2021 m. sausio 15 d. 23:52 val., penktadienis

ve  >  Žinios  >  Ekonomika  >  Euras

Euras

Paskolos smulkiam verslui, naudingi patarimai

(10)

Paskolos smulkiam verslui, naudingi patarimai nuotrauka, foto

© "Pixabay" nuotr.

Reklama

Smulkus verslas visuomet susiduria su kur kas didesniais iššūkiais nei daugybę metų veikiančios stambiam verslui priskiriamos bendrovės. Dažniausia smulkaus verslo problema yra susijusi su apyvartinėmis lėšomis, pajamų didinimu ir efektyvia plėtra. Todėl neretai smulkusis verslas yra priverstas kreiptis dėl paskolų ir naudotis kreditorių teikiamomis finansinėmis paslaugomis.

Vien tai, kad kiekvienas verslininkas gali nuspręsti kreiptis dėl paskolos smulkiam verslui, neužtikrina, jog ją tikrai gaus. Norėdami padidinti savo šansus gauti paskolą verslui, turite labai atidžiai apgalvoti daugybę svarbių detalių. O tam, kad visą tai padaryti jums būtų lengviau, finansinių paslaugų palyginimo svetainė finance43.com siūlo susipažinti su skirtingų sričių ekspertų patarimais, kurie puikiai praverčia smulkiam verslui, norinčiam gauti paskolą.

Strategiškas skolinimasis

Strategiškas skolinimasis reiškia, kad dėl paskolos savo verslui jūs kreipiatės tinkamai numatydami visas aplinkybes, kurios gali turėti tiesioginės ir didelės įtakos jūsų verslui. Pavyzdžiui, jei jūs galvosite apie strategiją ir sudarysite būsimų veiksmų planą, galėsite lengviau pasiruošti mažiau pelningam laikotarpiui, prieš jam atkeliaujant kreipdamiesi į pasirinktus kreditorius. Tuo tarpu jei jūs dėl paskolos kreipsitės viduryje sudėtingojo ir mažiau pelningo laikotarpio, kai jums yra striuka su pinigais, susidursite su kur kas didesniais sunkumais. Taigi, prognozavimas ir galvojimas apie ateitį yra tai, kam jūs turėtumėte skirti didžiausią dėmesį. Numatydami savo tolimesnius veiksmus ir sukurdami strategiją, turite didesnį pranašumą ir galite padidinti savo verslo galimybes gauti jam reikalingą paskolą.

OnDeck redaktorius Ty Kiisel

Parodykite, kaip planuojate panaudoti gautas lėšas

Kreditoriai visuomet turi suprasti, kodėl jūs ieškote paskolos ir kaip jūs planuojate panaudoti jų jums paskolintus pinigus. Tai reiškia, kad jei jūs kreipiatės į kreditorius, turite būti pasiruošę labai aiškų veiksmų planą, kuriuo remdamiesi kreditoriai galėtų matyti jūsų aiškius tikslus. Pavyzdžiui, vietoje to, kad jūs kreiptumėtės į kreditorius prašydami 100 000 EUR paskolos verslui, pildykite paskolos paraišką kreipdamiesi dėl 33 000 EUR įrangai, 37 000 EUR naujam personalui, 20000 EUR komercinės veiklos vykdymo vietos keitimui ir 10 000 EUR rinkodarai. Kreditorius tokiu atveju jausis kur kas ramiau dėl jūsų pateikto plano ir numatytų tikslų. Be to, tai parodys, kad jūs žinote, kokiam tikslui jums iš tikrųjų reikia papildomų lėšų. Taigi, jūs turite sugebėti paaiškinti, kaip paskola galės padėti jūsų verslui.

