Klaipėda

Komentarai

2019-06-14   10:06

IP: 197.210.28.72

Šiemet 2019 m. Man buvo toks palaimingas, kad Dievas man suteikė pagrindą laimingai vėl gyventi po to, kai buvo pertrauktas širdis 3 mėnesius, kai mano vyras nepaisė manęs ir grįžo į savo šeimininką. Aš patyriau ir išgyvenau visus emocinius kankinimus, nes aš negalėjau gauti jokios pagalbos, kad galėčiau sugrąžinti savo vyrą, kol mano kolegos, kuri man suteikė jai visišką įsitikinimą, kad jis gali padėti man. Aš susisiekiau su dr. Wealthy ir klausiausi jo žodžių ir sekėjau jo pateiktais nurodymais. Ar galėtumėte manyti, kad mano vyras sugrįžo namo per 12–16 valandų, kaip sakė jis ir šiandien, mano santuoka atkurta ir dėkoju, dėkoju ir dėkoju Dievui, kad naudojosi dr. sulaužyta santuoka. Ar yra kas nors iš ten, kuriam reikia grįžti prie jo ar jos mylėtojo, ar jam reikia bet kokios pagalbos? Tada aš siūlau jums susisiekti su Dr Wealthy dabar per savo el. Pašto adresą: wealthylovespell@gmail.com ARBA jūs taip pat galite jį sušaukti +2348105150446 daugiau informacijos. Dievas palaimins jus, sir

Captain

2019-06-13   06:52

IP: 188.69.213.21

Juokinga kalbėti apie kažkokį jūrininkų egzaminų perdavimą į Kauną, neliko išvis Jūrinės Administracijos, nėra nei kam įmonių atestuoti, nei mokymo įmonių akredituoti, jau nekalbu apie kitus rimtus jūrinius reikalus, pašūkavo Bekėža su Lieponiumi ir viskas baigėsi virtuvės lygio kalbomis, kokie čia jūrinių organizacijų atstovai... ar šitaip reikalai sprendžiami... tai ir tvarkosi kas nori, kaip nori... nėra nei seime nei vyriausybėje žmonių suinteresuotų apie jūrinius reikalus. Tai tik tuščios kalbos. Liudna į visą šitą žiūrėti, netgi kas buvo sukurta per 30 metų, ištaškyta... svarbiausia nėra ir nebus jūrinių specialistų kurie norėtų dirbti LTSA, prisiėmė neaiškaus profilio specialistų, daržininkų, gėlininkų ir tt. tai kas čia... kaip agrarininkams gal ir neblogai, vėl susisodino į visas ministerijai pavaldžias institucijas savo žmonas, gimines ir draugus... štai nuo ko visi pavargo... ir kada tas baigsis LT, ko gero niekada...

klaipedietis

2019-06-12   16:59

IP: 77.221.70.147

Sitie( vaitkus ,buivydas) is bado nemirs.

Orakulas

2019-06-12   14:45

IP: 78.57.246.140

Taigi aiškiai pasakė: niekas nesiruošia niekur kelti tų egzaminų. O šiaip jau nestebina tendencija ir daromas didelis lobizmas Kauno naudai visur, kur tik galima ką nors iš Vilniaus, juolab kitų miestų kažką atimti, neduoti ir t.t. Pradedant ŽŪ ministerija, biudžeto lėšomis ir t.t. Kawianski vyriausybėje ir seime atidirbinėja ir traukia antklodę tik į savo pusę. Nors... ministras Siurplys plungiškis, o ir mokėsi ne Kaune. Va, susidėjo su kolchoznykais ir nublūdo nuo Karbauckio fix idėjų.

2019-06-12   13:42

IP: 78.60.155.112

Būtų šaunu kai ministras teigia neva t.y. "Mano meilė šiam miestui visada išliks". Bet deja tai tik žodžiai. Tai ir kyla klausimas t.y. ar Klaipėdos miesto gyventojai myliu valdžioje (Lietuvos gyventojų tarnautojus) esančius ministrus? Lietuvos respublikos kaip jūrinės valstybės visą jūrinė infrastruktūra yra Klaipėdos mieste, tai kokio velnio tą t.y. jūrininkų egzaminavimą ir dokumentų išdavimą perduoti Kauno VšĮ Transporto kompetencijų agentūrai? Kaunas apart savo upę ir savo marias daugiau nieko neturi. Gana liautis Lietuvoje vykdyti neūkiškumo, nemokšiškumo veiksmus. Jau ką reiškia t.y. kai kažkokie valdžios balvonai sužlugdė Lietuvos jūrų laivininkystę.

Žinovas

2019-06-12   13:39

IP: 185.11.26.161

Čia kalba ministras kuris yra profesonalas. Absurdas nieko konkretaus neatsakė ir neatsakys. Jis tiesiog funkcionierius ir tiek.Jį čia laikė jos ekselencija ir tiek. Apgailėtinas ministras!

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Klaipėda

Iškilmingai į vandenį Kaune nuleistas greitaeigis laivas „Raketa“ jau nuo birželio pradžios...

Triukšmingai pristatytas laivas „Raketa“ – vis dar krante nuotrauka, foto

Nuo penktadienio iki pirmadienio per Kuršių marias keliantys keltai atliko papildomus...

Savaitgalis: 193 papildomi reisai, 15 tūkst. mašinų nuotrauka, foto

Nutraukus visas sutartis su UAB „Žemkasa“, Klaipėdos miesto savivaldybė pradeda ieškoti naujo...

Jau ieško naujo rangovo Tilžės gatvės rekonstrukcijai nuotrauka, foto

Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto dekanas Rimantas Balsys turi ambicingą...

Statys paminklą mokytojui nuotrauka, foto

Susimovei, Petrai! nuotrauka, foto

Nuomonės, Tikiu šventą Petrą, pradėtą šventos Mergelės Marijos, kuris kentėjęs prie Grybauskaitės, buvo...

Keltininkams Joninių savaitgalis nebuvo baisiausias nuotrauka, foto

Vasara, AB "Smiltynės perkėla" darbuotojai sako, kad per Joninių ilgąjį savaitgalį jiems sekėsi...

Lietuvoje Jūrininkų diena nešvenčiama nuotrauka, foto

Jūra, Pasaulyje birželio 25 d. minima kaip Tarptautinė jūrininkų diena. Pasak Lietuvos jūrininkų...

Policija prašo pagalbos - dingo senolis nuotrauka, foto

Kriminalai, Šiandien iš namų Klaipėdoje uogauti išėjo ir iki šiol negrįžo 1937 m....

Nuomonės, Paskelbta prieš 6 val.

Vasara, Paskelbta prieš 7 val.

Jūra, Paskelbta prieš 8 val.

Kriminalai, Paskelbta prieš 8 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...