2019 m. liepos 16 d. 19:51 val., antradienis

Ekonomikos naujienos

Tradicinė talka - pagarbos miškui išraiška

(4)

Tradicinė talka - pagarbos miškui išraiška nuotrauka, foto

© Egidijaus JANKAUSKO nuotr.

Reklama

Šiandien visoje Lietuvoje startuos pirmoji visuotinė miško sodinimo talka - Nacionalinis miškasodis. Tačiau kai kurios urėdijos ir medienos sektoriaus įmonės jau turi ne vienerius metus gyvuojančią miško sodinimo talkų tradiciją.

Vakar UAB "VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖ" ir jos valdomų įmonių darbuotojai jau devintą kartą savanoriškai sodino mišką Kretingos urėdijos prižiūrimoje valstybinėje teritorijoje.

"VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖS" produkto vadovas Vaidotas Stanevičius pasakojo, kad šio holdingo įmonės, produktų gamybai naudojančios medieną, vadovaujasi griežtomis aplinkosauginėmis nuostatomis. Mediena priskiriama atsinaujinantiems gamtos ištekliams, tačiau dėl daugialypio miškų vaidmens siekiama, kad šis turtas būtų naudojamas atsakingai.

"Toks požiūris prieš aštuonerius metus subūrė mus šiai iniciatyvai rengti miško sodinimo talkas, tad prisidėdami gražiais darbais rūpinamės ir puoselėjame gamtą ir kartu ugdome savo darbuotojų atsakingą požiūrį. Tad kreipėmės į vieną iš mūsų ilgamečių medienos žaliavos tiekimo partnerių - Kretingos miškų urėdiją, kurioje ir vyksta pavasarinės talkos nenutrūkstamai kasmet", - pasakojo V. Stanevičius.

"VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖS" darbuotojai vakar Kretingos urėdijos miške darbavosi apie gerą pusdienį.

"Kaskart pasodiname apie 2-3 hektarus miško, tad per visus talkų metus jau esame apsodinę tikriausiai daugiau nei 20 hektarų. Talkininkai jau turi reikiamų įgūdžių, nes medžio sodinuką reikia mokėti tinkamai ir atsakingai pasodinti, kitaip jis gali neprigyti. Tačiau išmokus tai daryti viskas eina kaip iš pypkės ir talka tampa tiesiog šventiniu pasibuvimu gamtoje. Iš sodinukų brandus miškas užaugs tik po 70-100 ar dar daugiau metų, tad tai investicija, skirta ateities kartoms", - pasakojo V. Stanevičius.

Reklama

Kretingos urėdijos urėdas Antanas Algimantas Baranauskas pasakojo, kad epizodinių miškasodžio talkininkų netrūksta - atvažiuoja ir mokiniai, ir įvairūs kolektyvai, norintys taip susipažinti su mišku, pabūti gamtoje, tačiau nuolat kasmet talkininkauja tik "VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖS" žmonės.

"Todėl jiems jaučiu didelę pagarbą. Jie ne tik patalkininkauja, bet kartu ir sau pasidaro šventę gamtoje, ir mums. Visad atvažiuoja pilnas autobusas", - sakė A. Baranauskas.

Pasak jo, po Kuršių nerijos miškų priskyrimo Kretingos urėdija prižiūri apie 45-46 tūkst. ha ploto miškų. Kasmet ji pasodina apie 250-300 ha naujo miško.

"VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖ" yra svarbi Kretingos urėdijos partnerė, nes iš jos prižiūrimų miškų mediena tiekiama ir medienos drožlių plokščių gamybai", - patvirtino A. A. Baranauskas.

Beje, "VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖS" produkto vadovas V. Stanevičius sakė, jog tikimasi, kad panaši miškasodžio iniciatyva prigis ir Baltarusijoje, kur veikia keletas holdingo įmonių.

"Ten jau buvo suorganizuota analogiška talka, sulaukta gražių atsiliepimų, tad pamatas tradicijai jau padėtas ir kaimyninėje šalyje", - sakė pašnekovas.

Reklama

GAUSIAI. Vakar Kretingos urėdijos miške apie gerą pusdienį mišką talkos metu sodino apie pusšimtis "VAKARŲ MEDIENOS GRUPĖS" darbuotojų.

Reklama

Griežtai draudžiama "Vakarų eksprese" paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo. Turinio naudojimo taisyklės.