Sarina Siddhanti, JAV Komercijos vadovė, Funding Circle

Prieš susitikimą su kreditoriumi – pasiruoškite

Reklama

Kuomet pateikiama paraiška paskolai, kurią nori gauti smulkus verslas, labai svarbu, kad verslo savininkas prieš susitikimą su kreditoriumi tinkamai pasiruoštų ir kartu su savimi turėtų visus būtiniausius dokumentus, tarp kurių būtų: pajamas įrodantys dokumentai, metinės pajamų deklaracijos, pelno (nuostolių) ataskaita, balanso ataskaita, aiškiai parašytas verslo planas, reikalingi išrašai iš Registrų cento, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir kt. Jei savo rankose susitikimo metu turėsite visus svarbiausius ir būtiniausius dokumentus, bankas (ar bet kurie kiti jūsų pasirinkti kreditoriai) galės jums pateikti kur kas konkretesnį pasiūlymą, atitinkantį jūsų verslo dabartinę finansinę situaciją.

Žinoma, verslo savininkas taip pat turi galėti paaiškinti, kaip bus panaudotos gautos lėšos. Kitas svarbus veiksnys yra susijęs su jūsų įmonės kredito reitingu. Be to, svarbiu gali tapti ir jūsų asmeninis kredito reitingas bei jūsų asmeninė kredito istorija (nepaisant to, kad kreipsitės dėl paskolos savo verslui) – ypač, jei jūs esate vienintelis įmonės savininkas ir direktorius.

Jay DesMarteau, Komercijos skyriaus vadovas, TD Bank

Paskolos paraišką užpildykite labai tiksliai

Nepaisant to dėl kokio dydžio paskolos verslui jūs kreipsitės, vienas iš pagrindinių veiksnių yra paskolos paraiškos formos užpildymo tikslumas. Netinkamai, netiksliai ar nepilnai pateikti duomenys gali tapti priežastimi, dėl kurios kreditoriai atmes jūsų pateiktą paskolos paraišką. Nesuteikite kreditoriams progos akimirksniu atmesti jūsų paraišką dėl menkiausios klaidos, kuri iš pirmo žvilgsnio jums galėtų pasirodyti visiškai nereikšminga. Kuomet užpildysite paskolos paraišką, prieš pateikdami ją ne vieną kartą patikrinkite ar visa paraiškoje esanti informacija yra tiksli ir teisinga.

Janet Gershen-Siegel, Credit Suite turinio vadybininkė

Būkite atviri su savo kreditoriumi

Kreipimasis dėl verslo paskolos būna kur kas sklandesnis ir sėkmingesnis, kai abi galimo sandorio pusės turi tą patį tikslą ir žvelgia ta pačia linkme. Suraskite kreditorių, kuris būtų atviras ir tiesmukas su jumis. Jūs turite būti tikri, kad galite pasitikėti savo pasirinktu kreditoriumi. Žinoma, tai reiškia, kad tą patį turėtumėte pademonstruoti ir jūs. Detaliai paaiškinkite savo kreditoriui, kaip jūs planuojate panaudoti gautas lėšas. Tiek kreditorius, tiek ir verslo savininkas, kuris kreipiasi dėl verslo paskolos, turi vienas kitą labai puikiai suprasti. Tokiuose sandoriuose negali būti jokių neaiškumų ar netikslumų. Taip pat turėtumėte labai gerai išsiaiškinti visus kreditoriaus keliamus reikalavimus ir paskolos sąlygas. Tai leis jums suprasti ar jums siūloma verslo paskola atitinka jūsų verslo poreikius. Ką jau kalbėti apie tai, kad jei jūs turėsite tikslią informaciją, išvengsite daugybės įvairių galimų nepatogumų ir palengvinsite finansavimo procesą.

Reklama

Ben Gold, QuickBridge Funding prezidentas

Nugludinkite savo verslo planą

Verslo savininkai gali gerokai padidinti savo tikimybę gauti paskolą, jei jie turės labai aiškų ir tikslų verslo planą. Savo pasirinktam kreditoriui jūs turėtumėte labai aiškiai nurodyti, kuo užsiima jūsų bendrovė, kaip ji uždirba pinigus ir dėl kokios priežasties klientai renkasi būtent jus. Taip pat turėtumėte kalbėti ir apie rinkoje slypinčias galimybes, konkurenciją, savo verslo turimą pranašumą prieš kitus rinkos dalyvius ir kt. Nepamirškite papasakoti ir apie savo turimą komandą, verslo modelį ir patiriamas išlaidas (pvz., darbuotojams mokamus atlyginimus, nuomos išlaidas, įrangai tenkančius kaštus ir kt.). Jūsų pagrindinis tikslas yra įtikinti kreditorių, kad jūs turite puikią idėją bei gebate ją sėkmingai įgyvendinti.

