2020 m. liepos 8 d. 13:18 val., trečiadienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Ūkis

Ūkis

„Grigeo Klaipėda“ atliks aplinkosaugos, darbuotojų saugos bei sveikatos ir veiklos procesų auditą

(2)

Reklama

Kartono gamintoja „Grigeo Klaipėda“ pasirašė sutartį su tarptautine inžinerijos, projektavimo ir konsultavimo įmone „Pöyry Management Consulting Oy“, veikiančia AFRY vardu, kuri bendrovėje atliks aplinkosaugos, darbuotojų saugos bei sveikatos ir veiklos procesų auditą. Taip pat AFRY pateiks pasiūlymus bei rekomendacijas ir sudarys veiksmų planą techniniams ar eksploataciniams pakeitimams įgyvendinti.

„Toliau nuosekliai dirbame ir imamės neatidėliotinų veiksmų, kad panašios situacijos, kaip galimai nevalytų nuotekų išleidimas, nepasikartotų ateityje. Atliktas tarptautinių konsultantų auditas leis įvertinti bendrovės aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos bei sveikatos situaciją ir veiklos procesų tvarumą bei padės patobulinti dabar veikiančius procesus“, – teigia „Grigeo Klaipėda“ generalinis direktorius Tomas Eikinas.

Auditui atlikti „Grigeo Klaipėda“ pasirinko vieną iš rinkos lyderių – skandinavų inžinerijos, projektavimo ir konsultavimo įmonę AFRY, turinčią ilgametę darbo patirtį dirbant su celiuliozės ir popieriaus pramonės įmonėmis.

AFRY specialistai bendrovėje „Grigeo Klaipėda“ atliks išsamų aplinkosaugos, saugos ir sveikatos atitikties auditą. Auditas apims techninių ir valdymo procesų diagnostiką, normų laikymąsi bei gamyklos veiklos vertinimą per aplinkosaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos prizmę.

„Grigeo Klaipėda“ bus atliktas gamyklos veiklos vertinimas: įvertintos nuotekų valymo ir išleidimo sistemos, technologinis procesas, identifikuoti taršos (kvapo, aplinkos oro ir triukšmo) šaltiniai, atliktos rizikos vertinimo procedūros ir kt. Tikimasi, kad šios AFRY paslaugos ir pateiktos rekomendacijos padės bendrovei identifikuoti ir įgyvendinti verslo procesų patobulinimus, leisiančius užtikrinti geriausią aplinkosaugos, darbų saugos bei sveikatos ir veiklos procesų praktiką. Projekto komanda darbus pradėjo kovo 2 d., planuojama, kad jie bus baigti per du mėnesius.

„Suprantame „Grigeo Klaipėda“ iškilusius iššūkius ir pasiryžimą keistis bei tobulėti. Pasitelkę savo patirtį celiuliozės ir popieriaus gamybos pramonėje, sieksime, kaip įmanoma greičiau atlikti išsamų aplinkosaugos, auditą, kuriuo remiantis pateiksime sprendimus, ką reikėtų tobulinti“, – sako „AFRY Management Consulting“ vadovas Christian von Bonin.

AFRY yra tarptautinė inžinerijos, projektavimo ir konsultavimo įmonė, turinti daugiau kaip 17 000 darbuotojų, skatinanti tvarumą celiuliozės ir popieriaus gamybos, energetikos, infrastruktūros bei kituose pramonės sektoriuose visame pasaulyje. Bendrovė daugiau kaip 50 metų atlieka poveikio aplinkai vertinimą, leidimų išdavimą, gamtos inventorizaciją ir apsaugą, aplinkos, darbuotojų saugos ir sveikatos auditus, atliekų bei užteršto dirvožemio būklės tvarkymą.

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

Julius

2020-03-04   07:48

IP: 78.57.255.7

Ar jie tikrai galvoja, kad mes visi esame durniukai ir kad jų piaro specialistai padės jiems... juk visiems aišku kad čia Pangonio nurodymai leisti nuotekas į kuršių marias. Matai jie dabar samdys specialistus, juos reikia pasamdyti pačiam Pangoniui, kad savininkai patys pradėtų mąstyti kitaip. O ne vaidinti kokie jie matai nekalti, nieko nežinojo... Čia kaip iš tos serijos su Juozuku "nepažįstu aš tų draugų"

Virgilijus

2020-03-03   18:50

IP: 185.11.26.161

PROKURORAMS ASYLO AUSYS PRISIUTOS. TUO IR BUVO TIKĖTI.

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Ūkis

Visas Lietuvos aludarių pagamintas alus, kuris buvo išvežtas į barus, ...

Lietuvos aludariai sunaikino apie 7 mln. litrų alaus nuotrauka, foto

Aplinkos apsaugos departamentui nustačius neatitikimų tarpt koncerno „Achemos grupė“ valdomos didžiausios uostamiesčio...

Viceministrė: sprendimas dėl „Klasco“ bus po įmonės paaiškinimų nuotrauka, foto

AB „Klaipėdos jūrų krovinių kompanija“ (KLASCO) liepos pirmą dieną pristatė uosto krovos...

KLASCO vadovai Seimo Kaimo reikalų komiteto nariams pristatė uosto krovos veiklą nuotrauka, foto

Šių metų duomenimis, iki gegužės mėnesio Klaipėdos apskrityje žuvo 3, sunkiai sužaloti...

Sauga darbe - visų interesas nuotrauka, foto

Klaipėdiečiai nepatenkinti kirais: teršia ir puldinėja nuotrauka, foto

Klaipėda, Uostamiesčio gyventojų ramybę drumsčia ne tik nuolatiniai kirų klyksmai, jų sukelta netvarka...

Atrask savo kraštą: didžiausia Lietuvoje tuja nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, Šilutės rajone esantis Kintų miestelis žinomas ne tik dėl senų žvejybos tradicijų....

Pristatytas skaniausių ir įdomiausių ledų žemėlapis nuotrauka, foto

Lietuva, Medus, vynas ir kalnų sniegas. Tokios buvo sudedamosios vienų iš pirmųjų ledų,...

"Light House" tęsia plėtrą nuotrauka, foto

Klaipėda, Liepų gatvėje planuojamas naujas statinys, kuriame įsikurs ir mokslinės laboratorijos. Pastatas projektuojamas...

Vakarų Lietuva, Paskelbta prieš 17 min.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...