Reklama

Komentarai

2018-05-25   13:09

IP: 185.189.113.6

We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that is the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG)

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

9. Delivery Term: Pre advise MT799 first. Followed By SWIFT MT760

10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.Name: Muhammed Emir Harun

Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com

Skype: info.financewizardltd@gmail.com

2017-04-07   03:10

IP: 176.232.46.17

Do You Need A Business Loan,Or A Personal Loan,At 1.0% If Yes? Name,Amount,Country,Loan Durations,Phone Mobile:Please, Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com
Do You Need A Personal Loan Or Business Loans? If Yes Email: Your Name:Amount needed:Duration:Country:Mobile:Contact Us Via Email: PergoCF@qualityservice.com

Do you need Financial Assistance?
Do you seek funds to pay off credits and debts?
We give out loan with an Interest rate of 1.00%

Please, contact us for more information: PergoCF@gmail.com , ( PergoCF@qualityservice.com ) , PergoCF@cheerful.com
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com
Kindly write us back with the loan information;
- Complete Name:
- Loan amount needed:
- Loan Duration:
- Purpose of loan:
- City / Country:
- Telephone:
- How Did You Hear About Us:

Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com
Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com
Yours Sincerely,
Mrs. Ceren Kelly
PergoCF@qualityservice.com
PergoCF@gmail.com
PergoCF@cheerful.com
We look forward to hear from you ASAP.

2016-04-17   23:55

IP: 197.210.226.97

Sveiki,
Tai yra informuoti plačiąją visuomenę, kad ponia Henrieta Fernando, reputacijos
privati paskola skolintojas atvėrė finansinę galimybę visiems reikia bet kokią finansinę pagalbą. Ar jums reikia skubiai paskolą išvalyti savo skolas ar jums reikia kapitalo paskolą pagerinti savo verslą? Ar jums buvo pasuko žemyn bankai ir kitos finansų įstaigų? ieškoti ne toliau, nes mes esame čia visiems savo finansines problemas. Mes suteikiame paskolas palūkanų norma 2% žmonių, įmonių ir visuomenės, aiškiai ir suprantamai, Teisės ir sąlygos.

Siųskite mums: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)

Tavo komentaras

Vardas*

El. paštas

Komentaras*

Siunčiama. Prašome palaukti...

Šiandien VE.lt skaitykite

Ekonomikos naujienos

Skandalas dėl lenkiškos jautienos nuotrauka, foto

Skandalas dėl lenkiškos jautienos

ES pareigūnai Lenkijoje tirs jautieną

„Atostogų parke“ bus diegiama pažangiausia pasaulyje baseino vandens dezinfekavimo sistema DA-GEN, pagrįsta...

Maudynės baseine be chloro: „Atostogų parkas“ diegia pažangiausią pasaulyje vandens dezinfekavimo sistemą nuotrauka, foto

Valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“ iki 2030 metų į plėtrą bei modernizavimą ketina...

„Lietuvos geležinkeliai“ iki 2030-ųjų ketina investuoti 7 mlrd. eurų nuotrauka, foto

Vyriausybė siūlo didinti fizinio aktyvumo finansavimą nuo dabar skiriamo 1 proc. akcizo...

Siūloma didinti fizinio aktyvumo finansavimą nuotrauka, foto

Lietuvos užsienio reikalų ministerija skyrė 20 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Jemenui...

Lietuva skyrė 20 tūkst. eurų humanitarinei pagalbai Jemenui nuotrauka, foto

Pagerbti uostamiesčio šimtukininkai nuotrauka, foto

Švietimas, Antradienį uostamiesčio piliavietėje vyko abiturientų, iš valstybinių brandos egzaminų gavusių šimtukus, pagerbimo...

Lenkijoje - D. Nausėdienės elegancija ir subtilumas nuotrauka, foto

Skaityk dabar, Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda antradienį pradėjo pirmąjį vizitą Lenkijoje, kur daugiausia dėmesio...

Siūlo keisti Jono kalnelio pavadinimą nuotrauka, foto

Klaipėda, Klaipėdos regioninė architektūros taryba skelbia išnagrinėjusi preliminarius Klaipėdos miesto bendrojo plano keitimo...

Mėnulio užtemimas - laikas išsilaisvinti nuo problemų nuotrauka, foto

Įvairybės, Šiąnakt vyks dalinis Mėnulio užtemimas, kuris bus matomas ir Lietuvoje. Nuo senų...

Švietimas, Paskelbta prieš 50 min.

Skaityk dabar, Paskelbta prieš 1 val.

Klaipėda, Paskelbta prieš 2 val.

Įvairybės, Paskelbta prieš 2 val.

Pasidalink

Jūsų vardas*

Draugo el. paštas*

Komentaras

Siunčiama. Prašome palaukti...