Sarah Hancock, BestCompany.com Vyriausioji redaktorė

Pasirinkite tinkamos rūšies paskolą

Jei jus spaudžia laikas, turite kaip įmanoma labiau pagreitinti paskolos gavimo procedūrą. Šiam tikslui jūs galite pasitelkti alternatyvius finansuotojus, kurie nėra kreditoriai. Tai galėtų jums padėti lengviau ir greičiau gauti norimo dydžio paskolą. Tačiau atminkite, kad jų taikoma palūkanų norma gali būti didesnė nei vidutinė. Turite suprasti, kad yra daugybė skirtingų paskolų rūšių, todėl turėtumėte pasistengti pasirinkti būtent tą, kuri geriausiai atitinka jūsų verslo poreikius.

Jacob Dayan, Community Tax įkūrėjas

Kreipkitės dėl paskolos su užstatu

Vienas iš būdų padidinti savo galimybes gauti paskolą verslui yra užstatas. Tai gali būti asmeninis arba jūsų įmonei priklausantis turtas. Nemaža dalis kreditorių taiko užstato reikalavimą, kuomet yra kalbama apie didelės vertės paskolas arba tuomet, kai įmonės kredito reitingas nėra pakankamai aukštas. Tokiu būdu jie apsaugo savo skolinamus pinigus. Tačiau tokiu atveju jūs turite pasirūpinti, kad jūsų verslui suteikta paskola būtų grąžinta laiku – priešingu atveju kreditoriai perimtų jūsų užstatytą turtą.

Reklama

Yuko Kawamoto, Founder‘s Guide

Prieš skolindamiesi apskaičiuokite tikėtiną investicinę grąžą

Pakankamas kapitalas suteikia jums didesnę veiksmų laisvę. Gautas lėšas jūs galite investuoti į naują įrangą, padidinančią produkcijos apimtis, pirkti įrangą, kuri padidina pardavimus, ar investuoti į technologijas, kurios pagerintų jūsų verslo plėtrą ir jo vystymosi produktyvumą. Kai jums kreditoriai pateikia verslo paskolos pasiūlymą, paskola gali būti brangesnė nei jūs tikėjotės, tačiau tai tikrai nereiškia, kad tokia paskola yra prastas sprendimas. Tiesą sakant, JAV atliktas tyrimas parodė, kad apytiksliai verslo pardavimai padidėja 2.31 USD kiekvienam pasiskolintam USD. Žinodami tokius skaičius jūs galite lengviau apskaičiuoti, ką galėsite pasiekti gavę paskolą. Todėl įvertinkite galimą investicinę grąžą ir priimkite teisingą bei sėkmingą sprendimą.

Roie Raitses, Fast Capital 360 įkūrėjas ir rinkodaros vadovas

Būkite pasiruošę prezentacijai

Pristatant savo prezentaciją kreditoriui, jis turi suprasti, ką jūs veikiate, kokie yra jūsų poreikiai ir kaip jie jums galėtų padėti, išvengiant bereikalingos papildomos rizikos. Būkite pasiruošę visą tai tinkamai ir tiksliai paaiškinti bei atsakyti į visus kreditorių jums keliamus klausimus. Vienas iš pagrindinių veiksnių, kurį turėtumėte pabrėžti savo prezentacijoje kreipiantis dėl paskolos savo verslui, yra susijęs su jums reikalinga pinigų suma ir planu, kuriuo vadovaudamiesi galėtumėte ją grąžinti.

Kala Gibson, Fifth Third Bank verslo bankininkystės vadovas

Pateikite tikrą informaciją apie savo verslą

Kai kreipiatės dėl jūsų verslo finansavimo, turite pabrėžti savo verslo stipriąsias puses, tačiau privalote atsispirti norui savo verslo tikrąją situaciją nuspalvinti ryškesnėmis spalvomis. Jokiu būdu nebandykite pakoreguoti tikrųjų skaičių, kadangi galiausiai tai neabejotinai paaiškės ir išlys į dienos šviesą, tokiu būdu pakenkiant jūsų verslui ir jūsų galimybėms ateityje gauti paskolą. Niekuomet ir jokiu būdu savęs nesukompromituokite ir nerizikuokite savo verslo vardu.

