2019 m. balandžio 18 d. 16:10 val., ketvirtadienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Ūkis

Ūkis

„Paroc“ seminare Klaipėdoje bus pristatyta naujovė – putstiklio plokštės

Izoliacinių sprendimų kompanija „Paroc“ Klaipėdoje, kovo 28 d. (ketvirtadienį) 14 val. viešbučio „ibis Styles Klaipeda Aurora“ konferencijų salėje (Nemuno g. 51, Klaipėda) rengia seminarą apie statybų naujoves.

Nemokamas informacinis seminaras skirtas projektuotojams, konstruktoriams, architektams, statybos inžinieriams, statybininkams, statytojams ir visiems tiems, kurie domisi statybų technologijomis, izoliacinių sprendimų naujovėmis bei aktualijomis.

Šiemet „Paroc“ seminaruose daugiau dėmesio bus skiriama pastatų sienoms ir naujausiems statybos reikalavimams, renovuojamų pastatų vėdinamų fasadų šiltinimo ypatumams, dažniausiai pasitaikančioms klaidoms ir gerosios praktikos pavyzdžiams.

Paroc seminaruose bus pristatyta statybinių medžiagų rinkos naujovė – putstiklio izoliacinės medžiagos Foamglas®.

Putstiklis – tai unikali, pemzą primenanti izoliacinė medžiaga, gaminama iš perdirbto stiklo ir gamtinių žaliavų. FOAMGLAS® putstiklį gamina tarptautinė kompanija „Pittsburgh Corning Corporation“, o naujausia šios kompanijos gamykla 2008 metais buvo atidaryta Čekijoje, Klaštereco mieste.

„FOAMGLAS® putstiklis yra lengva ir tvirta izoliacinė medžiaga. Dėl visiškai hermetiškai sandarių putstiklio akučių, šis produktas yra nelaidus skysčiams, dujoms ir garams,- pasakoja „FOAMGLAS® Building Baltics“ atstovas Povilas Valutkevičius. - FOAMGLAS® pasižymi unikaliomis savybėmis, kurių neturi daugelis kitų izoliacinių medžiagų“.

Be to, kad tai visiškai vandeniui ir garams nelaidi medžiaga, putstiklis išlaiko dideles gniuždymo apkrovas, yra nedegus, atsparus rūgštims ir cheminėms medžiagoms. Tai ekologiška medžiaga, nes net 60 proc. jos sudaro perdirbtas stiklas, o sudėtyje nėra nei antipirenų, nei aerozolinių dujų.

FOAMGLAS® izoliacija gali prisidėti prie konkretaus projekto, statomo objekto aukštesnio tarptautinės žaliosios statybos sertifikavimo sistemos LEED įvertinimo, nes FOAMGLAS® gaminama iš antrinių ir tvarių pirminių žaliavų. Nors LEED® balai nėra skiriami už vieno konkretaus gaminio ar medžiagos panaudojimą, tačiau FOAMGLAS® izoliaciją galima sėkmingai panaudoti bendroje strategijoje, kuria siekiama pelnyti balų keliose kategorijose.

Gamyba ir pritaikymas

Putstiklis gaminamas sulydant smulkiai sumaltą stiklą su putokšliais, vėliau kaitinamas krosnyse ypatingai aukštoje temperatūroje bei paverčiamas putstiklio gaminiais. Putstiklis buvo pradėtas gaminti JAV ir Rusijoje maždaug tuo pačiu metu, praėjusio amžiaus ketvirtojo dešimtmečio pabaigoje. Pokario metais JAV įkurta korporacija „Pittsburgh Corning“ pradėjo pirmąją pasaulyje putstiklio gamybą. Vėliau ši kompanija perdavė savo patirtį ir europiečiams.

„Pittsburgh Corning Corporation“ gamyklose šiuo metu yra gaminami įvairių tipų ir storių putstiklio gaminiai: plokštės, blokai, klijuotos plokštės.

Putstiklio plokščių ir blokų pritaikymas statybos pramonėje yra labai platus – nuo stogų, fasadų ar interjerų iki požeminių konstrukcijų.

FOAMGLAS® izoliacija pasižymi išskirtiniu atsparumu gniuždymui ir yra labai atspari kraštiniam slėgiui, todėl ji ideliai tinka, pavyzdžiui, stogams, ant kurių vyksta intensyvus judėjimas, terasoms ir automobilių statymo zonoms, ten kur dėl nuolatinės apkrovos ir naudojimo patiriami dideli krūviai. Kartu putstiklio izoliacija atlieka ir hidroizoliacijos, kuri nesideformuoja nuo statinės ir dinaminės apkrovos, funkciją.

Taip pat tai nepamainoma medžiaga ir požeminėms sienoms, kur turi būti užtikrintos geriausios ilgalaikės eksploatacinės savybės bei didelis atsparumas sudėtingomis sąlygomis po žeme – atsparumas drėgmei, graužikams, pelėsiui, parazitams, korozijai, apkrovai ir požeminiam spaudimui.

Unikalios atsparumo drėgmei savybės yra nepakeičiamos ir didelės drėgmės pastatuose, baseinuose, pramonės įmonėse, kur padidintos drėgmės zonose yra patiriamas reikšmingas higroterminis poveikis. Tai, pavyzdžiui, popieriaus pramonės įmonės, odos apdirbimo, pieno perdirbimo ir kai kurios kitos industrinės sritys, pasižyminčios technologiniais procesais, kuriuose susiduriama su labai drėgnos aplinkos iššūkiais.

 

Registruotis į seminarą galima čia: https://www.paroc.lt/campaigns/paroc-seminarai?utm_source=pasyvusnamas-website&utm_medium=display&utm_campaign=BI-SEMINAR-LT&utm_content=campaign-page

 

Užsak. nr. 269324

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Ūkis

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apygardos valdybos tyrėjai ir Kauno apygardos prokuratūra baigė...

Baigta tirti viena stambiausių degalų prekybos aferų nuotrauka, foto

Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento Klaipėdos skyrius informuoja, kad reikalingi:

Ieškote darbo? Laisvos vietos Klaipėdos regione nuotrauka, foto

Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai (toliau – VPGT) šiais metais  papildomai darbo...

Ugniagesiai gelbėtojai uždirbs daugiau nuotrauka, foto

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis skatina Lietuvos logistines grandines - Klaipėdos uostą ir...

R. Masiulis kviečia vienytis dėl sutarčių su Baltarusija nuotrauka, foto

Jachtai "Lietuva" laivų vėžys nediagnozuotas nuotrauka, foto

Klaipėda, Legendinei klaipėdiečių jachtai "Lietuva" per 40 metų pirmą kartą atliekamas kapitalinis remontas....

Fiasko: LFF taurės burtai bus traukiami iš naujo nuotrauka, foto

Sportas, Ketvirtadienį vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės I ir II etapo...

10-asis Klaipėdos laivų paradas kviečia laivus sužibėti nuotrauka, foto

Klaipėda, Vos po mėnesio, gegužės 18-ąją,  Klaipėda svečius pakvies į jubiliejinį, jau 10-ąjį...

Klaipėdoje baigiamas šildymo sezonas nuotrauka, foto

Klaipėda, Penktadienį, balandžio 19 d., Klaipėdoje bus išjungtas šildymas daugiabučiuose.

Klaipėda, Paskelbta prieš 1 val.

Sportas, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...