Reklama

Stuart Blake, BlueVine

Pagalvokite apie minios finansavimo platformas

Dėka finansinių technologijų smulkusis verslas turi daugybę alternatyvų norint kreiptis dėl paskolos verslui. Viena iš jų yra minios finansavimo arba sutelktinio finansavimo platformos. Yra trijų tipų platformos, iš kurių jūs galite pasirinkti:

  • Atlygiu paremtos platformos: Tai yra vienos iš pačių populiariausių minios finansavimo pagrindu veikiančių platformų. Jūs sukuriate kampaniją, surenkate lėšas ir kaip atlygį „investuotojams“ pažadate tam tikra forma „atsilyginti“. „Kickstarter“, „Indiegogo“ ir „RocketHub“ yra vienos iš pačių populiariausių platformų, veikiančių šiomis dienomis.
  • Paskolomis paremtos platformos: Jūs taip pat galite pasinaudoti ir tarpusavio skolinimo platformomis, kuriose skolina privatūs fiziniai asmenys. Tuomet paskolą gautumėte ne iš oficialių kreditorių, o privačių fizinių asmenų.
  • Verslo dalis: Nors tai nėra visiškai tai, ką būtų galima vadinti minios finansavimu, kadangi „investuotojai“ arba „aukotojai“ nėra „įprastiniai“ žmonės, o labiau tikri investuotojai, verslo dalies pasiūlymu paremtos platformos taip pat tampa viena iš galimybių smulkiam verslui. Dažniausiai tokio pobūdžio sprendimais pasinaudoja startuoliai.

Marwan Forzley, Veem įkūrėjas

Išanalizuokite savo verslą ir konkurentus

Nors gali būti sunku tuo patikėti, tačiau didelė dalis smulkaus verslo savininkų negalėtų daug pasakyti apie savo rinką ir konkurentus. Todėl turėtumėte daugiau laiko skirti savo pačių verslui, rinkai, konkurentams ir rinkoje vyraujančioms tendencijoms. Tai kreditoriams parodys, kad jūs visuomet mąstote į priekį ir apgalvojate visas smulkiausias detales. Tai kreditoriams suteiks daugiau pasitikėjimo jumis ir padidins jūsų galimybes gauti paskolą. Išanalizuokite, kaip sekasi jūsų konkurentams ir numatykite, kaip galėtumėte juos pranokti bei išlaikyti savo tvirtas pozicijas rinkoje.

Paola Garcia, Excelsior Growth Fund viceprezidentė

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Komentarai

2021-01-12   13:04

IP: 185.212.169.245

Do you need a genuine Loan to settle your bills and startup

business? contact us now with your details to get a good

Loan at a low rate of 3% per Annual email us:

Do you need Personal Finance?

Business Cash Finance?

Unsecured Finance

Fast and Simple Finance?

Quick Application Process?

Finance. Services Rendered include,

*Debt Consolidation Finance

*Business Finance Services

*Personal Finance services Help

Please write back if interested with our interest rate EMAIL: [email protected]
Call or add us on what's App +91-7428831341

2020-07-13   13:00

IP: 107.150.23.210

Ar jums skubiai reikalinga finansinė pagalba?

Ar esate verslininkas, ar moteris? Ar jums reikia paskolos, kad galėtumėte sumokėti skolas ar sumokėti sąskaitas ar pradėti gražų verslą?
Ar jums reikia pinigų savo projektui?
Mes siūlome saugias ir užtikrintas paskolas bet kuriam suinteresuotam asmeniui bet kurioje pasaulio vietoje (fiziniams, verslo, nekilnojamojo turto ir juridiniams asmenims), kurių palūkanos yra 3%.
susisiekite el. paštu: [email protected]

Mes siūlome įvairias paskolų paslaugas tiek ilgalaikes, tiek trumpalaikes paskolas.

* Asmeninės paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Verslo paskolos (užtikrintos ir neužtikrintos)
* Skolų konsolidavimas ir daugelis kitų.

Jūs turite 100% garantiją, kad paskolą gausite pasibaigus šiai paskolos operacijai.
Jei susidomėjote, susisiekite su mumis dabar ir pradėkite paskolos operaciją.

Kontaktinis el. Paštas: [email protected]
Kontaktinis numeris: +33758309625 („WhatsApp“)

Ačiū

2020-06-29   03:34

IP: 82.102.24.42

Sveiki atvykę į 24 valandų paskolos tarnybą. Mūsų įmonė užsiima finansavimu (paskolos, kapitalas, finansavimas, investicijos), mes suteikiame paskolas su 3% palūkanų norma. Mes suteikiame paskolas visame pasaulyje su suprantamomis sąlygomis. Mes siūlome paskolas rimtai mąstantiems asmenims ir įmonėms.

Mūsų įmonė (24 valandų paskolų tarnyba) ieško projektų, kuriuose galėtų investuoti didžiulius grynuosius pinigus, kurie gali būti ilgalaikiai ir (arba) trumpalaikiai projektai, tačiau su dideliais dividendais. Ar jūs ieškote investuotojo savo projektui? Ar pažįsti ką nors, kas ieško investuotojo į savo projektą? ar reikalingi tarptautiniai partneriai mega projektams / sutartims? Pvz. Ar esate finansų konsultantas klientui, kuriam reikia verslo, projektų ir investicijų paskolų? Jūs taip pat galite nukreipti mus į savo klientą ir mes jums pasiūlysime paskolas, už kuriuos gausite 15% komisinio mokesčio už paskolos sandorį ...

Prašau parašykite man apie galimą verslo bendradarbiavimą, nes esame atviri diskusijoms. Laukiu jūsų galimo bendradarbiavimo. Susisiekite su mumis šiandien, jei jus domina mūsų pasiūlymai.

Svetainė: 24hourservce.com
Kontaktinis el. Paštas: [email protected]
„WhatsApp“: +447451283532

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Euras

Vienintelė Klaipėdos rajone slidinėjimo trasa ant Utrių kalno praėjusiais metais nedirbo, nes...

Utrių kalnas tikisi pradėti sezoną nuotrauka, foto

Kai kuriose užsienio šalyse jau kurį laiką kalbama apie universalias bazines...

Lietuva kratosi naujo užsienio šalių eksperimento: tai gali paskatinti žmones išeiti iš darbo nuotrauka, foto

Didžiausias kelionių organizatorius Baltijos šalyse „Novaturas“ susitarė dėl Ekonomikos ir inovacijų ministerijos...

„Novaturas“ susitarė su dar vienos paskolos pinigų grąžinimui keliautojams nuotrauka, foto

Nuo 1995-ųjų, per 25-erius metus, kainos Lietuvoje išaugo dvigubai, tačiau vidutinis atlyginimas...

Kainų pasiutpolkė: kas Lietuvoje nuo 1995-ųjų brango labiausiai nuotrauka, foto

Virš Baltijos jūros formuojasi ypatingas reiškinys nuotrauka, foto

Lietuva, Jei šiuo metu įsijungtumėte palydovinius vaizdus, pamatytumėte, kad virš mūsų Baltijos...

Ne vien druska kalta, kad žvėrys bėga į kelią nuotrauka, foto

Lietuva, Lietuvoje padažnėjus atvejų, kai tamsiuoju paros metu laukiniai gyvūnai iššoka...

Sausio 15-ąją – Kretingoje iškilmingai pradedami Jurgio Pabrėžos metai nuotrauka, foto

Vakarų Lietuva, 2021 m. sausio 15 d. Kretingoje įvyks mokslininko, botaniko, pedagogo, lietuvių...

Gražulis paaiškino, kodėl pasiimdavo savo padėjėjos atlyginimą: moteris turėjo silpnybę greitai išleisti pinigus nuotrauka, foto

Lietuva, Prieš Petrą Gražulį buvo pradėta byla dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi. Buvusi jo...

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...